2024. Szeptember 22. - 01:26:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367587 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2010. Augusztus 24. - 22:14:43
Válasz #750
Nem elérhető

George


Azért előbb érdemes lenne kipróbálni valami nem vényköteles készítményt a prosztatára, ha az sem segít, akkor irány az seggtúrkász urulógus. Ha prosztata nagyobbodás van, akkor érzed, hogy hugyozni kell, de nem tudsz rendesen, mert elzárja a hugycsövet. Kérdés az, hogy mi okozza, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

2010. Augusztus 24. - 22:36:52
Válasz #751
Nem elérhető

Breaker



Nos urak csináltam egy első kúrát:
10 hétig ment minden másnap 100mg propionát és napi 40 mg stanazolol.
Valamint heti egyszer 500NE HCG
Végig ment napi egy proviron és egy zitazonium. Valamint Novedex XT
Az utolsó szuri után a proviront abbahagytam, de a zita megy tovább végig
Valamint elkezdtem a AX PCT és T-Bomb-ot
A végétől 5 nap múlva 2500NE  HCG és  indul 5 napig 2db Clostilbegyt
5 nap múlva 2500NE  HCG és indul 5 napig 1db Clostilbegyt
5 nap múlva 2500NE  HCG és további 5 napig 1db Clostilbegyt


Vélemény??
Most tartok ott, hogy megkaptam az első 2500-as HCG-t vasárnap.
Kérdezem mi a tapasztalat mikor kell/lehet számítani összeesésre és potenciaproblémákra?
A harmadik HCG és a további 5napig clostíl után már csak szedjem tovább a PCT-t és  T-Bombot aztán reménykedjek??

2010. Augusztus 24. - 23:27:45
Válasz #752
Nem elérhető

brutusz


az enyém is hasonló volt, de még volt benne egy-két finom dolog.
elvileg, ha jól tudom, ha folyamatosan megy a HCG a végén nem kell. ha nem így van javítanak. ennek ellenére én is nyomtam a végén is. nekem clostilból 10 napig 2, 10 napig 1. zita szintén tovább + PCT + T-bomb 2-2 doboz.
már csináltam ilyet, nem volt nagy visszaesés, potencia probléma sem.
tarsd magasn a fehérjét és nem lesz nagy gond.
érdekes, hogy nekem a HCG alatt megy a legjobban az edzés, bármelyik kúránál.

2010. Augusztus 25. - 14:10:51
Válasz #753
Nem elérhető

Breaker


az enyém is hasonló volt, de még volt benne egy-két finom dolog.
elvileg, ha jól tudom, ha folyamatosan megy a HCG a végén nem kell. ha nem így van javítanak. ennek ellenére én is nyomtam a végén is. nekem clostilból 10 napig 2, 10 napig 1. zita szintén tovább + PCT + T-bomb 2-2 doboz.
már csináltam ilyet, nem volt nagy visszaesés, potencia probléma sem.
tarsd magasn a fehérjét és nem lesz nagy gond.
érdekes, hogy nekem a HCG alatt megy a legjobban az edzés, bármelyik kúránál.
köszi a választ! A zita tehát addig menjen amíg kitart a két-két doboz PCT+Tbomb2  ???

2010. Augusztus 25. - 16:41:22
Válasz #754
Nem elérhető

atleeta


Igen, de ez alkati dolog is. Nem mindenkinek hullik a haja a tesztoszterontól, meg sokan vannak olyanok is, akik életükben semmit nem használtak, mégis kopaszok 30 éves korukra.
Én is így gondoltam, valszeg teszek vele egy próbát, mert ha így haladok 2-3éven belül megkopaszodok  :-\
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 25. - 16:57:06
Válasz #755
Nem elérhető

brutusz



[/quote]
 köszi a választ! A zita tehát addig menjen amíg kitart a két-két doboz PCT+Tbomb2  ???
[/quote]
van aki azt mondja az sok, én már csináltam, nem volt gond. de próbálhatsz kieget is, pl. Restore.

2010. Szeptember 04. - 14:49:33
Válasz #756
Nem elérhető

gdave05


Sziasztok!érdeklődni szeretnék tai anabol kúráról 400 szemes!
25 éves vagyok 4 éve edzek!Heti 4 szer!182 cm magas 95 kg vagyok !
+kiegészitők lennének fehérje,creatin ,vitamin ,aminósav !a napi fehérjebevitel 3 g /tstkg szénhidrát 2g/tstkg onkén!
Milyen levezetést ajánlanátok mert információt találtam  és egy kissé belezavardotam!
Ja és még annyi hogy az eredeti az ötszög alakú és rózsaszin?
Előre is köszönöm a segitséget!

2010. Szeptember 07. - 00:00:11
Válasz #757
Nem elérhető

Fekete Ádám


A helyzet az ,hogy most vagyok túl egy igen hosszú kúrán és a végleges levezetéshez kellene egy kis infó ;). Volt egy 12 hetes susi deca dana kúrám, aminek a végétől ment még 8 hétig winstrol. A tesztó kúra levezetéséhez használtam tamoxifent hcg-t és pct-t, és ezzel párhuzamosan ment a heti 5 winyo is. Most a kúra befejeztével elkezdtem szedni a clostylt, hozzá lesz novedex xt vagy pct. Szerintetek elég ennyi vagy kell hozzá hcg vagy más?

2010. Szeptember 07. - 00:02:37
Válasz #758
Nem elérhető

Maszat


20 hetes kúra? hmmm  ;D

Levezetésben wini, ami sikeresen eltudja nyomnni a saját tesztoszteron termelést. hmmmmm ;D

szerintem vezesd le trenbolonnal  ;D  :-)!

(annyira érdekelne 1 kép,h 1 ilyen csúcsszuper kúra mit tud kihozni valakiböl)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 07. - 00:12:01
Válasz #759
Nem elérhető

Fekete Ádám


20 hetes kúra? hmmm  ;D

Levezetésben wini, ami sikeresen eltudja nyomnni a saját tesztoszteron termelést. hmmmmm ;D

szerintem vezesd le trenbolonnal  ;D  :-)!

(annyira érdekelne 1 kép,h 1 ilyen csúcsszuper kúra mit tud kihozni valakiböl)

Kössz! Normális válaszokat várok amik azért a hasznomra lehetnek. Nem csúcsszuper kúra ez, de sztem így sokkal több megmarad. A winit amúgy csak 4 hétre terveztem de kicsit elcsúszott.

maszat  /:-)

2010. Szeptember 07. - 00:39:44
Válasz #760
Nem elérhető

Maszat


igazad van, bocsi. Csak kicsit túlzásnak meg marhaságnbak tünt ahogy olvastam. Érdemleges tanácsot Én nem tudok adni, de remélem valaki segít. Máskor jobban gondold át,h mit és hogyan akarsz csinálni, és akkor sokkal kevesebb meglepetés érhet. De még úgy is érhet.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 07. - 08:29:24
Válasz #761
Nem elérhető

George


Valószínűleg totál gallyra vágtad a szabályozó rendszered, legalább egy évig ne koxolj ha később akarsz még saját hormonokat - és nem patikából.

2010. Szeptember 07. - 09:12:46
Válasz #762
Nem elérhető

Milito


Az a húsz hét az tényleg kicsit sok. (:-)

2010. Szeptember 07. - 14:36:05
Válasz #763
Nem elérhető

kemi


Az a húsz hét az tényleg kicsit sok. (:-)

sry4off de mért closed az összes jó topic? :O

amúgy van 1 5letem, mit szólnátok 1 olyan topichoz, amiben mindenki leírná az általa jónak vélt sorozatszámú és típusú szteroidot?!

2010. Szeptember 07. - 19:22:25
Válasz #764
Nem elérhető

pobimobi123


Üdv emberek!

Spiro kúra ment 3 hétig, most három hét szünet, majd újra 3 hét kúra. Kérdés a szünetben lehet-e/érdemes-e ...... (yohimbe) szedni?