2024. Szeptember 23. - 11:22:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367916 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2009. Március 10. - 23:35:22
Válasz #225
Nem elérhető

God Vazzeg


jo, akkor en kerdezek
1mi a fasy az az arimidex
2hova tuntek ay ekezeteim

Arimidex: aromatáz gátló cucz
Ékezetek: átváltott a gennydózod angol billentyűre, váltsd vissza  ;D

2009. Március 10. - 23:36:08
Válasz #226
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem semmi, hogy már hobbiszinten is nyomul az Arimidex...

 ::)

Annyira nem nyomul az, szerintem az ára miatt  :D Tamoxi árban jobb..  8)

2009. Március 10. - 23:37:48
Válasz #227
Nem elérhető

Gabe


jo, akkor en kerdezek
1mi a fasy az az arimidex
2hova tuntek ay ekezeteim
addig is y=z z=y  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 10. - 23:40:16
Válasz #228
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem semmi, hogy már hobbiszinten is nyomul az Arimidex...

 ::)

Annyira nem nyomul az, szerintem az ára miatt  :D Tamoxi árban jobb..  8)
****:)))

Mivel a Zitazonium kb. 30 Ft/szem, az Arimidex meg 1100 Ft/szem...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 10. - 23:47:34
Válasz #229
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem semmi, hogy már hobbiszinten is nyomul az Arimidex...

 ::)

Annyira nem nyomul az, szerintem az ára miatt  :D Tamoxi árban jobb..  8)
****:)))

Mivel a Zitazonium kb. 30 Ft/szem, az Arimidex meg 1100 Ft/szem...

Erre céloztam, csak nem akartam konkrét lenni  /:-)  ;)

2009. Március 11. - 21:21:49
Válasz #230
Nem elérhető

Maszat


Nem semmi, hogy már hobbiszinten is nyomul az Arimidex...

 ::)

Annyira nem nyomul az, szerintem az ára miatt  :D Tamoxi árban jobb..  8)
****:)))



Mivel a Zitazonium kb. 30 Ft/szem, az Arimidex meg 1100 Ft/szem...

Erre céloztam, csak nem akartam konkrét lenni  /:-)  ;)


1100???...
marad 2naponta 1 fél 20mg-os nolvadex.
az csak nem csinálja ki a szememet és a végére elég az.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 21. - 03:10:02
Válasz #231
Nem elérhető

Deddy


Sziasztok mindenki  :-){
Azt szeretném kérdezni, hogy egy tablettás Winstrol kúra után mennyi időt kell várnom, hogy a hormonháztartás visszaálljon, és a következő kúrát biztonsággal kezdhessem el?
Előre is köszi  --)



        "You know, kid, never give up...
Find a way, 'cause that's what winners do..."

                                       (Zeke Topanga)

http://www.youtube.com/watch?v=gW9nWVQoiic

.

2009. Március 21. - 17:22:54
Válasz #232
Nem elérhető

BadBodyBoy


Örömmel értesítem a forum olvasóit, hogy a kb 2 hónappal ezelőtt abbahagyott és 1 hónapja a fórumban is leírt, majdnem 4 hónapig tartó deca-durabolin kúrám levezetése végetért! @-o
Súlyos,tályogos pattanások már nem jelentkeznek!Igaz amik jöttek nehezen gyógyulnak..... :-\
Picik elvétve!
Efit álltal ajánlott HCG+nolvadex úgy néz ki helyrerázta a hormonjaimat(remélem).
5 naponta ment 5000NE hcg(3x) és mellette párhuzamosan 3 hétig napi 20mg nolvadex és napi 3 kapszula Restore/clostylt kihagytam,majd jó lesz a következő kúrához :azn:
Testsúlyból 4kg ment le!Erőben Nem nagyon estem vissza.......(?)
Másoknak:
Aki érzékenyebb az vigyázzon az olyan cuccokkal is mint a Deca!!!!Csúnyán képes belenyúlni a hormonokba főleg 4 hónapos kúra alatt!!!!!!



2009. Április 08. - 14:08:27
Válasz #233
Nem elérhető

brutusz


Igaz, hogy ez a topik most űl egy kicsit, de mégis inkább ide illik a kérdésem, mint a HCGsbe.
Lassan a végéhez érek a 9 hetes kúrának, ami a köv. volt. Minden másnap egy deca és wini, három naponta pedig 50 mg propi (Testolic). Végig ment napi 50 mg proviron. Mivel kicsit érzékeny lett a bimbó, meg szerintem elég hajlamos vagyok aromatizálni a 7. héttől megy 20 mg tamoxifen (Zitazonium, mert Nolvadexet nem tudtam szerezni).
A levezetést a köv.re tervezem: a propi 6 nappal tovább megy mint a deca-wini, mivel gyorsabb a felszívódása a decanál. Az utolsó deca után 2 héttel kezdeném a HCGt, 3x5000, 5 naponta, clostyl 5 nap 2x majd 10 nap 1x. A proviron menne egész a HCGig, meg a tamoxi is, onantól viszont emelném 30-40 mgra.
Véleményeket várok, főleg az érdekelne, hogy jó-e így a HCG kezdete.
Köszi!

2009. Április 09. - 23:58:46
Válasz #234
Nem elérhető

RsLeo


Szerintem jó, ha meg tudod oldani, a winstrol mehet addig, mint a propi. Sok jelentősége mondjuk nincs, egyébként én hibát nem látok, de majd valaki biztos megerősít.

2009. Április 10. - 08:33:31
Válasz #235
Nem elérhető

God Vazzeg


Igaz, hogy ez a topik most űl egy kicsit, de mégis inkább ide illik a kérdésem, mint a HCGsbe.
Lassan a végéhez érek a 9 hetes kúrának, ami a köv. volt. Minden másnap egy deca és wini, három naponta pedig 50 mg propi (Testolic). Végig ment napi 50 mg proviron. Mivel kicsit érzékeny lett a bimbó, meg szerintem elég hajlamos vagyok aromatizálni a 7. héttől megy 20 mg tamoxifen (Zitazonium, mert Nolvadexet nem tudtam szerezni).
A levezetést a köv.re tervezem: a propi 6 nappal tovább megy mint a deca-wini, mivel gyorsabb a felszívódása a decanál. Az utolsó deca után 2 héttel kezdeném a HCGt, 3x5000, 5 naponta, clostyl 5 nap 2x majd 10 nap 1x. A proviron menne egész a HCGig, meg a tamoxi is, onantól viszont emelném 30-40 mgra.
Véleményeket várok, főleg az érdekelne, hogy jó-e így a HCG kezdete.
Köszi!

A hcg után miért emeled a provit? Inkább el kellene hagyni, mert a clostyl ellen játszol. Ha hüJe vagyok majd javítsatok ki  8)

2009. Április 10. - 08:58:44
Válasz #236
Nem elérhető

brutusz


Bocs, lehet nem volt világos, a provi a HCGig menne, és a tamoxit emelném a mostani napi 20 mgról  30-40 mgra. Szerintem 40 lesz.
Köszi a válaszokat!

2009. Április 10. - 09:59:10
Válasz #237
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bocs, lehet nem volt világos, a provi a HCGig menne, és a tamoxit emelném a mostani napi 20 mgról  30-40 mgra. Szerintem 40 lesz.
Köszi a válaszokat!

(A HCG kezdeténél)5-6 napig kb. 40 mg és utána kb. egy hétig 30mg és aztán 20mg tamoxifen elég, nem kell több. (Nolva vagy zitazonium egyébként mehetne végig. Még mindig nem értem, miért kell a clomid(clostyl) ide, csak egymással versenyeznének az ösztrogén receptorért. Mint a kommunizmusban. Ugyanazt a munkát túl sokan végezték el.  :D )

Proviront érdemes kb. 2 hétig még, a tamoxifen leállitása után, csökkentett dózisokkal levezetni.

Egyébként elég normálisan össze van rakva a kúrád.

Amikor már csak a proviron megy, érdemes pár jó kiegészítőt is használnod.(T-Bomb, Axis-HT, AX-PCT, ilyesmiket...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 10. - 10:14:20
Válasz #238
Nem elérhető

brutusz


Nem akarok ilyesmin spórolni, inkább eszek két zsömlét :-)
A Nolvának is tamoxifen a hatóanyaga, ha jól tudom. Akkor az miért mehetne végig a Zita meg nem?
OK, akkor a tamoxi után megróbálom úgy, hogy 7 nap 50 mg aztán meg 7 nap 25 mg proviron.
A kiegek menni fognak, csak azokat még nem dönttem el, hogy mik legyenek, azok beszerzése egyszerübb... A végén még Spirot is ki akarok próbálni, eddig még az kimaradt.

2009. Április 10. - 10:23:43
Válasz #239
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem akarok ilyesmin spórolni, inkább eszek két zsömlét :-)
A Nolvának is tamoxifen a hatóanyaga, ha jól tudom. Akkor az miért mehetne végig a Zita meg nem?
OK, akkor a tamoxi után megróbálom úgy, hogy 7 nap 50 mg aztán meg 7 nap 25 mg proviron.
A kiegek menni fognak, csak azokat még nem dönttem el, hogy mik legyenek, azok beszerzése egyszerübb... A végén még Spirot is ki akarok próbálni, eddig még az kimaradt.

Nem írtam(legalábbis nem azt akartam irni félreérthetően), hogy a Nolva mehetne, de a zitazonium nem, mivel a kettő ugyanaz. Tehát...

Nem a spórolás itt a lényeg. A tamoxifen(Nolvadex vagy Zitazonium, mindegy) elvégzi önmagában is azt a munkát, amit szeretnél, hogy el legyen végezve. Nem kell más, tehát nem kell clostyl. Mehet végig a zitazonium(tamoxifen) és nem kell az utókúrádba clostyl(clomifen), ezt írtam, de lehet, hogy nem irtam elég érthetően, úgyhogy belejavitok rögtön.

Emellett, ha a tamoxifennel(zitazonium) együtt szednéd a clomifent(clostylt) olyan mintha túladagolnád a hatóanyagot. Nem sok értelme van a testeddel ilyesmiket tenni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"