2024. Szeptember 22. - 21:18:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367754 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. November 25. - 11:17:29
Válasz #450
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi God!Akkor veszek még egy doboz pct-t gondolom elég lesz.
Még egy kérdésem lenne vettem Liver Aid-et (máriatövis kivonat).Ezt a kúra alatt szedjem szerinted vagy inkább utánna?

A stana nem terheli a májat, de nyugodtan beszedheted a kúra KÖZBEN, nem fog ártani. Annál is inkább mert lehet metil van a 10mg-os stanában, akkor meg pont jól is jöhet akár  ;D

Én úgy hallottam, hogy a kúra alatt szedett májvédő csökkenti a Stana hatását... Kérdés, hogy mennyivel csökkenti... Tekintve, hogy a tablettás verzió eleve nincs olyan hatásos, mint a szúrós, mi az érdemesebb: óvatosabbnak lenni és vállalni ezt a kis hatás csökkenést, vagy kevésbé óvatosnak lenni, de akkor hatásosabb a szer, s majd a kúra után szedni a májvédőt regeneráló célzattal?!... 
Gondolom, ha meg nem a megfelelő dózisban viszi be a kúra alatt a májvédőt, értem ez alatt, hogy teszem azt napi 1 kapszulát vesz be a 3 helyett, akkor az mit sem ér és csak ad a szarnak egy pofont... Vagy tévedek?!  ????...

Nem hiszem hogy számottevően csökkentené a hatását, hisz a szájon át szedett szerek mindegyike a májon át megy, és jól működő máj kell ahhoz hogy egyáltalán működni tudjon a cucc. Szerintem nincs rá hatással, illetve a komolyabb cuccoknál (pl anapolon) még jótékony is lehet, hiszen segíti a máj működését, ezáltal jobban tud érvényesülni a cucc. De ez csak teória, Efit tudna ebben érdemlegest mondani. Én a májvédőt soha nem tartom rossznak, se kúrában, se utána, kell támogatni a szerveink működését, mindig, minden időben. 

A májvédőt a megfelelő dózisban érdemes, mert erre is ugyanaz igaz, mint mindenre. Vagy normálisan, vagy sehogy  8)

Dózis témában, ha jól működik a májad, lehet alacsonyabb dózis is elég a cuccból, mert nagy hatásfokkal alakítja át a májad, és több jut belőle a véráramba.. Szerintem  :-}

2009. November 25. - 11:20:40
Válasz #451
Nem elérhető

hopika


Én is szoktam legalább kúraszerűen 2 havonta egy májvédőtea kúrát csinálni.Ártani nem árt-főleg a mi életformáknál...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. November 25. - 11:31:54
Válasz #452
Nem elérhető

God Vazzeg


Még annyi, hogy külön választanám a máj számára mérgező és nem mérgező vegyületeket, de szerintem mindenképp javasolt a májvédő, rosszat nem tesz vele senki, és ugye holnap is kell még a májunk  ::)

2009. November 25. - 11:45:06
Válasz #453
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Még annyi, hogy külön választanám a máj számára mérgező és nem mérgező vegyületeket, de szerintem mindenképp javasolt a májvédő, rosszat nem tesz vele senki, és ugye holnap is kell még a májunk  ::)
És különben is this is my gombóc  ;D ; ****:))).

Ennyit a májról....... 8).



Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. November 25. - 11:45:51
Válasz #454
Nem elérhető

player


A stanozolol májtoxikus hatóanyag sztem én  szednék mellette májvédőt végig ;)

2009. November 25. - 12:05:02
Válasz #455

Mars

Vendég
Ezt az extremefit.hu-n a prohormonokkal kapcsolatban találtam:

"Sokan használnak olyan májvédő táplálék-kiegészítőket, mint a Silymarin vagy a NAC, hogy megvédjék májukat a metil-csoportot tartalmazó vegyületek alkalmazása során fellépő veszélyektől. Én mégsem tartom ezt jó ötletnek. Ha olyan szereket használsz, amelyek növelik a máj glutamin-szintjét, az serkenti az orálisan bevehető szerek lebontását is, tehát csökkenti a hatásukat. Bár a májenzim nagyobb koncentrációja jó hatással van a májra, hátrányos azokra a szerekre nézve, amiket azzal a céllal veszel be, hogy zavartalanul áthaladhassanak a májadon. Az a legjobb, ha ciklus előtt és után használsz olyan májvédő étrend-kiegészítőket, amelyek segítenek a májnak újratermelni a metil-csoportos szerek által elpusztított enzimeket.

 Nem tudom, hogy a májvédő szerek ciklus alatti szedése befolyásolja-e érdemben az izomnövekedést, de elképzelhetőnek tartom. Érdemes erra gondolni a ciklus megtervezésekor."

 Azt hiszem marad a májvédő a kúra utánra.

2009. November 25. - 12:17:15
Válasz #456
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Azért egy kitudja mit tartalmazó szteroid kicskét más tészta, szerintem nyugodtan szedd a májvédőt végig a kura alatt is.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 25. - 12:34:52
Válasz #457
Nem elérhető

Kicsibors


Na most már valóban rendet tehetne a fejünkben Efitmaster ezzel kapcsolatban!  :)

2009. November 25. - 15:35:19
Válasz #458
Nem elérhető

Milo


Azt olvastam itt a hozzászólásokból hogy,ha valakinek rossz állapotban van a mája,akkor kevésbé hat a szer,gondolom ez az injekciókra is igaz, nem csak szemes kúránál. Ismerek olyat aki már egyszer besárgult  szemestöl napi 10napó)
1év szünet után újra kezdte és ugyan úgy fejlődött. 1évalatt nem hiszem hogy teljesen regenerálódott volna a mája
Riceman

2009. November 25. - 16:19:34
Válasz #459
Nem elérhető

Maszat


Azt olvastam itt a hozzászólásokból hogy,ha valakinek rossz állapotban van a mája,akkor kevésbé hat a szer,gondolom ez az injekciókra is igaz, nem csak szemes kúránál. Ismerek olyat aki már egyszer besárgult  szemestöl napi 10napó)
1év szünet után újra kezdte és ugyan úgy fejlődött. 1évalatt nem hiszem hogy teljesen regenerálódott volna a mája

god csak feltételezi az állítását, miszerint kevésbé hatna.Bár józan paraszti ésszel belegondolva...

Nekem pl gilbert szindrómám van, eleve magas a vér-bilirubin szintem ami a sárgulásért felelős.Így születtem, az összes vérképemnél magas, ezért van az,h Én 2üveg sört ha fél óra alatt megiszok akkor totál részeg leszek ;D
Sokkal nehezebben bírkózik meg a májam a mérgekkel.

A máj az 1ik legjobban regenerálódó szerv, nem tom hol olvastam,h valakinek levágták a mája 1 részét és 1éven belül MAJDNEM regenerálódott.

Az emberi szervezet csodákra képes, de Én azt mondom,h nem érdemes ezzel játszani, aki napi 10napot szed az 1 komplett idióta, Én még a szemesre se tudom magam rávenni, pedig azt mondják: "a metandrostenolon izomépítő hatását legalább 1x az életben ki kell próbálni"-by Player ;D ;D

Soha nem értettem azokat akik ilyen extra mennyiségeket írtak nap 20szem napo meg 4anapolon meg heti 4000mg testo.Mi a fasznak???De most komolyan, ha csak magunknak csináljuk akkor minek ilyen szervezet gyilkos mennyiségeket szedni?Inkább addig emeleme a kaját hozzá míg nem okádom ki 1 részét(már volt ilyen ;D) mionthogy őrületes mennyiségű gyógyszert tömjek magamba.

Én mindenkép szednék májvédőt 17-alfa-alkilált gyógyszerek mellé, még ha bárki azt is mondja,h csökkenti a hatását.
De Én már csak ilyen rinyapicsa vagyok o:)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. November 25. - 16:47:05
Válasz #460
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a legfontosabb az egészség. Ha gyenge a májad, akkor azért kell a cucc mellé májvédő, ha "erősebb", tehát normálisan működik akkor meg azért hogy ez így maradjon. Szerintem.. Aki azt nézi hogy jajj 5%-al gyengébb a(z amúgy is nullát nem érő) stana hatása, akkor lehet nem kellene ebben az irányban elmennie, mert ki fogja nyírni magát.

2009. November 25. - 17:30:35
Válasz #461
Nem elérhető

Kicsibors


Szerintem a legfontosabb az egészség. Ha gyenge a májad, akkor azért kell a cucc mellé májvédő, ha "erősebb", tehát normálisan működik akkor meg azért hogy ez így maradjon. Szerintem.. Aki azt nézi hogy jajj 5%-al gyengébb a(z amúgy is nullát nem érő) stana hatása, akkor lehet nem kellene ebben az irányban elmennie, mert ki fogja nyírni magát.

Szerinted férfinak, nőnek is nullát érő a stana?!...
Mert attól még, hogy egy férfiaknak kevés magában, attól még lehet, hogy egy nőnek pl épp annyit segít, amennyit szükséges.
(Nyilván nem Iris Kyle-ra gondolok, van egy olyan sanda gyanúm, hogy neki mondjuk kevés lenne a stana bármire is... ;D)

2009. November 25. - 17:42:05
Válasz #462
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a legfontosabb az egészség. Ha gyenge a májad, akkor azért kell a cucc mellé májvédő, ha "erősebb", tehát normálisan működik akkor meg azért hogy ez így maradjon. Szerintem.. Aki azt nézi hogy jajj 5%-al gyengébb a(z amúgy is nullát nem érő) stana hatása, akkor lehet nem kellene ebben az irányban elmennie, mert ki fogja nyírni magát.

Szerinted férfinak, nőnek is nullát érő a stana?!...
Mert attól még, hogy egy férfiaknak kevés magában, attól még lehet, hogy egy nőnek pl épp annyit segít, amennyit szükséges.
(Nyilván nem Iris Kyle-ra gondolok, van egy olyan sanda gyanúm, hogy neki mondjuk kevés lenne a stana bármire is... ;D)

Nyilván attól függ kinek mire.. Nőknek jó választás, de ajánlani nem ajánlanám azért  :-*

2009. November 25. - 17:44:07
Válasz #463
Nem elérhető

Kicsibors


Szerintem a legfontosabb az egészség. Ha gyenge a májad, akkor azért kell a cucc mellé májvédő, ha "erősebb", tehát normálisan működik akkor meg azért hogy ez így maradjon. Szerintem.. Aki azt nézi hogy jajj 5%-al gyengébb a(z amúgy is nullát nem érő) stana hatása, akkor lehet nem kellene ebben az irányban elmennie, mert ki fogja nyírni magát.

Szerinted férfinak, nőnek is nullát érő a stana?!...
Mert attól még, hogy egy férfiaknak kevés magában, attól még lehet, hogy egy nőnek pl épp annyit segít, amennyit szükséges.
(Nyilván nem Iris Kyle-ra gondolok, van egy olyan sanda gyanúm, hogy neki mondjuk kevés lenne a stana bármire is... ;D)

Nyilván attól függ kinek mire.. Nőknek jó választás, de ajánlani nem ajánlanám azért  :-*

Na mer én is így gondoltam!  ;) :-*

2009. November 25. - 20:59:54
Válasz #464
Nem elérhető

Milo


én 1.kurámba használtam napi30mg szemes stanát 4héten keresztül toltam ,tovább enm tudtam mert szorulásom lett, elkezdett szúrni a vesém ,pedig 6lvizet ittam naponta, többet nem szemesezek, azóta több injekciós kurát csináltam és semmi panaszom nem volt. amúgy a stanától 4hét alatt plussz 3kg , kar plussz2cm, minimális erönövekedés,súly teljes mértékben megmaradt,nem vezettem le pedig, kajára nagyon odafigyeltem, most hogy stana volt tényleg a cuccban vagy metiltesztó ez örökrejtély
Riceman