2024. Október 07. - 00:39:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 420592 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 22. - 22:03:58
Válasz #795
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


Sztem a Tozo.hu-n! Ott is fent vannak!

Ja és a vádli sem rossz sztem! De ez most nem kötekedés szempontjából, de ha megnézed a vádli oldalról nem is fog "hatalmasat" mutatni, s amint a mellékelt kép is mutatja elég szép eres is! De kövezzetek meg ha nem jól tudom! Nekem is mindig szar a vádlim :(

köszönöm... ;D

tény, hogy folyamatos harcban állok a vádlimmal, merthogy nekem veleszületetten nincs...de idén soksok gyötréssel sikerült dülőre jutnunk és elindult azon az úton amin haladnia kell, sok a munka még, de mivel nem?

2008. Szeptember 22. - 22:03:58
Válasz #796
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


Most találtam Kazoroczy képeket,remélem aktuélis!Nem rossz a srác! :-O :-O
A felsőtestét nagyon kimelózta ;D, de a vádlit mintha elfelejtette volna... ***))) ;D



Biztos szivesen venne pár  jó tanácsot tőled annak a makacs vádlinak a felhozására..

 8-) ****) ;D


neked is köszönöm és persze várom a tánácsokat is... ?:-/

2008. Szeptember 22. - 22:03:58
Válasz #797
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


Nem csak ott!
Van egy fórum ahol a Tibi szponzora található.
A legtöbb infót ott találhattok róla.

ez így van...csak mi vagyunk olyan szerencsések, hogy emberként kezelnek, nem korlátoznak, figyelembe veszik ami nekünk fontos és előnyös és nem kényszerítenek bele semmilyen ellenségeskedésbe, megosztottságba...ahogy írtam nem "vs." van hanem "és"...ezért pedig nem lehetek elég hálás!  :-){

ahogy a Pisti is korábban írt valami hasonlót ezzel kapcsolatban és amiért az a plusz "topic" is nyílt a versenyzőknek...aki egy fórumot olvasgat, azt nem elsősorban az érdekli ki kinek az embere, hanem, hogy milyen az az ember, hol tart, mi tud, tesz, akar stb...

2008. Szeptember 22. - 22:06:29
Válasz #798
Nem elérhető

FirstLady


Nem csak ott!
Van egy fórum ahol a Tibi szponzora található.
A legtöbb infót ott találhattok róla.

ez így van...csak mi vagyunk olyan szerencsések, hogy emberként kezelnek, nem korlátoznak, figyelembe veszik ami nekünk fontos és előnyös és nem kényszerítenek bele semmilyen ellenségeskedésbe, megosztottságba...ahogy írtam nem "vs." van hanem "és"...ezért pedig nem lehetek elég hálás!  :-){

ahogy a Pisti is korábban írt valami hasonlót ezzel kapcsolatban és amiért az a plusz "topic" is nyílt a versenyzőknek...aki egy fórumot olvasgat, azt nem elsősorban az érdekli ki kinek az embere, hanem, hogy milyen az az ember, hol tart, mi tud, tesz, akar stb...
Mennyire igazad van! :-){
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 22. - 22:09:39
Válasz #799
Nem elérhető

tas


Oppá!Erről lemaradtam! ****)
Komolyan érdekele, hogy hol találtad, nekem jó priviben is...
de fontos lenne, ha megtudnám... 8-)
ugyanis ezeket a képeket én Tibitől e-mailben kaptam, és csak ide raktam fel...
...májusi Gyurma-forgatáson csináltam két képet Steve-ről meg Zsolt Valentinoról, felkerültek ide, aztán még aznap fent voltak a teszkoszteronon is :-} #:-)

és akkó mivan? :-}

2008. Szeptember 22. - 22:10:22
Válasz #800

Torony

Vendég


neked is köszönöm és persze várom a tánácsokat is... ?:-/

nem hiszem, hogy egykét emberen kívül itt bárki adhatna tanácsot neked... de azér aranyos volt :D

2008. Szeptember 22. - 22:16:13
Válasz #801
Nem elérhető

Seth


Pláne hogy Tibi tipikusan az a testépítő akinek meg van a biokémiai, edzéstechnikai háttere, és nem csak úgy nyomja... Egyszer olvastam egy olyan irományát, a kiegek hátteréről amiben csomó új dolgot tanultam, pedig én is kémikus lennék vagy mifene... Szóval ésszel osztogassuk azokat a tanácsokat Neki  ;D ;D ,mert volt már aki pofára esett vele...  @:-)

2008. Szeptember 22. - 22:20:19
Válasz #802
Nem elérhető

AtomAnti


Kedves Kes barátunk írására reagáltam ............  ***)))

Nem tanácsokat osztogatni akarok de valamit félreolvastatok  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Szeptember 22. - 22:26:20
Válasz #803
Nem elérhető

Seth


És ki beszélt Rólad atom???  ;D ;D Eszembe sem jutottál én Toronyra reagáltam meg Kesre...  @:-) De ha gondolod és szeretnéd hogy megsértselek csak szólj és felhozom a kedves anyukádat  :D  ;-oo-; pláne hogy Te meg vádlikkal születtél...

2008. Szeptember 22. - 22:28:42
Válasz #804
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Oppá!Erről lemaradtam! ****)
Komolyan érdekele, hogy hol találtad, nekem jó priviben is...
de fontos lenne, ha megtudnám... 8-)
ugyanis ezeket a képeket én Tibitől e-mailben kaptam, és csak ide raktam fel...
...májusi Gyurma-forgatáson csináltam két képet Steve-ről meg Zsolt Valentinoról, felkerültek ide, aztán még aznap fent voltak a teszkoszteronon is :-} #:-)
A tesztoszteron.hu az amerikai fórumokról szedi a képeket és oda is feldobtam a közös fotókat.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 22. - 22:37:17
Válasz #805
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én nem adtam rá engedélyt, hogy a forgatáson készült fotókat felhasználják  ;D

2008. Szeptember 22. - 22:38:59
Válasz #806
Nem elérhető

AtomAnti


És ki beszélt Rólad atom???  ;D ;D Eszembe sem jutottál én Toronyra reagáltam meg Kesre...  @:-) De ha gondolod és szeretnéd hogy megsértselek csak szólj és felhozom a kedves anyukádat  :D  ;-oo-; pláne hogy Te meg vádlikkal születtél...


Mi van haver kell a balhé?   **:))))* ;D 8)  ;-oo-; :-oD

Dehogy születtem vádlikkal Greggnél voltam egy kis olajér, elég jók lettek  O0
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Szeptember 22. - 22:46:45
Válasz #807
Nem elérhető

FirstLady


Én nem adtam rá engedélyt, hogy a forgatáson készült fotókat felhasználják  ;D
Hopp, forrásmegjelölés van?  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 22. - 22:48:31
Válasz #808

B1ll4

Vendég
Az egyik Steve Muscle Beach kép is felkerült a tesztoszteronra , a most muscularja !  8-) Minél több helyre annál jobb !

2008. Szeptember 22. - 22:54:32
Válasz #809
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én nem adtam rá engedélyt, hogy a forgatáson készült fotókat felhasználják  ;D
Hopp, forrásmegjelölés van?  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))


szerinted?!