2024. Október 06. - 16:19:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 420515 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 20. - 01:00:47
Válasz #660
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kozaróczy Tibi bácsi...aki B. Robi szerint Miska  !+"%...nagyon jön fel a szavazáson!!! Tőle is szívesen látnánk fotókat és pár hozzászólást is boldogan olvasnánk!

Szóval én azt kérném Tibi bácsitól, hogy meséljen nekünk a felkészüléséről!



 @:-)

Sziasztok...a Miskás részt nem értem...

köszönöm a kérdést és az érdeklődést. a súlyom 104 kg, ami soknak tűnik, mert sosem voltam ilyen nehéz ennyire közel a versenyekhez, a tükör alapján úgy érzem jól haladok. 90-91 kg-t terveztem verseny-súlynak, a szokásosnál is szárazabban...nem tudom, hogy fog lemenni annyira a súlyom, meglátjuk....

a Johnny mindennap lát szinte, bár pólóban vagy pulcsiban, de azt hiszem tegnap előtt picit pózolgattam trikóban és akkor láthatott...ha gondolja és lesz ideje majd itt leírja szerinte milyen...

minden hétvégének úgy indulok neki, hogy csinálunk képeket és mindegyik elment eddig nélkülük  {-)...nem azért mert titkolózom, csak nem jött össze...hétvégén igyeszem tényleg összehozni  ***
Akkor mindent bele Tibi! Én drukkolok!!!  @:-)


Nem kell mindig ennyire szerénynek lenni... Két hónap és a Robi is megjegyzi majd a neved...örökre!

Mert aki nem tudná, Tibi az egyik legintelligensebb, leghiggadtabb, legszálkásabb, legerősebb...és végül az idei szezonban már az egyik legizmosabb magyar versenyző. Csupa szuperlatívusz, mégis alig hallunk róla... Remélem ez mihamarabb változni fog!


Hajrá!

 ;-oo-;

hát erre nagyon nehéz bármit is írni...köszönöm, persze én azért nem gondolok "leg"-et magam mellé, de köszönöm és főleg tőled megtisztelő mindez.

azt gondolom ez a szezon végre jó néhány igazán jó versenyzőt és így nagyon jó versenyeket tartogat, és minden vonalon...a "naturál" vonalon ma láttam a Lénárd Lajos, hát olyan karácsonyfát hord már most a hátán, hogy fel lehtne díszíteni...klasszikus testépítésben Zombori Laci is készül, ha jól tudom...az openben a Major Zsolti idén nagyon jó lesz...a GP-ben Tóth Dani, Barna Robi, Bognár Gergő, La Llave Alex, Halmi István...és persze Lantos Johnny...és végre profi vonalon is "izgulhatunk" Németh István miatt...és most egy rakás ember megsértődik mert kihagytam  ***))))

igyekszem helytállni  ***)) szerencsére olyan emberek álltak mellém és állnak mellettem akinek a segítségével mindezt maximális odafigyeléssel és motivációval tehetem...mi lehet ennél több?  =/+'


Nos, én azért is írtam ezeket mert idén keményen megtapasztaltam, hogy mit jelent az USA-ban ha vkinek "jó a sajtója"...és habár Magyarországon még nem tartunk ott, de azért itt is méltatlannak érzem, ha egy ilyen kvalitású versenyző ennyire fű alatt készül...csupán azért mert egyik nagyobb fórumon sincsen jelen aktívan. Magyarországon ez lesz (és már most is ez) az a fórum, ahol minden versenyzőt promótálni fogunk szponzori háttértől függetlenül. Szóval ha vki (pl. Tibor) szeretne megszólalni, szeretne megosztani velünk pár dolgot, szeretné kikérni a véleményünket, szeretné közölni az országgal a felkészülési vagy az off-season fotóit...akkor ha a szponzorai érdekeit nem sérti szeretettel várjuk itt a Bodybuilding.hu fórumán!!! Ha beindul a dolog akkor majd valószínű külön részleget is nyitunk ennek a témakörnek.

Valóban erős mezőny várható idén!

Zombori Laci a WABBA világbajnokságra készül, de elvileg kb. 4-5 versenyt tervez az őszi szezonra. A VB-re azt a Fitness Forma kategóriát én a helyében nem erőltetném, mert habár egyértelműen a top3-ban landolna (sőt valószínű nyerne is), de a súlya most 90 kg felett van...vizes de nem éppen zsíros formával és az említett kategóriába 78 kg alá kell fogynia. Tavaly is versenyszálkás 80-ról fogyott 73-ra...  :-O

Major Zsoltiról láttam fotókat, ha hozza a megfelelő definíciót akkor ellensúlyozni fogja a tömegbeli hiányait, struktúráis hibáit és igen jó eredményeket érhet majd el!

Tóth Dani már igazi veteránná érett. Ez már a 4. versenyszezonja lesz és az előző 3 szezonjában minden évben minimum 2 győzelmet könyvelhetett el. Magyarországon igazi favoritként fog indulni, de idén végre újra bizonyíthat majd nemzetközi téren is. Azt hiszem nem vagyok nagy igényű, ha top3-at akarok tőle látni a WABBA VB-n. Dani mestere az időzítésnek és emiatt bárkire veszélyes lehet. Az a típusú versenyző aki okosan be tudja már osztani az évet. Tudja mikor engedheti el magát, tudja mikor kell bekeményítenie és tudja mikor kell csúcsra járatnia magát. Átalakuló művész. E téren én is sokat tanulhatok még tőle!

Barna Robi egyik top magyar versenyzőre sem jelent már veszélyt. Ez van. Ha tetszik ha nem. Az ő szintjén már nem lehetne hibázni. A sikerek a fejben, az edzőteremben és a konyhában dőlnek el. 3-0.

Bognár Gergő nagyon sokat fejlődött az elmúlt 2 évben és készen áll arra, hogy a junior múltjával szakítva a nyílt felnőtt mezőnyben is "kárt tegyen". Nagyon motivált, nagyon eltökélt...ha a "kamaszos" lendületét és forrófejűségét sikerül lecsillapítania a versenyfelkészülés finish-ére és kellően körültekintő lesz, akkor újabb sikereknek nézhet elébe.

La Llave Alex az egyik legjobb genetikájú magyar versenyző aki ha kifogástalan kondíciót visz színpadra akkor folytatni fogja a tavasszal már elkezdett győzelmi hadjáratát. Viszont a későbbiekben tovább lépni csak úgy tud majd ha nagyobb tömeget épít a szenzációs vázára.

Halmi István 2008-ra már a legnagyobb tömegű magyar versenyzők közé tartozik. Brutális combokat és karokat tud felmutatni. Emellett sokat javított a szélességén, a hátvastagságán és a mellén is! Legnagyobb hibája az alsó/felsőtest arányai, de rengeteget javult 2005-höz képest. A diétáját 110 körüli testsúlyról kezdte. Ha már a 2005-ös definícióját viszi a színpadra akkor is nagy esélyekkel indul, de ha még jobb lesz akkor pár embernek le fog törni a szarva...

Lantos Johnny-t meg nem kell félteni! A legtapasztaltabb magyar versenyző. Ettől függetlenül 1 héten belül szétpózoltatom és utána nyilatkozom a látottakról...




Steve 'The Judge' Namat



 8-)



Folyt, köv.




GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 20. - 01:29:02
Válasz #661
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 20. - 07:34:47
Válasz #662
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....és ugye van még pár versenyző aki teljes hírzárlatot rendelt el a felkészüléséről  ;D,így a mostani formájukról én sem nyilatkozhatom,pedig tudnám folytatni Pisti felsorolását.  ****:))))))

Remzső Feriről egy kis szösszenetnyi hír...2009 tavaszára szeretne felkészülni.  ;)

2008. Szeptember 20. - 10:43:55
Válasz #663
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Szeptember 20. - 15:17:56
Válasz #664
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ma Johnnyval megnéztük az őszi szezon "fekete lovát"...

Majd később mesélek...


Addig itt egy fotó a versenyzőről.


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 20. - 15:33:52
Válasz #665
Nem elérhető

FirstLady


Ma Johnnyval megnéztük az őszi szezon "fekete lovát"...

Majd később mesélek...


Addig itt egy fotó a versenyzőről.


 @:-)
Szép a háta, jól gömbölyödnek a farizmai, de kicsit félek, hogy sok lesz az a kardió... meghát a vádliján azé még kéne dolgozni egy kicsit ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 20. - 15:43:59
Válasz #666
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


...én Őt nem is láttam...

2008. Szeptember 20. - 15:48:06
Válasz #667
Nem elérhető

FirstLady


...én Őt nem is láttam...
jujjj! Akkor van egy tippem, hogy kivótaz! @:-) @:-) @:-) Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

Küldöm pózzenének 8-) :
http://www.youtube.com/watch?v=Pe0_1TmH5O4 ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 20. - 16:00:24
Válasz #668
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


hát...ha ez a pózzene akkor: a Szakács Sanyi!

2008. Szeptember 20. - 16:01:17
Válasz #669
Nem elérhető

FirstLady


hát...ha ez a pózzene akkor: a Szakács Sanyi!
De ő idén -ha jól tudom- nem indul... vagymégis? :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 20. - 16:12:19
Válasz #670
Nem elérhető

madinorbi


Ma Johnnyval megnéztük az őszi szezon "fekete lovát"...

Majd később mesélek...


Addig itt egy fotó a versenyzőről.


 @:-)
Kijaz ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 20. - 17:05:49
Válasz #671
Nem elérhető

Szakács Sándor


hát...ha ez a pózzene akkor: a Szakács Sanyi!
De ő idén -ha jól tudom- nem indul... vagymégis? :D :D :D
   Nem,nem az idén nem indulok, talán a lépcsőház bajnoka címért van esélyem!

2008. Szeptember 20. - 17:05:49
Válasz #672
Nem elérhető

Szakács Sándor


hát...ha ez a pózzene akkor: a Szakács Sanyi!
De ő idén -ha jól tudom- nem indul... vagymégis? :D :D :D
                                                                 Nem,nem én pihenek!

2008. Szeptember 20. - 17:32:04
Válasz #673
Nem elérhető

sasa


Ma Johnnyval megnéztük az őszi szezon "fekete lovát"...

Majd később mesélek...


Addig itt egy fotó a versenyzőről.


 @:-)
Kijaz ?
Szerintem az ló nem fekete, hanem Barna! **:))))*

2008. Szeptember 20. - 19:22:10
Válasz #674
Nem elérhető

FirstLady


Hacsak nem mondjuk Sára György lehet pl. az a fekete ló... 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady