2024. Október 06. - 18:14:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 420534 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Szeptember 20. - 22:26:04
Válasz #705
Nem elérhető

FirstLady


Hi Tibi!
Sajnálom hogy Téged nem fotóztalak le ma...
Hát Hölgyeim,Uraim,kemény menet lesz ez.
Ma lepózolt a Kozaróczy Tibi...Hát mit mondjak... :-O
Eddig láttam talán az összes SB esélyest személyesen,de a Tibi volt az aki leginkább lenyűgözött a fazonjával :-){
Ez a Kozaróczy Tibi már nem az a Kozaróczy Tibi.(főleg ha megfogadja,hogy ne adjon le magáról 8-10kg izmot **:))))*

köszönöm  ;D ilyet Lantos Johnny-tól olvasni...baszus, ha én ezt a teremben elmondom  ;D
mi is csináltunk este pár képet, de nem tudok ide beszúrni. de ez nem is biztos, hogy baj, mert nem igazán minőségi képek...majd a jövőhéten...
a szoli már tényleg nem tűrne halasztást...tudom...
küldtem neked egy privát üzenetet :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 20. - 22:43:15
Válasz #706
Nem elérhető

FirstLady


Szóval itt vannak Kozaróczy Tibi képei:

Nagyon durvák, úgyhogy mindenki csak saját felelősségére nézegesse 8-)

 :-)!  Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 20. - 22:52:54
Válasz #707

Torony

Vendég
najóvan
holnaptól keresek más sportot...

2008. Szeptember 20. - 22:59:18
Válasz #708
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Szeptember 20. - 23:08:42
Válasz #709

Torony

Vendég
tollaslabda? vagy asztalitenisz esetleg...? hohohóóóó darts? közbe lehet sörözni :)

2008. Szeptember 20. - 23:16:39
Válasz #710
Nem elérhető

God Vazzeg


tollaslabda? vagy asztalitenisz esetleg...? hohohóóóó darts? közbe lehet sörözni :)

Szinte mindegy  ;-oo-;

2008. Szeptember 20. - 23:21:20
Válasz #711
Nem elérhető

B Gergő 86


Wow Tibi. ;) Gratulálok a formához.
Ez az év a nagy revansok ideje lesz...vagy nem.. :)
Már alig várom.

Az én szemszögemből ez úgy fog kinézni,hogy réges-rég még a teenagerből találkoztam Fekete Balázzsal(alias Brian B)..ha jól tudom nagyon készül ő is a GP-be Jóba Elek irányítása alatt.Akkor győzött ellenem.(bár én 2006ban is vártam... :-} )

Ugye Tibivel én találkoztam 2006ban,akkor ha egy paraszthajszálnyival is de sikerült őt legyőznöm abszolútban.Ugyhogy itt az idő...most vagy soha! ;)
La Llave Alexről nem is beszélve,aki 2005ben győzni tudott ellenem a T-U-O abszolútban.Ellene is kell bizonyítanom.

Robi egy elég "komolytalan" versenyben legyőzte 2006ban Danit,ugyhogy ez köztük is presztizs-meccs lesz..bár nem "csak" emiatt lesz az,hisz az a válogató inkább volt vicc-kategória,mint komoly verseny.

Mostanában hallottam,bár ezt csak pletyka szinten,hogy Kovács Feri is indul,így gondolom megint nem akar majd 3. lenni Tibi után...

Kár hogy Bélabácsi sérülése miatt nem lehet ezévben színpadon..akkor Tibivel megintcsak parázs lenne a dolog 2007 miatt.Remzső Ferit is hiányolom a mezőnyből. :(

Bár lehetnek "fű alatt készülők" és a testépítés mindig hozhat meglepetést.
Én úgy gondolom hogy minden idők egyik legerősebb felnőtt mezőnye gyűlik össze az idei versenyszezonban..és ez külön öröm és motiváció számomra hogy egy ilyen mezőnyben KELL bizonyítanom.
De a szezon mottója az is lehetne: Fiatalok Vs. "Veteránok". ;D

Ugyhogy Johnny szavaival élve üzenem addig is mindenkinek,hogy:
"Basszatok oda!!"  :-/--

További szép estét mindenkinek!

Üdv
Gergő



2008. Szeptember 20. - 23:57:12
Válasz #712

Torony

Vendég
hát bakker... a ki kit miért akar megverni (mármint a színpadon, nem verseny után egy vascsővel a sikátorban) rész nekem magas, ilyen szinten nem követem a dolgokat.

De bazmeg akkora vagy, mint egy ház, a most muscular egyenesen félelmetes, derekad áramvonalas... nagy baj nem lehet. Egyebt nemtudok, kérem kaccsojja ki, émmeg addig felvakarom az állam az asztal alól.

2008. Szeptember 21. - 00:56:02
Válasz #713
Nem elérhető

Seth


Ilyen mezőnyt nem is tudom mikor láttam együtt!!  @-o ott akarok ülni az első sorokban és mindet látni, jó is hogy idén pihi... erről nem akarok lemaradni!! döbbenet mik vannak... mod: újranéztem a képeket: Egyszerűen döbbenet  :-O :-O

2008. Szeptember 21. - 03:44:16
Válasz #714
Nem elérhető

powerbeco


bame..tibibácsi még jó, hogy tavaly nem vótá ekkora.. ;D de jóú hogy megsérültem ;D
várom a versenyeket, brutál mezőny lesz...várom már, hogy libabőrös legyen a hátam amikor meglátom ki hogy néz ki....ősszel nem verseny lesz vazze...hanem HÁBORÚÚÚÚÚÚÚÚ

2008. Szeptember 21. - 06:55:33
Válasz #715
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szakmai összegzés  ;D :-}:

Hmmm Gergő EZT vártuk tőled.  :-)!

Tibi basszus az "egykori" debreceni forma a mostani formádhoz képest egy athletic kategória. Ráadásul megvan a nagy előnyöd sokakkal szemben hogy a szárazság egy olyan szintjét tudod hozni hogy az már nem emberi. Az tudod hogy ez már nem csak "egy" döntős fazon lenne Modenában?

Johnnyról nem mondok semmit mert elbízza magát.  ;D

2008. Szeptember 21. - 06:58:22
Válasz #716
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
najóvan
holnaptól keresek más sportot...

Én is  ˝=/  ***)))

Figyu skacok...jövőhéten benézek énis egy sporthorgászat szakkörre. Ez így nem mehet tovább.  @-o ;D

2008. Szeptember 21. - 07:05:07
Válasz #717
Nem elérhető

Ork


Baszki, Kozaróczy Tibi kicsit félelmetesen néz ki. :-){ Biztos befosnék ha hirtelen elém lépne az utcán....Jonnynak meg oldalról akkora a combja mint egy hűtőszekrény. :-! Egyszóval: Basszátokmeg

2008. Szeptember 21. - 07:41:23
Válasz #718
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Tibi!
Sajnálom hogy Téged nem fotóztalak le ma...
Hát Hölgyeim,Uraim,kemény menet lesz ez.
Ma lepózolt a Kozaróczy Tibi...Hát mit mondjak... :-O
Eddig láttam talán az összes SB esélyest személyesen,de a Tibi volt az aki leginkább lenyűgözött a fazonjával :-){
Ez a Kozaróczy Tibi már nem az a Kozaróczy Tibi.(főleg ha megfogadja,hogy ne adjon le magáról 8-10kg izmot **:))))*

köszönöm  ;D ilyet Lantos Johnny-tól olvasni...baszus, ha én ezt a teremben elmondom  ;D
mi is csináltunk este pár képet, de nem tudok ide beszúrni. de ez nem is biztos, hogy baj, mert nem igazán minőségi képek...majd a jövőhéten...
a szoli már tényleg nem tűrne halasztást...tudom...
Na valld be, hogy tövig nyomtad hazáig a gázpedált, hogy a mell-bicepsz után még minél jobban be legyél durranva otthon, aztán még rátoltál pár fekvőtámaszt és némi gumikötelezést...  ::) ;D

Komolyra fordítva a szót... Tibi brutálisan néz ki, hatalmasat fejlődött...még nem tudom, hogy hogyan lett ekkora...de az embereimnek megvannak a módszerei, hogy minden információt kiszedjenek majd belőle...  ****:)))

Tegnap megtudtam tőle, hogy tavaly ősszel 86 kg volt a Superbody-n, de a szezon végére lement 82-83-ig...

Jelenleg 104.5 kg ruhában, tehát lerosszabb esetben is sztem 102 kiló a legfrissebb képeken!!! Amiből a NASA már kiszámította, hogy kb. 95 kg lesz a versenysúlya... Ezek szerint kb. 10 kg izmot épített fel egy év alatt?! Biztosan csak megharagudott rá a gravitáció, mert tuti nem izmosodott ennyit tavaly óta... ::) @-o ;D @:-)


Tibi bácsi ezt is elintézte...






 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 21. - 08:32:29
Válasz #719
Nem elérhető

George


Na bmeg ezek igazán motiváló képek ***))) :-)!