2024. Szeptember 23. - 03:24:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367821 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Augusztus 25. - 20:12:23
Válasz #345
Nem elérhető

pufibá


Sziasztok

Én most szeretnék elkezdeni egy Winyo kúrát kb két hónapig! És az lenne a kérdésem érdemes e alatta szedni valami kis szemes gyógyszert vagy sem! És mit érdemes alatta szedni és hogy utána annak kell e levezetést csinálni! Segítségeteket előre is köszi! Üdv

2009. Augusztus 25. - 21:01:13
Válasz #346
Nem elérhető

tamas21


Sziasztok!

Én is gondolkodom egy kúrában ( vagyis eldöntöttem). Mit tudnátok ajánlani első kúrának? Tömegelni szeretnék még. Én Deca Danabol kúrára gondoltam, mi a véleményetek erről? Még soha nem szedtem semmilyen steroidot és miket kellene még a kúra közben szedni és hogyan kellene levezetni? Sokat olvasgattam erről már, de kíváncsi lennék, hogy ti hogy ajánljátok.

Mennyi ideje edzel mien tápkieget szedtél eddig????????? látatlanba nem fog senki hülyeségeket irogatni

egy tanács: ne vegyél most decát.

Miért ne vegyen decát!
Mindent hamisítanak!
Ugyan akkora a kockázat más szereknél is.....
És azt ne mondjátok h valamit jobban hamisítanak mint mást.MINDENT HAMISÍTANAK!!!!!

Köszi a tippet.
Hát olyan 3éve edzek 96Kg vagyok napi 320g fehérje és 500g szénhidrát 110g zsírral ez a táplálkozásom , 
6-7x eszek egy nap. Olyan nagyon sok dolgot még nem próbáltam Creatine Phosphate Ethyle Ester több féle, Nitrix, Whey prot állandóan nyomom, C vitamin, lenmagolaj. Jah 24 éves vagyok.

2009. Augusztus 27. - 20:34:11
Válasz #347
Nem elérhető

tamas21


Sziasztok!

Én is gondolkodom egy kúrában ( vagyis eldöntöttem). Mit tudnátok ajánlani első kúrának? Tömegelni szeretnék még. Én Deca Danabol kúrára gondoltam, mi a véleményetek erről? Még soha nem szedtem semmilyen steroidot és miket kellene még a kúra közben szedni és hogyan kellene levezetni? Sokat olvasgattam erről már, de kíváncsi lennék, hogy ti hogy ajánljátok.

Mennyi ideje edzel mien tápkieget szedtél eddig????????? látatlanba nem fog senki hülyeségeket irogatni

egy tanács: ne vegyél most decát.

Miért ne vegyen decát!
Mindent hamisítanak!
Ugyan akkora a kockázat más szereknél is.....
És azt ne mondjátok h valamit jobban hamisítanak mint mást.MINDENT HAMISÍTANAK!!!!!

Köszi a tippet.
Hát olyan 3éve edzek 96Kg vagyok napi 320g fehérje és 500g szénhidrát 110g zsírral ez a táplálkozásom , 
6-7x eszek egy nap. Olyan nagyon sok dolgot még nem próbáltam Creatine Phosphate Ethyle Ester több féle, Nitrix, Whey prot állandóan nyomom,  C vitamin, lenmagolaj. Jah 24 éves vagyok 180cm magas.
Nos, valakinek valami ötlet? A válaszokat előre is köszönöm.

2009. Augusztus 27. - 20:36:01
Válasz #348
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!

Én is gondolkodom egy kúrában ( vagyis eldöntöttem). Mit tudnátok ajánlani első kúrának? Tömegelni szeretnék még. Én Deca Danabol kúrára gondoltam, mi a véleményetek erről? Még soha nem szedtem semmilyen steroidot és miket kellene még a kúra közben szedni és hogyan kellene levezetni? Sokat olvasgattam erről már, de kíváncsi lennék, hogy ti hogy ajánljátok.

Mennyi ideje edzel mien tápkieget szedtél eddig????????? látatlanba nem fog senki hülyeségeket irogatni

egy tanács: ne vegyél most decát.

Miért ne vegyen decát!
Mindent hamisítanak!
Ugyan akkora a kockázat más szereknél is.....
És azt ne mondjátok h valamit jobban hamisítanak mint mást.MINDENT HAMISÍTANAK!!!!!

Köszi a tippet.
Hát olyan 3éve edzek 96Kg vagyok napi 320g fehérje és 500g szénhidrát 110g zsírral ez a táplálkozásom , 
6-7x eszek egy nap. Olyan nagyon sok dolgot még nem próbáltam Creatine Phosphate Ethyle Ester több féle, Nitrix, Whey prot állandóan nyomom,  C vitamin, lenmagolaj. Jah 24 éves vagyok 180cm magas.
Nos, valakinek valami ötlet? A válaszokat előre is köszönöm.

Gagyi termékeket mellőzd  ;)

2009. Augusztus 28. - 04:36:09
Válasz #349
Nem elérhető

tarantula


sziasztok, próbálta már valaki ezt a kombinációt? ha nem akkor is meghallgatnák pár véleményt  @:-)     dianaból (kék szív alakú + stanzol 5mg) milyen lehet a kettő hatása együtt?? a válaszokat előre is köszi  ;-oo-;

2009. Augusztus 28. - 16:23:54
Válasz #350
Nem elérhető

tabiherceg


Sziasztok! Szeretnék segitséget kérni, ilyen téren még nem naon vok otthon! Szeretnék egy tömegelös kurát venni amely ezekböl állna: KB 220 szem Naposim, Bioteches max gain plusz és testabolic, Pwertrackos power protein. A kérdésem az lenne h a naposim mellé mit kellene még szednem h jobban hasson, csak az a gond hogy a szuris dolgoktol félek ezért csak tablettás dolgok jöhetnek szoba. Kérlek benneteket segitsetek és irjatok!
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!

2009. Augusztus 28. - 16:26:01
Válasz #351
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok! Szeretnék segitséget kérni, ilyen téren még nem naon vok otthon! Szeretnék egy tömegelös kurát venni amely ezekböl állna: KB 220 szem Naposim, Bioteches max gain plusz és testabolic, Pwertrackos power protein. A kérdésem az lenne h a naposim mellé mit kellene még szednem h jobban hasson, csak az a gond hogy a szuris dolgoktol félek ezért csak tablettás dolgok jöhetnek szoba. Kérlek benneteket segitsetek és irjatok!
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!

Először is vegyél megbizható minőségű tápkiegeket...ne ezeket, már ha komolyabb terveid vannak...

www.extremefit.hu

Itt nézelődj tápkiegek ügyben.

2009. Augusztus 28. - 16:33:51
Válasz #352
Nem elérhető

tabiherceg


Köszi szépen,  tápkieg téren lecserélem ezeket de a napót azt nem szeretném mert hiába a kaja rendbe van, nagyon nehezen hizom, kb egy 4 honapja megálltam a fejlödésbe, és ez azért kell. Egyik haver ajánlotta ezt a kombót, csak a napo mellé mondta h szedjek vmit, de az e helyzet h nemtudom h mit:S:S

2009. Augusztus 28. - 16:35:27
Válasz #353
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Köszi szépen,  tápkieg téren lecserélem ezeket de a napót azt nem szeretném mert hiába a kaja rendbe van, nagyon nehezen hizom, kb egy 4 honapja megálltam a fejlödésbe, és ez azért kell. Egyik haver ajánlotta ezt a kombót, csak a napo mellé mondta h szedjek vmit, de az e helyzet h nemtudom h mit:S:S

Ha lehet, akkor ezzel kapcsolatos további kérdéseidet egy másik szteroid szobában tedd fel kérlek, mert ez a levezetésnek van. Te meg ugye most akarsz nekiállni, nem a levezetés felől érdeklődsz.  ;)

2009. Október 03. - 12:33:00
Válasz #354
Nem elérhető

Pity


Oxandrolone (10mg)+Stanozol (10mg) levezetésére kérnéK tanácsot! Valaki próbálta már ezt a kombót egyébként? =/+'

2009. Október 03. - 13:17:29
Válasz #355
Nem elérhető

God Vazzeg


Oxandrolone (10mg)+Stanozol (10mg) levezetésére kérnéK tanácsot! Valaki próbálta már ezt a kombót egyébként? =/+'

Levezetés nolva+clostyl, olvass vissza kicsit hogy hogyan is kellene  ;)

2009. Október 03. - 17:31:21
Válasz #356
Nem elérhető

BadBodyBoy


Vannak Itt azért Profik  8-}

 :-OO

Balu  /:-)
Efitmester  :-){
csak tudnám minden topicba miért irogatsz ilyen nyalizós hsz-et..... ***))))

2009. Október 03. - 18:10:56
Válasz #357
Nem elérhető

Tóth Attila


Én azt csodálom hogy még nem baszták ki!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Október 03. - 18:29:10
Válasz #358
Nem elérhető

Boresz


Én azt csodálom hogy még nem baszták ki!
valakinek már viszket az ujja azon a kis gombon  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Október 03. - 18:33:01
Válasz #359

Bandi

Vendég
Én az elején nem értettem miket ír(most sem),de ezeken a "Balu,Efitmester,Jordan",és titulus beidézgetéseken beszarok ;D