2024. Szeptember 22. - 03:38:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367603 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Június 29. - 20:03:56
Válasz #705
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Június 29. - 23:23:28
Válasz #706
Nem elérhető

pmiller06


minek oda a clomid...

mert nem cukorka a szemes sem...hajintani kell utána egy kis clomidot pct-vel. Igaze?  ;D

2010. Június 30. - 14:28:56
Válasz #707
Nem elérhető

haven


minek oda a clomid...

mert nem cukorka a szemes sem...hajintani kell utána egy kis clomidot pct-vel. Igaze?  ;D
én 200db 5mg stana után nem dobnék clomidot,elég lenne a pct. Nemcsak a hatóanyag,hanem annak mennyisége is számít. De ki hogy gondolja...
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 30. - 14:35:18
Válasz #708
Nem elérhető

pmiller06


Szerintem ez egyéni érzékenység függvénye is.. mint minden. Valakinek egy stana kúra alatt észrevehetően csökken a libidója, de biztos vannak kivételek is.

2010. Június 30. - 20:20:03
Válasz #709
Nem elérhető

Milo


Nem tudja valaki véletlenül ,hogy Olaszországba vényköteles e a gyógyszer?
Riceman

2010. Június 30. - 21:13:30
Válasz #710
Nem elérhető

brutusz


bizonyos gyógyszerek ott is vénykötelesek. az aszpirin biztos nem.

2010. Június 30. - 22:04:18
Válasz #711
Nem elérhető

player


Nem tudja valaki véletlenül ,hogy Olaszországba vényköteles e a gyógyszer?
Milyen gyógyszerre gondolsz?Mert ha bármiféle anabolikára az mind az egész európában.

2010. Július 01. - 13:22:22
Válasz #712
Nem elérhető

Milo


Természetesen anabolikára gondoltam
Riceman

2010. Július 01. - 13:26:53
Válasz #713
Nem elérhető

haven


Nem tudja valaki véletlenül ,hogy Olaszországba vényköteles e a gyógyszer?
Milyen gyógyszerre gondolsz?Mert ha bármiféle anabolikára az mind az egész európában.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Július 01. - 14:02:56
Válasz #714
Nem elérhető

player



2010. Július 01. - 14:21:03
Válasz #715
Nem elérhető

Milo


Jó csak azér kérdeztem mert úgy tudtam ,hogy ukránba,Szerbiába,Törökországba például kiadják
Riceman

2010. Július 01. - 17:23:09
Válasz #716
Nem elérhető

dino


Jó csak azér kérdeztem mert úgy tudtam ,hogy ukránba,Szerbiába,Törökországba például kiadják
menj aztán hozzál nekem is :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Július 01. - 18:04:49
Válasz #717
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó csak azér kérdeztem mert úgy tudtam ,hogy ukránba,Szerbiába,Törökországba például kiadják
menj aztán hozzál nekem is :)
Ukrajna szimpatikus ország, ott kezdeném ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Július 01. - 18:33:35
Válasz #718
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Tegnap egy fiatal srác vásárolt vitamin csomagot, mondja most fog kezdeni egy szemes kúrát, persze nem kérdeztem milyet, mert szerintem nem tudta volna :), mondom neki fehérjét vigyen be mellé sokat, azt mondta az rendben lesz, meg szóltam neki a helyreállítás miatt........na akkor nézett ki a fejéből, hogy az meg mi? Faxa dolog így nekiállni egy kúrának ;D ;D.
Felhívtam rá a figyelmét, hogy olvasson utána a dolgoknak, gondolom megfogadta a tanácsomat ;D ;D.

Szóval egy nagyon hasznos tanács kúra végére........................vezessétek le ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. Július 01. - 19:10:28
Válasz #719
Nem elérhető

dino


Tegnap egy fiatal srác vásárolt vitamin csomagot, mondja most fog kezdeni egy szemes kúrát, persze nem kérdeztem milyet, mert szerintem nem tudta volna :), mondom neki fehérjét vigyen be mellé sokat, azt mondta az rendben lesz, meg szóltam neki a helyreállítás miatt........na akkor nézett ki a fejéből, hogy az meg mi? Faxa dolog így nekiállni egy kúrának ;D ;D.
Felhívtam rá a figyelmét, hogy olvasson utána a dolgoknak, gondolom megfogadta a tanácsomat ;D ;D.

Szóval egy nagyon hasznos tanács kúra végére........................vezessétek le ;D.

tele kell lenni folyamatosan..  ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!