2024. Október 06. - 14:41:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 420513 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. Szeptember 19. - 07:53:23
Válasz #645
Nem elérhető

FirstLady


Sziasztok...a Miskás részt nem értem...

köszönöm a kérdést és az érdeklődést. a súlyom 104 kg, ami soknak tűnik, mert sosem voltam ilyen nehéz ennyire közel a versenyekhez, a tükör alapján úgy érzem jól haladok. 90-91 kg-t terveztem verseny-súlynak, a szokásosnál is szárazabban...nem tudom, hogy fog lemenni annyira a súlyom, meglátjuk....

a Johnny mindennap lát szinte, bár pólóban vagy pulcsiban, de azt hiszem tegnap előtt picit pózolgattam trikóban és akkor láthatott...ha gondolja és lesz ideje majd itt leírja szerinte milyen...

minden hétvégének úgy indulok neki, hogy csinálunk képeket és mindegyik elment eddig nélkülük  {-)...nem azért mert titkolózom, csak nem jött össze...hétvégén igyeszem tényleg összehozni  ***
A Miskás résznek egy titka van: nem egyszerű megjegyezni a neved :D

Üdv a fórumon!  :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 19. - 08:17:28
Válasz #646
Nem elérhető

izomboy


Én már akkor megjegyeztem a nevét mikor 2006ban a Debreceni öltözőben lepózolt  :-O
Attol is elment a kedvem hogy felmenyjek a színpadra. :)

2008. Szeptember 19. - 08:21:33
Válasz #647
Nem elérhető

FirstLady


Én már akkor megjegyeztem a nevét mikor 2006ban a Debreceni öltözőben lepózolt  :-O
Ezzel most Robit degradáltad le, azt tudod?  *** ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 19. - 08:28:15
Válasz #648
Nem elérhető

izomboy


Szegény Róbertnek most letőrtem az önbizalmát?
Még így is van neki bőven gondolom ;)

Én személyesen nem ismerem, de jót róla még sosem hallottam.

2008. Szeptember 19. - 08:35:00
Válasz #649
Nem elérhető

FirstLady


Én személyesen nem ismerem, de jót róla még sosem hallottam.
Akkor viszont ne alkoss véleményt róla! Semmilyet!

Pl. Rólad is lehet rossz dolgokat hallani, olyanokat is, aminek semmi valóságalapja, rólam is, mindenkiről... Mi lenne, ha mindenki azalapján ítélne meg?!

És pl. én is nagyon rossz vagyok nevekben, sokszor kell leírnom, meg gyakorolnom, hogy jól menjen az adott név... ráadásul nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy negatívan állsz az adott emberhez... :)

 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 19. - 08:38:11
Válasz #650
Nem elérhető

hopika


Hé-héyyy!
Easy...be cool:so PEACE!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 19. - 08:54:29
Válasz #651
Nem elérhető

izomboy


Én személyesen nem ismerem, de jót róla még sosem hallottam.
Akkor viszont ne alkoss véleményt róla! Semmilyet!

Pl. Rólad is lehet rossz dolgokat hallani, olyanokat is, aminek semmi valóságalapja, rólam is, mindenkiről... Mi lenne, ha mindenki azalapján ítélne meg?!

És pl. én is nagyon rossz vagyok nevekben, sokszor kell leírnom, meg gyakorolnom, hogy jól menjen az adott név... ráadásul nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy negatívan állsz az adott emberhez... :)

 :-!!!


Hol olvastad a véleményem?

2008. Szeptember 19. - 10:37:18
Válasz #652
Nem elérhető

FirstLady


Én személyesen nem ismerem, de jót róla még sosem hallottam.
Akkor viszont ne alkoss véleményt róla! Semmilyet!

Pl. Rólad is lehet rossz dolgokat hallani, olyanokat is, aminek semmi valóságalapja, rólam is, mindenkiről... Mi lenne, ha mindenki azalapján ítélne meg?!

És pl. én is nagyon rossz vagyok nevekben, sokszor kell leírnom, meg gyakorolnom, hogy jól menjen az adott név... ráadásul nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy negatívan állsz az adott emberhez... :)

 :-!!!


Hol olvastad a véleményem?
Előtte két sorral...
de hagyjuk is, nincs értelme ennek, mindenki azt gondol bárkiről, amit akar :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 19. - 11:02:02
Válasz #653
Nem elérhető

God Vazzeg


Én személyesen nem ismerem, de jót róla még sosem hallottam.
Akkor viszont ne alkoss véleményt róla! Semmilyet!

Pl. Rólad is lehet rossz dolgokat hallani, olyanokat is, aminek semmi valóságalapja, rólam is, mindenkiről... Mi lenne, ha mindenki azalapján ítélne meg?!

És pl. én is nagyon rossz vagyok nevekben, sokszor kell leírnom, meg gyakorolnom, hogy jól menjen az adott név... ráadásul nem feltétlenül jelenti ez azt, hogy negatívan állsz az adott emberhez... :)

 :-!!!


Hol olvastad a véleményem?
Előtte két sorral...
de hagyjuk is, nincs értelme ennek, mindenki azt gondol bárkiről, amit akar :)

Te Lady! Belelátsz olyan dolgokat is, amit nem kellene, más dolog valakiről hallani valamit, vagy más dolog valakiről véleményt formálni. Szerintem  ***))))  :-}

2008. Szeptember 19. - 11:22:32
Válasz #654
Nem elérhető

izomboy



2008. Szeptember 19. - 15:33:59
Válasz #655
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kozaróczy Tibi bácsi...aki B. Robi szerint Miska  !+"%...nagyon jön fel a szavazáson!!! Tőle is szívesen látnánk fotókat és pár hozzászólást is boldogan olvasnánk!

Szóval én azt kérném Tibi bácsitól, hogy meséljen nekünk a felkészüléséről!



 @:-)

Sziasztok...a Miskás részt nem értem...

köszönöm a kérdést és az érdeklődést. a súlyom 104 kg, ami soknak tűnik, mert sosem voltam ilyen nehéz ennyire közel a versenyekhez, a tükör alapján úgy érzem jól haladok. 90-91 kg-t terveztem verseny-súlynak, a szokásosnál is szárazabban...nem tudom, hogy fog lemenni annyira a súlyom, meglátjuk....

a Johnny mindennap lát szinte, bár pólóban vagy pulcsiban, de azt hiszem tegnap előtt picit pózolgattam trikóban és akkor láthatott...ha gondolja és lesz ideje majd itt leírja szerinte milyen...

minden hétvégének úgy indulok neki, hogy csinálunk képeket és mindegyik elment eddig nélkülük  {-)...nem azért mert titkolózom, csak nem jött össze...hétvégén igyeszem tényleg összehozni  ***
Akkor mindent bele Tibi! Én drukkolok!!!  @:-)


Nem kell mindig ennyire szerénynek lenni... Két hónap és a Robi is megjegyzi majd a neved...örökre!

Mert aki nem tudná, Tibi az egyik legintelligensebb, leghiggadtabb, legszálkásabb, legerősebb...és végül az idei szezonban már az egyik legizmosabb magyar versenyző. Csupa szuperlatívusz, mégis alig hallunk róla... Remélem ez mihamarabb változni fog!


Hajrá!

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 19. - 16:02:38
Válasz #656
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A mások szidásáról meg...

Rengetegen akartak már nekem keresztbe tenni így vagy úgy. Egész nap pocskondiázhatnék itt, lejáratató hadjáratokat indíthatnék... De minek?

Ne feledjétek, aki mindig másokat szid az saját magával elégedetlen. A profi bodybuilding-ben igen nehéz megállni azt hogy ne szidj, minősíts másokat, mert eszméletlen sok a befektetett munka, pénz és sokszor nem rajtad múlik a végeredmény. De ha jobban belegondol az ember, nincs értelme a pattogásnak, mert nem tudod visszaforgatni az idő kerekét.
De mikor sima hétköznapi emberek fikázódnak (főleg ha testépítők ellen), azt nem bírom felfogni...nem írok példákat. Ott már komoly gondok vannak az önértékeléssel.

Egyszer megkérdezték Ronnie-t, hogy hogyhogy ő nem szidja az ellenfeleit...?

Mire Ő: "Többszörös Mr. Olympia-ként túl sikeres, elégedett és boldog vagyok ahhoz, hogy másokat szidjak. Minek? Semmi bajom velük, semmit nem irigylek tőlük."

Persze ettől függetlenül lehet ellenségeskedni, csak nem mindegy, hogy ki kezdi...


Peace!


 O0
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 19. - 19:23:24
Válasz #657
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ádám képeit közös megegyezéssel (Bánkuti Gabcsinak örök hála érte  ;) ) Tozóék oldaláról csentem és szinte biztos voltam benne hogy friss dátum...igenis Mr Izomboy tessék tolni befelé a képeket oszt lássuk miből lesz a cserebogár.

2008. Szeptember 19. - 19:26:36
Válasz #658
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kozaróczy Tibi bácsi...aki B. Robi szerint Miska  !+"%...nagyon jön fel a szavazáson!!! Tőle is szívesen látnánk fotókat és pár hozzászólást is boldogan olvasnánk!

Szóval én azt kérném Tibi bácsitól, hogy meséljen nekünk a felkészüléséről!



 @:-)

Sziasztok...a Miskás részt nem értem...

köszönöm a kérdést és az érdeklődést. a súlyom 104 kg, ami soknak tűnik, mert sosem voltam ilyen nehéz ennyire közel a versenyekhez, a tükör alapján úgy érzem jól haladok. 90-91 kg-t terveztem verseny-súlynak, a szokásosnál is szárazabban...nem tudom, hogy fog lemenni annyira a súlyom, meglátjuk....

a Johnny mindennap lát szinte, bár pólóban vagy pulcsiban, de azt hiszem tegnap előtt picit pózolgattam trikóban és akkor láthatott...ha gondolja és lesz ideje majd itt leírja szerinte milyen...

minden hétvégének úgy indulok neki, hogy csinálunk képeket és mindegyik elment eddig nélkülük  {-)...nem azért mert titkolózom, csak nem jött össze...hétvégén igyeszem tényleg összehozni  ***

Jómagam is csak örülnék ha Tibi időnként itt nálunk ebben a szűk körben is megosztaná felkészülési élményeit.
Mit is fűzhetnék még hozzá az eddigiekhez? Üdvözlet a fórumon Tibi!  #:-)

2008. Szeptember 19. - 22:25:05
Válasz #659
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


Kozaróczy Tibi bácsi...aki B. Robi szerint Miska  !+"%...nagyon jön fel a szavazáson!!! Tőle is szívesen látnánk fotókat és pár hozzászólást is boldogan olvasnánk!

Szóval én azt kérném Tibi bácsitól, hogy meséljen nekünk a felkészüléséről!



 @:-)

Sziasztok...a Miskás részt nem értem...

köszönöm a kérdést és az érdeklődést. a súlyom 104 kg, ami soknak tűnik, mert sosem voltam ilyen nehéz ennyire közel a versenyekhez, a tükör alapján úgy érzem jól haladok. 90-91 kg-t terveztem verseny-súlynak, a szokásosnál is szárazabban...nem tudom, hogy fog lemenni annyira a súlyom, meglátjuk....

a Johnny mindennap lát szinte, bár pólóban vagy pulcsiban, de azt hiszem tegnap előtt picit pózolgattam trikóban és akkor láthatott...ha gondolja és lesz ideje majd itt leírja szerinte milyen...

minden hétvégének úgy indulok neki, hogy csinálunk képeket és mindegyik elment eddig nélkülük  {-)...nem azért mert titkolózom, csak nem jött össze...hétvégén igyeszem tényleg összehozni  ***
Akkor mindent bele Tibi! Én drukkolok!!!  @:-)


Nem kell mindig ennyire szerénynek lenni... Két hónap és a Robi is megjegyzi majd a neved...örökre!

Mert aki nem tudná, Tibi az egyik legintelligensebb, leghiggadtabb, legszálkásabb, legerősebb...és végül az idei szezonban már az egyik legizmosabb magyar versenyző. Csupa szuperlatívusz, mégis alig hallunk róla... Remélem ez mihamarabb változni fog!


Hajrá!

 ;-oo-;

hát erre nagyon nehéz bármit is írni...köszönöm, persze én azért nem gondolok "leg"-et magam mellé, de köszönöm és főleg tőled megtisztelő mindez.

azt gondolom ez a szezon végre jó néhány igazán jó versenyzőt és így nagyon jó versenyeket tartogat, és minden vonalon...a "naturál" vonalon ma láttam a Lénárd Lajos, hát olyan karácsonyfát hord már most a hátán, hogy fel lehtne díszíteni...klasszikus testépítésben Zombori Laci is készül, ha jól tudom...az openben a Major Zsolti idén nagyon jó lesz...a GP-ben Tóth Dani, Barna Robi, Bognár Gergő, La Llave Alex, Halmi István...és persze Lantos Johnny...és végre profi vonalon is "izgulhatunk" Németh István miatt...és most egy rakás ember megsértődik mert kihagytam  ***))))

igyekszem helytállni  ***)) szerencsére olyan emberek álltak mellém és állnak mellettem akinek a segítségével mindezt maximális odafigyeléssel és motivációval tehetem...mi lehet ennél több?  =/+'