2024. Szeptember 22. - 19:34:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367748 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. November 27. - 11:05:10
Válasz #480
Nem elérhető

hopika


Tesztoszteronos mellékhatásokat okoz, hírtelen erő és méretnövekedés, vízvisszatartás.. Mell érzékeny lesz. Ilyesmi. Ezek nem fordulnak elő a winstrolnál. Más: mondj olyan tesztoszteront ami szájon át szedhető...  ::)
Ez így van.Vizesít és erőt is hoz.Vizsgálatot megérne,hogy mi(k) vannak benne valójában...de melyikben tudod,hogy mi van?Biztos,hogy a gyógyszertáriban az van? ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 27. - 11:17:35
Válasz #481

Mars

Vendég
HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/

Erre a metiltesztos dologra én is kíváncsi lennék, hogy honnan tudják az emberek ilyen biztosan. Én is hallottam már ezt, hogy abban a kapszulás változatban az van...de ez honnan ered? Tutter, hogy nincs benne 10mg stana...de honnan jött a metilteszto?

Tesztoszteronos mellékhatásokat okoz, hírtelen erő és méretnövekedés, vízvisszatartás.. Mell érzékeny lesz. Ilyesmi. Ezek nem fordulnak elő a winstrolnál. Más: mondj olyan tesztoszteront ami szájon át szedhető...  ::)

Andriol ;D

2009. November 27. - 11:59:47
Válasz #482
Nem elérhető

God Vazzeg


HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/

Erre a metiltesztos dologra én is kíváncsi lennék, hogy honnan tudják az emberek ilyen biztosan. Én is hallottam már ezt, hogy abban a kapszulás változatban az van...de ez honnan ered? Tutter, hogy nincs benne 10mg stana...de honnan jött a metilteszto?

Tesztoszteronos mellékhatásokat okoz, hírtelen erő és méretnövekedés, vízvisszatartás.. Mell érzékeny lesz. Ilyesmi. Ezek nem fordulnak elő a winstrolnál. Más: mondj olyan tesztoszteront ami szájon át szedhető...  ::)

Andriol ;D

 ;D

2009. November 27. - 13:57:36
Válasz #483
Nem elérhető

Milo


Érdekes ,hogy amikor használtam tesztós mellékhatást nem tapasztalta:szőrnövekedés, libidónövekedés, pattanás
Riceman

2009. November 27. - 19:34:26
Válasz #484
Nem elérhető

Rbert


Sziasztok!
egy gyors kérdés...
Sustanon 250+Deca-Dura...6 hétig...
elég-e vagy menjen 8 hétig.
És egy hatalmas kérdés...a kúra után mit ???? ***))
válaxotokat előre is köszi
" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2009. November 28. - 08:05:57
Válasz #485
Nem elérhető

Koxi



Egy gyors kérdés...eddig mit szedtél már?

Pregnyl 5000NE minimum egy doboz+proviron napi 2db 2-3hétig(én ezt szoktam kúra után).
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2009. November 28. - 10:33:15
Válasz #486

Mars

Vendég
Sziasztok!
egy gyors kérdés...
Sustanon 250+Deca-Dura...6 hétig...
elég-e vagy menjen 8 hétig.
És egy hatalmas kérdés...a kúra után mit ???? ***))
válaxotokat előre is köszi
Én csak azt tudom mondani amit eddig utánna olvastam több helyen a dolgoknak.
Szerintem 8 hét.Kúra után hcg,nolvadex/clomid.A proviront én úgy tudom kúra közben használják.

2009. November 28. - 12:48:44
Válasz #487
Nem elérhető

warren


HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát egyik se HZCAC-os.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/

hali.

Hogy miből esett le?
Egy rövid idézet a sárga oldalról, amit nem állítok hogy igaz.

"A megnövekedett androgén hatás már a beszedés után is érezteti hatását, s a megnövekedett agresszivitás és önbizalom arra ösztönöz, hogy nagyobb súllyal próbálkozzon.."

A beszedés után 30-35 perccel már komoly feszülés az izmokban, folyamatos bedurranás érzés, mindenféle gyakorlat nélkül.
Tömeg (víz) jött, erő jött, végén minden ment. :)
Ami maradt az a gyno, azóta is, mert persze winihez nem kell semmi levezetés, de a metyhez.

Ami sztem megbízhatóbb az a DESMA amp wini.
de nem 100% (de még 10 sem)
vagy La pharma szemes 10mg az meg 1% sem.
Tehát szerencse dolga.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 28. - 12:56:46
Válasz #488
Nem elérhető

Maszat



Egy gyors kérdés...eddig mit szedtél már?

Pregnyl 5000NE minimum egy doboz+proviron napi 2db 2-3hétig(én ezt szoktam kúra után).

a proviron helyett nyugodtan szedjen csak tamoxifent ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 28. - 13:02:37
Válasz #489
Nem elérhető

Maszat


HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát egyik se HZCAC-os.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/




Egy rövid idézet a sárga oldalról, amit nem állítok hogy igaz.



azon az oldalon abba a szekcióba akkora hülyeségek voltak írva, h el sem hiszem.

nem is baj,h levették, mivel nekem anno semilyen személyes segítségem nem volt az egész kúrámat azokbol az infókbol tettem össze, meg pár évnyi hozzászólásból.Jó szar is volt...

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 28. - 15:40:41
Válasz #490
Nem elérhető

warren


HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát egyik se HZCAC-os.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/





Egy rövid idézet a sárga oldalról, amit nem állítok hogy igaz.



azon az oldalon abba a szekcióba akkora hülyeségek voltak írva, h el sem hiszem.

nem is baj,h levették, mivel nekem anno semilyen személyes segítségem nem volt az egész kúrámat azokbol az infókbol tettem össze, meg pár évnyi hozzászólásból.Jó szar is volt...



és?

nem mondtam hogy igaz.
azért nem minden infó rossz ami fent volt.
annak idején amúgy sem volt több sehol.

http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2009. November 28. - 15:56:20
Válasz #491

Mars

Vendég
HZCAC gyárótól volt amit használtam, piros doboz nagy fekete kínai betűk rajta , a gyártó zöld betűvel volt, 10mg-os fehér kapszulák voltak benne. utólag kiderült illegális kamu, legalábbis rákerestem és kínai növényvédőszereket készít ez a cég ahogy láttam

Találkoztam vele, metyltesztó.


Más fajta szemes winivel is találkoztál?Honnan tudod hogy ilyen biztosan ,hogy metil volt benne?Nem kötekedésből kérdezem csak hogy tanuljak.
Én is vettem 2 fajtát egyik se HZCAC-os.Itt pihennek még a szekrénybe.Az egyiket decemberbe terveztem kipróbálni. ˝=/

hali.

Hogy miből esett le?
Egy rövid idézet a sárga oldalról, amit nem állítok hogy igaz.

"A megnövekedett androgén hatás már a beszedés után is érezteti hatását, s a megnövekedett agresszivitás és önbizalom arra ösztönöz, hogy nagyobb súllyal próbálkozzon.."

A beszedés után 30-35 perccel már komoly feszülés az izmokban, folyamatos bedurranás érzés, mindenféle gyakorlat nélkül.
Tömeg (víz) jött, erő jött, végén minden ment. :)
Ami maradt az a gyno, azóta is, mert persze winihez nem kell semmi levezetés, de a metyhez.

Ami sztem megbízhatóbb az a DESMA amp wini.
de nem 100% (de még 10 sem)
vagy La pharma szemes 10mg az meg 1% sem.
Tehát szerencse dolga.
La pharma és BD van.A  BD-st akarom decembertől.Haver a La pharma-t tolta neki nem volt semmi észlelhető tesztós melléhatás csak gyomorégés,izomgörcsök.

2009. November 28. - 17:44:41
Válasz #492
Nem elérhető

Rbert


" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2009. November 28. - 20:09:40
Válasz #493
Nem elérhető

player


"La pharma és BD van."

BD=British Dragon vagy British Dispensary?

2009. November 28. - 21:35:18
Válasz #494

Mars

Vendég
"La pharma és BD van."

BD=British Dragon vagy British Dispensary?


BD=British Dragon