2024. Szeptember 23. - 15:26:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után  (Megtekintve 367960 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Február 18. - 16:24:23
Válasz #180
Nem elérhető

Cressler


Emlékszem hogy már olvastam hogy lehet ellenőrizni a hcg eredetiségét de nem találom(bamba).Le tudja írni vki?Köszi.Bocs.
Terhességiteszttel. Ha pozitív akkor az van benne, ha negatív akk növi van benne, aminek 0 az esélye mert inkább fordítva szokott működni a hamisítás.
Ha pozítív akkor hcg ha negatív akkor bármi csak nem hcg  8-}  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 18. - 19:36:01
Válasz #181
Nem elérhető

Maszat


Szeva Namat!
De voltak!A "kedvenc kokszom" topicban írtam az esetről....
Magában nyomtam heti 2-őt, írták h lehet hosszabb kúrát is vele, meg is szívtam rendesen.Elszálltam a fejlődés láttán!
Most járhatok a nyakamon lévő kelésekkel a dokihoz hetente vágatni fel... ˝=/
De majd csak meggyógyul...
Rendesen felborította a hormonháztartásom..... :-Đ
Hülye ember a saját kárából tanul...

A libidódat nem vágta taccsra?

player,

Ne kérdezz hülyeségeket légy oly kedves, főleg, ha tudod a választ egyébként is.  ;D 8-} 4 hónap deca önmagában, hacsak nem földönkivüli az alany, minden embernek full tacsra vágja a libidóját. Ez alól nincs kivétel. De kb. két napja beszéltük meg ezt a másik topikban. A deca, ha valaki tesztoszteron nélkül használja, a 3-4. napon kivégzi a libidót és a "kisöcsi" több hétre szabadságra megy.  :D

én a mostani kúrám első 2hetében csak decat használtam,azután jött csak a 8hét sustanon.Nekem nem vágta tacsra a libidómat,nem volt semmi problémám ilyen téren.Viszont most,h már 3hete nem ment sustanon és majdnem 2hete a deca csak a primobolan, 2-3 napja ninjcs kedvem kefélni.Libidóm van ha erőltetem de kívánni nem kívánom.,mégcsak nem is gondolok rá,pedig 2-3hete még 3xi s rámásztam a csajomra/nap...7főn lököm az első hcg-t,már alig várom ****)

Na szóval akkor nekem hamis lehetett a decám????

http://kepfeltoltes.hu/view/090122/IMG_2065_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090122/IMG_2068_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/090122/IMG_2069_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 18. - 20:47:49
Válasz #182
Nem elérhető

God Vazzeg


Azért kell a dekának 3-4 hét mire teljesen kinullázza a libidót. Gondolom a visszacsatolás addigra kezd működni  ::)

2009. Február 18. - 20:58:33
Válasz #183
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
God, agyvérzést kapok mindjá'.  ;D  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 18. - 21:00:22
Válasz #184
Nem elérhető

Gabe



A deca, ha valaki tesztoszteron nélkül használja, a 3-4. napon kivégzi a libidót és a "kisöcsi" több hétre szabadságra megy.  :D

"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 18. - 21:04:01
Válasz #185
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Február 18. - 21:22:30
Válasz #186
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ez természetesen függ pár fontos dologtól, elsősorban attól, hogy ki mekkora mennyiséget használ, ezért nem lehet se napra se órára pontosan megmondani, hogy mikor következik be. És mivel decanoátról beszélünk ezért egy viszonylag lassan ható szerről van szó. A másik dolog pedig az, hogy a libidó mitől függ, mert ebben abszolut nincs tudományos egyetértés még a mai napig sem.

Mint ahogy irtam 100mg deca a 3. napon 100%-al csökkenti a tesztoszteronszintet, tehát lenullázza(virtuálisan). Viszont a tesztoszteronszint csak egy dolog, a libidó, szexuális vágy egyéb hormonszintektől és mástól is nagyban függhet, mint pl. ösztrogén, prolactin-szint, amik ismertebb okok libidó szempontból.

Ha pontosak akarunk lenni, akkor mindenképpen megtörténik a dolog valahol az első hét közepe-vége és kb. a 20. nap között. Angolul DECA DICK -nek hivjak az ehhez kapcsolódó történéseket, magyarul csak szépen DEKA DÁKÓNAK nevezhetjük el ezt a dolgot.  :D

Ha Deca 600mg/hét megy teszto nélkül vagy több, akkor pár nap alatt annyi a libidónak, ha csak 200mg/hét akkor pár hét is lehet akár.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 18. - 21:33:27
Válasz #187
Nem elérhető

Maszat


akkor Én lehet megúsztam a dolgot,vagy kamu volt a nandrolone-om,vagy testo volt benne...
mindenesetre heti2 mellett 2hétig nem volt baj,utána meg indult az s250.
De most kúra végén,levezetés előtt,h ennyire ne legyen kedvem dugni az azért lehagnoló.(a barátnőmnek meg igen érdekes,nagynehezen felvette a ritmust erre visszaesek :-)(-:)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 18. - 21:44:48
Válasz #188
Nem elérhető

George


akkor Én lehet megúsztam a dolgot,vagy kamu volt a nandrolone-om,vagy testo volt benne...
mindenesetre heti2 mellett 2hétig nem volt baj,utána meg indult az s250.
De most kúra végén,levezetés előtt,h ennyire ne legyen kedvem dugni az azért lehagnoló.(a barátnőmnek meg igen érdekes,nagynehezen felvette a ritmust erre visszaesek :-)(-:)
T-Bomb+PCT=semmi gond ::)

2009. Február 18. - 22:21:51
Válasz #189
Nem elérhető

Maszat


7főn veszek meg mindent ami kell,szerepelnek ezek is benne :)
a closti már megvan.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Február 18. - 22:37:05
Válasz #190
Nem elérhető

NaturalBoy


Ez természetesen függ pár fontos dologtól, elsősorban attól, hogy ki mekkora mennyiséget használ, ezért nem lehet se napra se órára pontosan megmondani, hogy mikor következik be. És mivel decanoátról beszélünk ezért egy viszonylag lassan ható szerről van szó. A másik dolog pedig az, hogy a libidó mitől függ, mert ebben abszolut nincs tudományos egyetértés még a mai napig sem.

Mint ahogy irtam 100mg deca a 3. napon 100%-al csökkenti a tesztoszteronszintet, tehát lenullázza(virtuálisan). Viszont a tesztoszteronszint csak egy dolog, a libidó, szexuális vágy egyéb hormonszintektől és mástól is nagyban függhet, mint pl. ösztrogén, prolactin-szint, amik ismertebb okok libidó szempontból.

Ha pontosak akarunk lenni, akkor mindenképpen megtörténik a dolog valahol az első hét közepe-vége és kb. a 20. nap között. Angolul DECA DICK -nek hivjak az ehhez kapcsolódó történéseket, magyarul csak szépen DEKA DÁKÓNAK nevezhetjük el ezt a dolgot.  :D

Ahogy a fórumot olvasom már világos hogy a Deca mellé kell valami tesztoszteron ha nem akarjuk hogy a libidót lenullázza.Ilyen célra a Deca mellé a Danabol is jó?
Ezt olvastam a Danabolról:
"MÁR EGY 10MG-OS ADAG ÖTSZÖRÖSÉRE NÖVELI A FÉRFIAKBAN A TESZTOSZTERON KONCENTRÁCIÓT!"

2009. Február 19. - 00:33:48
Válasz #191
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
4 hónapos deca kura után érdemes a hcg+nolva+clomid mellé szednem az ALRI Restore-t..?
Vagy hagyjam két kúra "áthidaló" időszakára?Arra gondoltam picit megdobná a saját teszto termelésem!
3-4 hónapot akarok kihagyni a cuccal!
...thx
Hmm... És nem voltak negatív hormonális tapasztalataid a 4 hónapos "Deca magában" kúra alatt?  ::) ????...

2 hétig Clomid (50-100 mg/nap), 2. héttől 5 naponta 5000 IU HCG (3x5000 IU) és ezzel együtt indulhat a T-BombII + PCT kombó...vagy csak a PCT...habár 4 hónap elég hosszú idő ezért írtam a T-Bomb-ot is...


Steve eszembe nem jutna Téged kijavítani!!!!
Csak szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba,mert más oldalakon talán téves információk összezavarnak.
Volt mostanában ez a spiropent téma is,ami máshol rosszul volt leírva.
Namármost megint csak a sárga oldalon van leírva,h a szteroid kúra alatt inaktivált herék nem képesek reagálni a clomidra,ezért kell előtte a HCG injekciókkal "felrázni" a kómából.
Konkrétan úgy írják,h HCG és utána clomid és sohasem fordítva...
De ez tényleg csak 1 kérdés és semmikép sem okoskodás!!!
ha valaki meg tudja ezt is cáfolni vagy érvelni mellette mint ahogy efit tette a másik topicban a spiroval,azt szívesen olvasnám.
 ;-oo-;
A legmegbízhatóbb szakirodalmakban (és az közel sem a sárga oldal) együtt ajánlják a kezdésüket, de Milos azt ajánlotta, hogy a HCG-t 5 nappal a Clomid kezdése után indítsam. Hittem neki, de különösebben nem is érdekel. Nekem nem ezen fog múlni, nektek meg főleg nem... Pl. sokat dumáltam, Johnnie Jackson-nal...közel nem tud annyi infót a gyógyszerekről mint pl. God...

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 19. - 00:43:00
Válasz #192
Nem elérhető

NaturalBoy


Sziasztok!
4 hónapos deca kura után érdemes a hcg+nolva+clomid mellé szednem az ALRI Restore-t..?
Vagy hagyjam két kúra "áthidaló" időszakára?Arra gondoltam picit megdobná a saját teszto termelésem!
3-4 hónapot akarok kihagyni a cuccal!
...thx
Hmm... És nem voltak negatív hormonális tapasztalataid a 4 hónapos "Deca magában" kúra alatt?  ::) ????...

2 hétig Clomid (50-100 mg/nap), 2. héttől 5 naponta 5000 IU HCG (3x5000 IU) és ezzel együtt indulhat a T-BombII + PCT kombó...vagy csak a PCT...habár 4 hónap elég hosszú idő ezért írtam a T-Bomb-ot is...


Steve eszembe nem jutna Téged kijavítani!!!!
Csak szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba,mert más oldalakon talán téves információk összezavarnak.
Volt mostanában ez a spiropent téma is,ami máshol rosszul volt leírva.
Namármost megint csak a sárga oldalon van leírva,h a szteroid kúra alatt inaktivált herék nem képesek reagálni a clomidra,ezért kell előtte a HCG injekciókkal "felrázni" a kómából.
Konkrétan úgy írják,h HCG és utána clomid és sohasem fordítva...
De ez tényleg csak 1 kérdés és semmikép sem okoskodás!!!
ha valaki meg tudja ezt is cáfolni vagy érvelni mellette mint ahogy efit tette a másik topicban a spiroval,azt szívesen olvasnám.
 ;-oo-;
A legmegbízhatóbb szakirodalmakban (és az közel sem a sárga oldal) együtt ajánlják a kezdésüket, de Milos azt ajánlotta, hogy a HCG-t 5 nappal a Clomid kezdése után indítsam. Hittem neki, de különösebben nem is érdekel. Nekem nem ezen fog múlni, nektek meg főleg nem... Pl. sokat dumáltam, Johnnie Jackson-nal...közel nem tud annyi infót a gyógyszerekről mint pl. God...

 :-}

Steve esetleg nem tudsz valami megbízható szakirodalmat ajánlani szteroid témában magyarul?
Az Anabolics 2006 jó lehet,de annyira nem vagyok penge angolból,hogy szakszavakat is megértsek meg oylan kifejezéseket amik egy iylen könyvben szerepelhetnek.
Fastor könyveket nem fordítasz? ;D

2009. Február 19. - 00:46:25
Válasz #193
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
4 hónapos deca kura után érdemes a hcg+nolva+clomid mellé szednem az ALRI Restore-t..?
Vagy hagyjam két kúra "áthidaló" időszakára?Arra gondoltam picit megdobná a saját teszto termelésem!
3-4 hónapot akarok kihagyni a cuccal!
...thx
Hmm... És nem voltak negatív hormonális tapasztalataid a 4 hónapos "Deca magában" kúra alatt?  ::) ????...

2 hétig Clomid (50-100 mg/nap), 2. héttől 5 naponta 5000 IU HCG (3x5000 IU) és ezzel együtt indulhat a T-BombII + PCT kombó...vagy csak a PCT...habár 4 hónap elég hosszú idő ezért írtam a T-Bomb-ot is...


Steve eszembe nem jutna Téged kijavítani!!!!
Csak szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba,mert más oldalakon talán téves információk összezavarnak.
Volt mostanában ez a spiropent téma is,ami máshol rosszul volt leírva.
Namármost megint csak a sárga oldalon van leírva,h a szteroid kúra alatt inaktivált herék nem képesek reagálni a clomidra,ezért kell előtte a HCG injekciókkal "felrázni" a kómából.
Konkrétan úgy írják,h HCG és utána clomid és sohasem fordítva...
De ez tényleg csak 1 kérdés és semmikép sem okoskodás!!!
ha valaki meg tudja ezt is cáfolni vagy érvelni mellette mint ahogy efit tette a másik topicban a spiroval,azt szívesen olvasnám.
 ;-oo-;
A legmegbízhatóbb szakirodalmakban (és az közel sem a sárga oldal) együtt ajánlják a kezdésüket, de Milos azt ajánlotta, hogy a HCG-t 5 nappal a Clomid kezdése után indítsam. Hittem neki, de különösebben nem is érdekel. Nekem nem ezen fog múlni, nektek meg főleg nem... Pl. sokat dumáltam, Johnnie Jackson-nal...közel nem tud annyi infót a gyógyszerekről mint pl. God...

 :-}

Steve esetleg nem tudsz valami megbízható szakirodalmat ajánlani szteroid témában magyarul?
Az Anabolics 2006 jó lehet,de annyira nem vagyok penge angolból,hogy szakszavakat is megértsek meg oylan kifejezéseket amik egy iylen könyvben szerepelhetnek.
Fastor könyveket nem fordítasz? ;D
Magyarul nem tudok ilyet...

Fastorra inkább ne bízd az ilyen könyveket.  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 19. - 06:39:23
Válasz #194
Nem elérhető

fastor


Sziasztok!
4 hónapos deca kura után érdemes a hcg+nolva+clomid mellé szednem az ALRI Restore-t..?
Vagy hagyjam két kúra "áthidaló" időszakára?Arra gondoltam picit megdobná a saját teszto termelésem!
3-4 hónapot akarok kihagyni a cuccal!
...thx
Hmm... És nem voltak negatív hormonális tapasztalataid a 4 hónapos "Deca magában" kúra alatt?  ::) ????...

2 hétig Clomid (50-100 mg/nap), 2. héttől 5 naponta 5000 IU HCG (3x5000 IU) és ezzel együtt indulhat a T-BombII + PCT kombó...vagy csak a PCT...habár 4 hónap elég hosszú idő ezért írtam a T-Bomb-ot is...


Steve eszembe nem jutna Téged kijavítani!!!!
Csak szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba,mert más oldalakon talán téves információk összezavarnak.
Volt mostanában ez a spiropent téma is,ami máshol rosszul volt leírva.
Namármost megint csak a sárga oldalon van leírva,h a szteroid kúra alatt inaktivált herék nem képesek reagálni a clomidra,ezért kell előtte a HCG injekciókkal "felrázni" a kómából.
Konkrétan úgy írják,h HCG és utána clomid és sohasem fordítva...
De ez tényleg csak 1 kérdés és semmikép sem okoskodás!!!
ha valaki meg tudja ezt is cáfolni vagy érvelni mellette mint ahogy efit tette a másik topicban a spiroval,azt szívesen olvasnám.
 ;-oo-;
A legmegbízhatóbb szakirodalmakban (és az közel sem a sárga oldal) együtt ajánlják a kezdésüket, de Milos azt ajánlotta, hogy a HCG-t 5 nappal a Clomid kezdése után indítsam. Hittem neki, de különösebben nem is érdekel. Nekem nem ezen fog múlni, nektek meg főleg nem... Pl. sokat dumáltam, Johnnie Jackson-nal...közel nem tud annyi infót a gyógyszerekről mint pl. God...

 :-}

Steve esetleg nem tudsz valami megbízható szakirodalmat ajánlani szteroid témában magyarul?
Az Anabolics 2006 jó lehet,de annyira nem vagyok penge angolból,hogy szakszavakat is megértsek meg oylan kifejezéseket amik egy iylen könyvben szerepelhetnek.
Fastor könyveket nem fordítasz? ;D
Magyarul nem tudok ilyet...

Fastorra inkább ne bízd az ilyen könyveket.  ;D
máméne? :-/-(-: ***)))) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó