2024. Szeptember 22. - 15:18:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367702 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. December 07. - 06:17:10
Válasz #525
Nem elérhető

Tudi


Köszönöm szépen a választ!Lenne még egy kérdésem ha megengeditek.Pont ma tartok a kúra 4. heténél,5 hét van még hátra.A tanácsot megfogadva a hátra lévő kúra időtartama erejéig vinnék be heti egy alkalommal 500 NE HCG-t(tehát a terv szerint 5-öt),az utolsó winstrol injekció másnapjától pedig elkezdeném szedni az Advanced PCT terméket,a leírásában szereplő adagolás szerint.Véleményetek szerint ez így megfelelő?
Annyit kérdeznék még a provironnal kapcsolatban,mint írtam a kúra elejétől kezdve szedem(napi 2x25mg).Ezt meddig folytassam?A kúra végéig gondoltam,de mivel a levezetési koncepcióm hibásnak bizonyult,így gondolom ez a feltételezésem is az.A kérdésemre válaszoló fórumtársnak meg teljes mértékben igaza van.Ennyi tudással a témával kapcsolatban senkinek sem szabad szteroidokat használni.Én személy szerint pedig azt hittem felkészültem,a témában a kúrát megelőzően sokat tájékozódtam.A tapasztalataim rendkívűl lesujtóak.Elképesztő e témában a tájékozatlanság,de erről inkább nem szólok,mert egy külön topikot lehetne erre nyitni.

2009. December 07. - 09:44:25
Válasz #526

Mars

Vendég
Köszönöm szépen a választ!Lenne még egy kérdésem ha megengeditek.Pont ma tartok a kúra 4. heténél,5 hét van még hátra.A tanácsot megfogadva a hátra lévő kúra időtartama erejéig vinnék be heti egy alkalommal 500 NE HCG-t(tehát a terv szerint 5-öt),az utolsó winstrol injekció másnapjától pedig elkezdeném szedni az Advanced PCT terméket,a leírásában szereplő adagolás szerint.Véleményetek szerint ez így megfelelő?
Annyit kérdeznék még a provironnal kapcsolatban,mint írtam a kúra elejétől kezdve szedem(napi 2x25mg).Ezt meddig folytassam?A kúra végéig gondoltam,de mivel a levezetési koncepcióm hibásnak bizonyult,így gondolom ez a feltételezésem is az.A kérdésemre válaszoló fórumtársnak meg teljes mértékben igaza van.Ennyi tudással a témával kapcsolatban senkinek sem szabad szteroidokat használni.Én személy szerint pedig azt hittem felkészültem,a témában a kúrát megelőzően sokat tájékozódtam.A tapasztalataim rendkívűl lesujtóak.Elképesztő e témában a tájékozatlanság,de erről inkább nem szólok,mert egy külön topikot lehetne erre nyitni.

Én nem vagyok nagy szakértő de több helyen olvasgattam , beszéltem jópár emberrel akik magába használták a winstrolt és szinte senki nem csinált utókúrát mégis megmaradt amit a winstrol hozott.Én igaz hogy szemest szedek ,de  magam megnyugtatására legalább Advanced PCT -t használok majd kúra után -ártami nem árthat(God is javasolta).

2009. December 07. - 12:37:46
Válasz #527
Nem elérhető

Maszat


A kérdésemre válaszoló fórumtársnak meg teljes mértékben igaza van.Ennyi tudással a témával kapcsolatban senkinek sem szabad szteroidokat használni.Én személy szerint pedig azt hittem felkészültem,a témában a kúrát megelőzően sokat tájékozódtam.A tapasztalataim rendkívűl lesujtóak.Elképesztő e témában a tájékozatlanság...

Ugyan ebben a cipőben jártam anno.
Elolvastam több cikket a témáben, az összes álltalam használt anyagnak a leírását, a leírások alatt található archívumot is amiben több évnyi kérdésre adott válasz 1 "szakértő"

Legalább 4-5hónapon át foglalkoztam a témával heti többször ilyen 1órákat, de mivel eleve szar infókat olvastam, és személyesen senki nem tudott tanácsot adni mert a termünkben senki nem használt semmit így ezekre támaszkodtam...

Végülis nem lett szar, mert eredményes lett, de nem tudtam minden mellékhatást kiküszöbölni, amit most simán ki tudnék.


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 07. - 17:29:46
Válasz #528
Nem elérhető

andras123


Sziasztok
Volna egy Kérdésem.
a testosterone Undeconoatet hogyan kellene tarolni hisz 4ml-es
nekem csak apródonként kellene
Köszönöm a választ!

2009. December 07. - 23:07:32
Válasz #529
Nem elérhető

Tudi


Sziasztok!Nem értek valamit a hcg injekcióval kapcsolatban.Néhány hozzászólással ezelőtt az egyik fórumtárs javasolta a hcg szakaszos használatát kúra közben,kis dózisban(500Ne/hét),mit személy szerint megfogadnék,de a problémám az,hogy én csak 5000Ne-s kiszerelésről hallottam eddig(3x5000Ne/doboz),ennél kissebről nem tudok,de javítsatok ki kérlek ha tévedek.Létezik HCG-ből 500 Ne-s kiszerelés is?Vagy az 5000Ne-sből kell az 500Ne-t kimérni?Lehet ,hogy oltári baromságot kérdezek,de nem értem.

2009. December 07. - 23:17:50
Válasz #530
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!Nem értek valamit a hcg injekcióval kapcsolatban.Néhány hozzászólással ezelőtt az egyik fórumtárs javasolta a hcg szakaszos használatát kúra közben,kis dózisban(500Ne/hét),mit személy szerint megfogadnék,de a problémám az,hogy én csak 5000Ne-s kiszerelésről hallottam eddig(3x5000Ne/doboz),ennél kissebről nem tudok,de javítsatok ki kérlek ha tévedek.Létezik HCG-ből 500 Ne-s kiszerelés is?Vagy az 5000Ne-sből kell az 500Ne-t kimérni?Lehet ,hogy oltári baromságot kérdezek,de nem értem.

Van ebben a szteroid fórumban olyan, hogy HCG... topik. Légy oly komám és olvasd má' végig...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 08. - 07:17:35
Válasz #531
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!Nem értek valamit a hcg injekcióval kapcsolatban.Néhány hozzászólással ezelőtt az egyik fórumtárs javasolta a hcg szakaszos használatát kúra közben,kis dózisban(500Ne/hét),mit személy szerint megfogadnék,de a problémám az,hogy én csak 5000Ne-s kiszerelésről hallottam eddig(3x5000Ne/doboz),ennél kissebről nem tudok,de javítsatok ki kérlek ha tévedek.Létezik HCG-ből 500 Ne-s kiszerelés is?Vagy az 5000Ne-sből kell az 500Ne-t kimérni?Lehet ,hogy oltári baromságot kérdezek,de nem értem.

Van 3x1500NE kiszerelés is  8-)

2009. December 09. - 00:20:13
Válasz #532
Nem elérhető

Rsc


üdv!

deca-winstrol kúrát fejeztem be, beleolvastam a hcg "topicba" ahol irtátok,hogy már kúra közben is el kell(ett) volna kezdeni úgymond "levezetni" és sajnos én nemrég találtam erre a fórumra. ergo ez nekem kimaradt...
a véleményetekre lennék kiváncsi, mi lenne a legalkalmasabb levezetés? annyi mindenféleképpen az igazsághoz tartozik,hogy ebbe a kúrába úgymond "belecsúsztam"... 70 kilóval kezdtem el (ez irányú kritikákat viselem :-){ ) most tartok 87 kilónál ami szvsz nem rossz már amit olvastam,hogy páran azzal volt bajuk, hogy a kilók nem ugrottak fel, viszont nem szeretném feleslegessé tenni a kúrát már ha lehet ezt mondani. válaszotokat kritikáitokat(főleg ha van pár építő jellegű is  :-){ ) előre is köszönöm

hosszúságért és a szóismétlésekért elnézést. minden jót.

Rsc

2009. December 09. - 22:19:00
Válasz #533
Nem elérhető

Tudi


Sziasztok!Végig olvasva a HCG topikot,úgy érzem talán "tisztába" sikerült tennem a dolgokat,megleltem a HCG különporciózására vonatkozó választ,de a téma komplexitása kissé elbizonytalanít.Valaki,hogy jártas legyen e tudományban,ahoz évek,sőt egy élet munkája kelhet.Most tartok a Winstrol kúra 4.heténél,mellé csak proviront vittem be(2x25mg/nap),HCG-t nem.A kúrából hátralévő 4 hétre érdemes még bevinni 500NE HCG-t heti egy alkalommal?
Vagy inkább vezessek most már le clostylbegyttel, HCG nélkül?
Köszönöm szépen.

2009. December 19. - 12:59:32
Válasz #534
Nem elérhető

szemir


Sziasztok!
Kúra után vagyok, kb 3 hónappal. 16 hetes kúrát csináltam, ami ugye hülyeség volt, de ez már mindegy. Egyszerűen nem tudtam abbahagyni, mert olyan jó érzés volt. Úgy vettem észre, hogy ezek a szerek képesek pszichikai függőséget okozni. Ez idő alatt nyomtam propionátot, agovirint, sustát, decát, andriolt,proviront. Sajnos mindent, ami a kezem ügyébe akadt. Most ott tartok, hogy andrologushoz járok, az FSH szintem 0,4,  az LH-m 0,6, a totál tesztoszteron 5,650

Normál értékek: FSH 1,5-12,4     LH  1,7-8,6       Totál tesztoszteron 9,9-27,8

Ugye nem kell mondanom, hogy ezek az értékek milyen tünetekkel járnak.
A doki javaslatára napi 1x1 Clostylbegit-et és Zitazonium-ot szedek, talán még hónapokig.
Emellett vettem még Tribulust, és GH MAX-ot, hátha valamicskét segítenek. ( ezek táp. kiegek )
Azt vettem észre, hogy az andrológusok nem nagyon értenek a kifejezett "koksz problémákhoz", elvileg nem erre lettek kiképezve. Talán valamelyikőtöknek van valamiféle hasonló tapasztalata a mielőbbi visszaálláshoz, ha egyáltalán még lehetséges. 

2009. December 22. - 09:21:43
Válasz #535
Nem elérhető

Tudi


Sziasztok!

A kúrám levezetésével kapcsolatban felmerült pár kérdésem.Az előzményekhez hozzátenném,hogy Nov.10.-én kezdtem el egy Winstrol kúrát mi 30 ampullát foglal magába.Ez a kúra egészen január 7.-ig fog tartani.(minden második nap 1ml)Sajnos elkövettem azt a hibát,hogy nem szereztem be a kúra eljén a HCG-t,jelen pillanatban meg nem tudok rá szert tenni.A kérdésem a következő:A Nolvadex szóba jöhet?Azt olvastam róla,hogy visszaállítja a kiegyensúlyozot HPTA működést,és jó hatással van a jó koleszterinre(HDL),mi-ahogy nekem lejön- külön örvendetes hisz a Winstrol rontja a jó(HDL)-rossz(LDL) koleszterin arányát a szervezetben.
Ebből a nézőpontból a Nolva az idális választás.
Kérem Uraim jelezzék ha hibás a feltevésem.Én nem értek hozzá.
Előre is köszönöm szépen.

2009. December 31. - 12:19:40
Válasz #536
Nem elérhető

bee


Most mondjam azt hogy szteroidban gazdag új évet? Szép dolog ilyet kívánni? =/+' =/+'
-=Agresszív Füles Mackó=-

2010. Január 12. - 21:42:10
Válasz #537
Nem elérhető

Turner


Szevasztok!
Érdeklődnék, hogy mit szóltok hozzá: 3 hónapos (35 amp.) enantát kúra után csak clomid-ot javasoltak hozzáértők (tényleg azok), 30 napig 1 szemet. Hcg-t nem sikerült beszerezni, így a clomidot is az helyett ajánlották, mintegy szemes levezetőként, hogy az elég lesz. Bár azt mondták, rögtön az utolsó enántát inj. után mehet. Kérdésem felétek:
1. Elég-e a clomid, hcg nélkül? (Megelőlegezve, hogy tudjuk, nem azonos hatású, iletve egymást kiegészítő levezető cuccok)
2. Clomid-ot rögtön lehet utána nyomni, vagy mint a hcg-nél, meg kell várni a kb 3 hetet, amíg lecsökken a vérben az enantát koncentrációja?
3. Mit értünk minimálisra csökkentett visszaesésen, feltételezve, ha szakszerű volt a levezetés? (Én 1 hónap alatt 3 kg-ot fogytam, 1 cm-t visszaesett a kar, amivel eddig 14 ism. ment, most csak 4-5 ismétlés....ebből kifolyólag meddig tart a "leszállóág"?

2010. Január 12. - 21:49:27
Válasz #538
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....ebből kifolyólag meddig tart a "leszállóág"?

Örökké mostantól... :D Vagy addig, amíg le nem esnek a heréid, ahogy pistuka hcg írná  ;D

a clomidnak már régen mennie kellett volna.
3 hónap enantát után elég fontos lenne a HCG is. Nem elég csak a clomid.

Bahátom, csak siess me' e''fogysz teljesen még a végén...


 [:-o]

Ja, ha tudsz olvasni is, akkor légyszives olvasd végig a fórum idevonatkozó topikjait...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Január 12. - 22:04:32
Válasz #539
Nem elérhető

Bubee


Szevasztok!
Érdeklődnék, hogy mit szóltok hozzá: 3 hónapos (35 amp.) enantát kúra után csak clomid-ot javasoltak hozzáértők (tényleg azok), 30 napig 1 szemet. Hcg-t nem sikerült beszerezni, így a clomidot is az helyett ajánlották, mintegy szemes levezetőként, hogy az elég lesz. Bár azt mondták, rögtön az utolsó enántát inj. után mehet. Kérdésem felétek:
1. Elég-e a clomid, hcg nélkül? (Megelőlegezve, hogy tudjuk, nem azonos hatású, iletve egymást kiegészítő levezető cuccok)
2. Clomid-ot rögtön lehet utána nyomni, vagy mint a hcg-nél, meg kell várni a kb 3 hetet, amíg lecsökken a vérben az enantát koncentrációja?
3. Mit értünk minimálisra csökkentett visszaesésen, feltételezve, ha szakszerű volt a levezetés? (Én 1 hónap alatt 3 kg-ot fogytam, 1 cm-t visszaesett a kar, amivel eddig 14 ism. ment, most csak 4-5 ismétlés....ebből kifolyólag meddig tart a "leszállóág"?

Esetleg (legközelebb) bölcs dolog lenne addig nem kezdeni a kúrába, amíg az egyik LEGfontosabb dolog nem adott: a visszaállító periódushoz kapcsolódó összes gyógyszer, tápkieg beszerezése.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index