2024. Szeptember 23. - 13:14:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367925 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 10. - 21:08:04
Válasz #210
Nem elérhető

player


azonnal hagyd abba

Eye Damage
According to a 1978 study in Cancer Treatment Reports and another published in Cancer in 1992, about six per cent of women taking even low-dose tamoxifen suffer damage to the retina and corneal opacities and decreased visual acuity. Irreversible corneal and retinal changes can occur in those taking 20 mg. of tamoxifen twice a day (twice the usual dose). These changes may have no immediate effect on visual acuity, but may predispose the eyes to later problems including cataracts.

2009. Március 10. - 21:47:07
Válasz #211
Nem elérhető

Maszat


REMEK...
a tamoxifent most nem szedem még m1 a clostil,abbol még van 8szem de azt se szedem már be.és akkor utána se fogom folytatni a tamoxifent...remélem a gyno nem fog jönni...
most alig birok írni mert kb azt látom mintha 20ujjam lenne...most jöttem haza nemrég,vezettem sötétbe,amikor beléptem és felkapcsoltam a villanyt eléggé beparáztam,meg se tudom fogalmazni írásba,h mit láttam...
amúgy szart se értek abból amit linkeltél,de a lényeg átjött...
abbahagyom!


most végignéztem a lehetséges mellékhatásokat mind a tamoxifennél mind a clostilbegytnél...hát mind a 2nél durva dolgokat írnak látással kapcsolatban,(még gépjárművet sem lehet vezetni mellette)igaz ritka tünetként,úgy látszik nekem kijöttek...
holnap vagy holnapután m1ek szemészetre!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 10. - 22:03:29
Válasz #212
Nem elérhető

Gabe


Kiadtak valami tanulmányt, amiben nők alacsony dózisú tamoxifent használtak, és csökkent a látásuk élessége és retinakárosodást szenvedtek. Visszafordíthatatlan retinális elváltozások történhetnek azoknál, akik 20-mg tamoxifent tolnak be napi kétszer.
Ugyan nem lehet közvetlen hatásuk a látás élességére, de hajlamossá tehetik a szemeket arra, hogy később hályog keletkezzen rajta.
Valami ilyesmi, majd valaki okos kijavítja, ha valamit elírtam!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 10. - 22:04:32
Válasz #213
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 10. - 22:04:47
Válasz #214
Nem elérhető

God Vazzeg


Kiadtak valami tanulmányt, amiben nők alacsony dózisú tamoxifent használtak, és csökkent a látásuk élessége és retinakárosodást szenvedtek. Visszafordíthatatlan retinális elváltozások történhetnek azoknál, akik 20-mg tamoxifent tolnak be napi kétszer.
Ugyan nem lehet közvetlen hatásuk a látás élességére, de hajlamossá tehetik a szemeket arra, hogy később hályog keletkezzen rajta.
Valami ilyesmi, majd valaki okos kijavítja, ha valamit elírtam!

Nők tamoxifent? Mire kaphatták?  ????...

2009. Március 10. - 22:11:40
Válasz #215
Nem elérhető

Gabe


Kiadtak valami tanulmányt, amiben nők alacsony dózisú tamoxifent használtak, és csökkent a látásuk élessége és retinakárosodást szenvedtek. Visszafordíthatatlan retinális elváltozások történhetnek azoknál, akik 20-mg tamoxifent tolnak be napi kétszer.
Ugyan nem lehet közvetlen hatásuk a látás élességére, de hajlamossá tehetik a szemeket arra, hogy később hályog keletkezzen rajta.
Valami ilyesmi, majd valaki okos kijavítja, ha valamit elírtam!

Nők tamoxifent? Mire kaphatták?  ????...
F@szom tudja!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 10. - 22:25:17
Válasz #216
Nem elérhető

Maszat


Kiadtak valami tanulmányt, amiben nők alacsony dózisú tamoxifent használtak, és csökkent a látásuk élessége és retinakárosodást szenvedtek. Visszafordíthatatlan retinális elváltozások történhetnek azoknál, akik 20-mg tamoxifent tolnak be napi kétszer.
Ugyan nem lehet közvetlen hatásuk a látás élességére, de hajlamossá tehetik a szemeket arra, hogy később hályog keletkezzen rajta.
Valami ilyesmi, majd valaki okos kijavítja, ha valamit elírtam!

Nők tamoxifent? Mire kaphatták?  ????...

a tamoxifent sokkal inkább használják nők mint férfiak.
az emlőrákban szenvedőket kezelik vele,mert az emlőrák nagyban összefügg az ösztrogén szintel és a melben található ösztrogén receptorokkal.
az előrehaladottabbaknál -akiknél a tamoxifen nem használ- szokták az ennél erősebb hatásó arimidexet használni.

utána nézek mik azok az antiösztrogének amik más mechanizmussal működnek és nincsenek hatással a szemre illetve a látásra.
Holnap szúrom a 3. pregnyl-t,és nekem múltkor is jeletkezett a melbimbó érzékenység.nolva és clostil kilőve,megnézem hátha az arimidex nincs hatással a látásra,mert akkor azt fogom a hcg után szedni 1-2 hétig. 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 10. - 22:26:10
Válasz #217

csery

Vendég

2009. Március 10. - 22:50:28
Válasz #218
Nem elérhető

God Vazzeg


Kiadtak valami tanulmányt, amiben nők alacsony dózisú tamoxifent használtak, és csökkent a látásuk élessége és retinakárosodást szenvedtek. Visszafordíthatatlan retinális elváltozások történhetnek azoknál, akik 20-mg tamoxifent tolnak be napi kétszer.
Ugyan nem lehet közvetlen hatásuk a látás élességére, de hajlamossá tehetik a szemeket arra, hogy később hályog keletkezzen rajta.
Valami ilyesmi, majd valaki okos kijavítja, ha valamit elírtam!

Nők tamoxifent? Mire kaphatták?  ????...

a tamoxifent sokkal inkább használják nők mint férfiak.
az emlőrákban szenvedőket kezelik vele,mert az emlőrák nagyban összefügg az ösztrogén szintel és a melben található ösztrogén receptorokkal.
az előrehaladottabbaknál -akiknél a tamoxifen nem használ- szokták az ennél erősebb hatásó arimidexet használni.

utána nézek mik azok az antiösztrogének amik más mechanizmussal működnek és nincsenek hatással a szemre illetve a látásra.
Holnap szúrom a 3. pregnyl-t,és nekem múltkor is jeletkezett a melbimbó érzékenység.nolva és clostil kilőve,megnézem hátha az arimidex nincs hatással a látásra,mert akkor azt fogom a hcg után szedni 1-2 hétig. 

"4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK
Mint minden gyógyszernek, az Arimidex-nek is lehetnek mellékhatásai.
Haladéktalanul értesítse kezelőorvosát amennyiben az alábbi tünetek valamelyikét észleli, mert további vizsgálat vagy kezelés válhat szükségessé:
- Nagyon súlyos bőrreakció (Stevens-Johnson szindróma) sebes fekélyekkel, hólyagokkal. Ez nagyon ritka.
- Allergiás reakció duzzanattal az arcon, ajkakon, a nyelven és/vagy a torokban (angioödéma), mely nyelési és/vagy légzési nehézséget okozhat.
- Májgyulladás. A betegség tünete lehet az általános rossz közérzet, máj területen érzett fájdalom, májmegnagyobbodás; előfordulhat továbbá sárgaság (a bőr és a szem sárgás elszineződése).
Értesítse kezelőorvosát amennyiben az alábbi mellékhatások valamelyikét észleli:
- hőhullámok
- gyengeség
- izületi fájdalom/merevség
- karpális alagút szindróma (zsibbadás, fájdalom, hideg- és gyengeségérzés a kézben)
- hüvelyváladék mennyiségének csökkenése
- haj elvékonyodása
- hányinger
- hasmenés
- fejfájás
- hüvelyi vérzés (általában a kezelés első heteiben)
- étvágytalanság
- hányás
- aluszékonyság
- bőrkiütés
- allergiás reakció, úgyis mint csalánkiütés
Arimidex szedésekor előfordulhat koleszterin-szint emelkedés, valamint a májfunkció-értékek változása."

 :D

"Ne szedje az Arimidex-et
- Ha terhes vagy szoptat"

 ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Március 10. - 22:50:58
Válasz #219
Nem elérhető

God Vazzeg


rákra.

Köszi, eszembe juthatott volna, hol kell a nemi hormonokat korlátozni  !+"%  ;-oo-;

2009. Március 10. - 22:58:35
Válasz #220

csery

Vendég
Nem gondoltam volna h én mondok ujat neked bármilyen gyógyszerészeti témában :-! ;D ;D

2009. Március 10. - 23:08:04
Válasz #221
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem gondoltam volna h én mondok ujat neked bármilyen gyógyszerészeti témában :-! ;D ;D

Vak tyúk... meg a szem esete  >:D
Amúgy ja, én se tudhatok mindent  ;-oo-;

2009. Március 10. - 23:17:30
Válasz #222
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem semmi, hogy már hobbiszinten is nyomul az Arimidex...

 ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 10. - 23:19:03
Válasz #223
Nem elérhető

Maszat


Nem semmi, ha már hobbiszinten is nyomul az Arimidex...

 ::)

látászavaraim vannak a nolvadextől,nem is kicsi,ezért akarok váltani másra 1-2 hétig.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Március 10. - 23:31:35
Válasz #224

csery

Vendég
jo, akkor en kerdezek
1mi a fasy az az arimidex
2hova tuntek ay ekezeteim