2024. Szeptember 21. - 09:32:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367458 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2012. Április 05. - 23:20:58
Válasz #945
Nem elérhető

Norbert24


Üdv, gynecomastia ellen milyen gyógyszert lehetne szedni? 24 éves vagyok, kb 16 éves koromba jelentkezett nállam a gyno csak a mellbimbó nagyobb a mell többi része jó. rendszeresen edzem. Hidegre normál alakja van, de pár perc után megnagyobodik, :-[ nem fáj nem érzek benne semmit. 174 72 vagyok 18% testzsírral, 85 kg ról indultam kb 1 éve. most szálkásítok, diétázok meg stanozolol kúrát keztem napi 1 szem provironnal. Én zitazoniumra gondoltam meg arimidex anastrozole . Szerintetek jó lenne ez így? Tanácsokat nagyon szivesen veszek. Köszönöm előre is segítséget.

2012. Április 08. - 11:36:05
Válasz #946
Nem elérhető

Gabe


Üdv, gynecomastia ellen milyen gyógyszert lehetne szedni? 24 éves vagyok, kb 16 éves koromba jelentkezett nállam a gyno csak a mellbimbó nagyobb a mell többi része jó. rendszeresen edzem.
Szerintem írj Maszatnak. Kísérteties a hasonlóság. Kivéve a pirossal kiemelt rész.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Április 22. - 11:50:57
Válasz #947
Nem elérhető

Maszat


Üdv, gynecomastia ellen milyen gyógyszert lehetne szedni? 24 éves vagyok, kb 16 éves koromba jelentkezett nállam a gyno csak a mellbimbó nagyobb a mell többi része jó. rendszeresen edzem.
Szerintem írj Maszatnak. Kísérteties a hasonlóság. Kivéve a pirossal kiemelt rész.

Te dagadt disznó, fél éve nem edzettél!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 02. - 00:55:01
Válasz #948
Nem elérhető

Gabe


Üdv, gynecomastia ellen milyen gyógyszert lehetne szedni? 24 éves vagyok, kb 16 éves koromba jelentkezett nállam a gyno csak a mellbimbó nagyobb a mell többi része jó. rendszeresen edzem.
Szerintem írj Maszatnak. Kísérteties a hasonlóság. Kivéve a pirossal kiemelt rész.

Te dagadt disznó, fél éve nem edzettél!  ;D
De már egy hónapja járok öcsi!  :--:
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Május 03. - 15:48:41
Válasz #949
Nem elérhető

gergely


Üdv mindenkinek!!!!
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok h Április 16án elkezdtem egy Danabol ( zöld szív,10mg ) kúrát (250 szem)!
Napi 4szemet veszek be 2-t reggel és 2-t este, kaja után! Vasárnap nem szedem!
A harmadik 7től elkezdtem mellé szedni PROVIRON-t (25mg) 1-et reggel és 1-et este (50 szem)!
Majd a Danabol elfogyása után pedig az a tervem h ZITAZONIUM-ot (10 mg ) szedek levezetésnek (60szem) 1-et reggel és 1-et este!!!
Persze mellé megfelelő mennyiségű fehérjét is iszok + creatin mono + glutami sr!!!
A kérdésem az h ez így megfelelő? vagy ha nem, akkor Ti mit tanácsolnátok???
Olyat is olvastam h a ZITAZONIUM-Nolvadex kicsinálja a libidót, ez mennyire igaz, és ha igaz akkor mit tudnék vele kezdeni???
válaszokat előre is köszi!!!!

2012. Május 21. - 10:00:05
Válasz #950
Nem elérhető

h4xOr


"Érdemes elolvasni a lavezetés topicban 1 versenyző álltal írtakat..."



A peptides topicban felvetett dologra itt válaszolnék maszatnak,hogy ne azt írjuk vele tele:

Hát ez eléggé rettenetnek néz ki...Szegény LH receptorok  :D Az utolsó szuritól számított 5 nap nem korai?Azért egy deca észter elég hosszú,de még az ena is tombol akkor.Kíváncsi lennék hogyha mindent elhagyna és leürülne akkor működne egyáltalán még valami.

Nekem a HCG-s levezetésem ilyesmi volt:
kúra után azonnal zita napi 20mg 2hétig utána 2x5000I.U. és 2x2500I.U. HCG mellette 20-40mg zita attól függőn hogy fáj e a csöcs(ezért is szeretem a trip-et jobban mert nem aromatizálódik).HCG-k 5naponta mennek.Utána még 10napig napi 2x50mg clomid.Ez után ha volt otthon tribulus abból 3x500mg amíg kedvem volt.

Vagy volt még 1 papíron felvázolt dolog,amit nem próbáltam ki:3x2500I.U. HCG és mellette x mg Letrozole.Na ennek kellett volna pöpecre belőni az adagolását.Bár szerintem a napi 2,5mg bőségesen elég.Talán még sok is.
Itt még azt megjegyezném,hogy akinek gynoja van a letrozole-t próbálja ki mert bizonyos esetekben meg tudja szüntetni

2012. Június 22. - 10:20:38
Válasz #951
Nem elérhető

ACHTZIG


Sziasztok!

Elég volt rávenni magam hogy regisztráljak...
Fogytam 70 kg-ot és már 3 éve edzek keményen, most kicsit felakartam gyorsítani a bőrömbe a belenövést... most tartok egy szuris Winstrol kúra felénél.. elégedett vagyok a hatásával. Nagyon jól rendbe van az étkezésem, fehérjebevitelem, vitaminok, izületerősítő... jelenleg szálkásítok a kúra alatt. 2 hétig heti 2 szuri volt. utána való héten 3 szuri, 4 héten 1, most pedig(5. hét) megint 3.
3 kg izom jött fel kb és szépen formálódom. heti 7x edzem plusz bicikli. első 3 hét semmi kardió, csak kemény edzés volt, most viszont pörgős kis súlyos edzések vannak sok kardióval. Zsírégetőt már nem szedek, így is szépen megy. Tudom hogy magában a winyó nem nagy extra stb stb...de nem is  arra akartam menni hogy 140 kg legyek (:-)
178kg rol fogytam 105re most 118 vagyok..193cm magas. van rajtam zsír, de arányosan, kicsit kieresedve.
 Ezt csak azért írtam ki mert a mai napig nem tudok megelégedni magammal és ilyen szarokhoz nyúlok..tudom hogy az, de a tudat mellet hogy egy szenny mégis több az önbizalmam...

A lényeg hogy elfogadom a negatív kritikát, leszólást, meg mindent...de akkor is érdekelne hogy erre kell e levezető tabletta, vagy szuri esetleg hogy a szart kicsit kisebbé varázsoljam...Köszönöm a választ!

2012. Június 22. - 10:31:52
Válasz #952
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A fogyáshoz gratula, de azt ugye tudod, hogy ennyi idő alatt nem fejlődsz 3kg színtiszta izmot? Ahhoz legalább egy év kell, még ha stanát használsz akkor is  8). Tehát másfél - két hónap stanozolol használattól, nem ugrik fel 3kg színtiszta izom, ha így lenne, akkor a csuda genetikájú testépítő sztároknak, miért kellene tizenpár év, és miért használnának ilyen masszív kúrákat? Nem kötekedni akartam, csak realizálni a dolgokat.

Cudar mennyiséget ledobtál magadról, jól tetted, mert ekkora mennyiségű testzsír egészségügyi szempontból nagy kockázat, beteg meg senki sem szeret lenni, idejekorán feldobni a tappancsot meg pláne, úgyhogy gratula  :-)!  ;-oo-;.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 22. - 12:41:17
Válasz #953
Nem elérhető

RsLeo


és kell levezetés. HCG nem, de clomid vagy tamoxifen kelleni fog. ezeknek nézz utána!

2012. Június 23. - 00:24:50
Válasz #954
Nem elérhető

ACHTZIG


és kell levezetés. HCG nem, de clomid vagy tamoxifen kelleni fog. ezeknek nézz utána!

Ezt hol tudom beszerezni? gyógyszertár? Köszi!!!!

2012. Június 24. - 03:26:59
Válasz #955
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

Elég volt rávenni magam hogy regisztráljak...
Fogytam 70 kg-ot és már 3 éve edzek keményen, most kicsit felakartam gyorsítani a bőrömbe a belenövést... most tartok egy szuris Winstrol kúra felénél.. elégedett vagyok a hatásával. Nagyon jól rendbe van az étkezésem, fehérjebevitelem, vitaminok, izületerősítő... jelenleg szálkásítok a kúra alatt. 2 hétig heti 2 szuri volt. utána való héten 3 szuri, 4 héten 1, most pedig(5. hét) megint 3.
3 kg izom jött fel kb és szépen formálódom. heti 7x edzem plusz bicikli. első 3 hét semmi kardió, csak kemény edzés volt, most viszont pörgős kis súlyos edzések vannak sok kardióval. Zsírégetőt már nem szedek, így is szépen megy. Tudom hogy magában a winyó nem nagy extra stb stb...de nem is  arra akartam menni hogy 140 kg legyek (:-)
178kg rol fogytam 105re most 118 vagyok..193cm magas. van rajtam zsír, de arányosan, kicsit kieresedve.
 Ezt csak azért írtam ki mert a mai napig nem tudok megelégedni magammal és ilyen szarokhoz nyúlok..tudom hogy az, de a tudat mellet hogy egy szenny mégis több az önbizalmam...

A lényeg hogy elfogadom a negatív kritikát, leszólást, meg mindent...de akkor is érdekelne hogy erre kell e levezető tabletta, vagy szuri esetleg hogy a szart kicsit kisebbé varázsoljam...Köszönöm a választ!
tenyleg le a kalappal,nem semmi amit veghezvittel,a heti 2-3 winstrollal nagyon nem fogod megvaltani a vilagot,de ha kombinalod meg valamivel talan egesz jo eredmenye is lehet.sok sikert a tovabbi bodys tevekenysegedhez,ugy latom kitartasban nem lesz hiany  ****:))))))
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Június 24. - 10:32:37
Válasz #956
Nem elérhető

nazso


Sziasztok!

Elég volt rávenni magam hogy regisztráljak...
Fogytam 70 kg-ot és már 3 éve edzek keményen, most kicsit felakartam gyorsítani a bőrömbe a belenövést... most tartok egy szuris Winstrol kúra felénél.. elégedett vagyok a hatásával. Nagyon jól rendbe van az étkezésem, fehérjebevitelem, vitaminok, izületerősítő... jelenleg szálkásítok a kúra alatt. 2 hétig heti 2 szuri volt. utána való héten 3 szuri, 4 héten 1, most pedig(5. hét) megint 3.
3 kg izom jött fel kb és szépen formálódom. heti 7x edzem plusz bicikli. első 3 hét semmi kardió, csak kemény edzés volt, most viszont pörgős kis súlyos edzések vannak sok kardióval. Zsírégetőt már nem szedek, így is szépen megy. Tudom hogy magában a winyó nem nagy extra stb stb...de nem is  arra akartam menni hogy 140 kg legyek (:-)
178kg rol fogytam 105re most 118 vagyok..193cm magas. van rajtam zsír, de arányosan, kicsit kieresedve.
 Ezt csak azért írtam ki mert a mai napig nem tudok megelégedni magammal és ilyen szarokhoz nyúlok..tudom hogy az, de a tudat mellet hogy egy szenny mégis több az önbizalmam...

A lényeg hogy elfogadom a negatív kritikát, leszólást, meg mindent...de akkor is érdekelne hogy erre kell e levezető tabletta, vagy szuri esetleg hogy a szart kicsit kisebbé varázsoljam...Köszönöm a választ!
Bravó! Önmagában a 70 kilo mínusz sem semmi - na jó felszedni sem volt gyenge -, persze nem tudom mekkora csontozatod van. Ha a bőröd kinyúlt csak bizonyos mértékig tud visszamenni, ergo sosem fogsz olyan feszesnek kinézni mint amennyire szálkás vagy. Erre csak plasztikai műtét nyújt bizonyos fokig megoldást (hasplasztika pl). Ha vannak rajtad stírák abból következtethetsz mennyit "tágítottál a határaidon".

2012. Július 06. - 12:37:04
Válasz #957
Nem elérhető

boha009


Sziasztok, a segítségedet szeretném kérni!!!!

Vásároltam kb 1 hete
200 szemes 5mg Stanazolol

Ha elfogyott a 200 szem mivel illetve mikkel vezessem le?

Májvédőt( ......) illetve vesetisztító teát alapból beszereztem már!

Valami tesztoszteron termelést fokozó tabi is kéne a végén amikor abba hagytam ugye?

Nem akarok utána sem lankadt cerkát kicsi golyókat sem :) :) :)

Amúgy 5 éve edzek, 180 magas vagyok és 107 Kg...

Nagyon szépen megköszönném a segítséget!


2012. Július 06. - 12:37:51
Válasz #958
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Moderált vagy, tehát az üzeneted nem jelenik meg azonnal, csak, ha valamelyik moderátor beengedi.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 06. - 14:03:24
Válasz #959
Nem elérhető

RsLeo


clomid, tamoxifen, ilyesminek nézz utána. ennek a legegyszerűbb módja, ha elolvasod a topicot, aminek a végére odabasztad a kérdésedet.