2024. Október 06. - 14:32:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 420505 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Szeptember 18. - 20:15:25
Válasz #630
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bár sokat ír manapság de nem tudjuk mi van vele, pedig a 2009-es IFBB EB-re készül.  :P

Hmmm! Nem szabad az ilyen formát rejtve hagyni a nagyközönség előtt. Pozitív PR Ádám.

Grat! Eddig jó!  :-)!


2008. Szeptember 18. - 20:17:52
Válasz #631
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és a láb is fajin.  ****:))))))

Mindez 72 kilósan?

2008. Szeptember 18. - 21:10:52
Válasz #632
Nem elérhető

Gabe


komoly a srác, jó arányok, definiált, és még tömeg is van, pláne 72kilósan  :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 18. - 21:38:58
Válasz #633
Nem elérhető

fastor


a fittparádén, ennél sokkalta élesebb volt, sajna normláis képek alig vannak, legalábbis én nem találtam, de felrakok párat
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 18. - 21:58:46
Válasz #634
Nem elérhető

sasa


Na azért ha a mostani tömeget lepucolja, akkor nagyon durva lesz. ****:))))))

2008. Szeptember 18. - 23:34:56
Válasz #635
Nem elérhető

Seth


Az oldaltricó nagyon kemény  :o :o Meg így hogy idén nincs verseny csak 2009-re jó éles, meg az arányok is ott vannak... Egy pici combhajlítót én még azért odaragasztanék   :-}

2008. Szeptember 18. - 23:40:55
Válasz #636
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Bár sokat ír manapság de nem tudjuk mi van vele, pedig a 2009-es IFBB EB-re készül.  :P

Hmmm! Nem szabad az ilyen formát rejtve hagyni a nagyközönség előtt. Pozitív PR Ádám.

Grat! Eddig jó!  :-)!


Gratulálok Ádám!  ****:))))))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 23:50:26
Válasz #637
Nem elérhető

fastor


Az oldaltricó nagyon kemény  :o :o Meg így hogy idén nincs verseny csak 2009-re jó éles, meg az arányok is ott vannak... Egy pici combhajlítót én még azért odaragasztanék   :-}
ezek superbody elötti képek tavalyról ;)
most 90 kiló környékén van ***))) 8-) :-O :-! :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 18. - 23:57:04
Válasz #638
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az oldaltricó nagyon kemény  :o :o Meg így hogy idén nincs verseny csak 2009-re jó éles, meg az arányok is ott vannak... Egy pici combhajlítót én még azért odaragasztanék   :-}
ezek superbody elötti képek tavalyról ;)
most 90 kiló környékén van ***))) 8-) :-O :-! :-}
Akkor...

Fotókat!


 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 18. - 23:59:23
Válasz #639
Nem elérhető

fastor


Az oldaltricó nagyon kemény  :o :o Meg így hogy idén nincs verseny csak 2009-re jó éles, meg az arányok is ott vannak... Egy pici combhajlítót én még azért odaragasztanék   :-}
ezek superbody elötti képek tavalyról ;)
most 90 kiló környékén van ***))) 8-) :-O :-! :-}
Akkor...

Fotókat!


 :-}
töle kérd #:-) :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 19. - 00:00:21
Válasz #640
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az oldaltricó nagyon kemény  :o :o Meg így hogy idén nincs verseny csak 2009-re jó éles, meg az arányok is ott vannak... Egy pici combhajlítót én még azért odaragasztanék   :-}
ezek superbody elötti képek tavalyról ;)
most 90 kiló környékén van ***))) 8-) :-O :-! :-}
Akkor...

Fotókat!


 :-}
Ne félj, ő is olvassa ezt a topikot...

 *** ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 19. - 00:08:35
Válasz #641
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kozaróczy Tibi bácsi...aki B. Robi szerint Miska  !+"%...nagyon jön fel a szavazáson!!! Tőle is szívesen látnánk fotókat és pár hozzászólást is boldogan olvasnánk!

Szóval én azt kérném Tibi bácsitól, hogy meséljen nekünk a felkészüléséről!



 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 19. - 07:03:54
Válasz #642
Nem elérhető

izomboy


Az oldaltricó nagyon kemény  :o :o Meg így hogy idén nincs verseny csak 2009-re jó éles, meg az arányok is ott vannak... Egy pici combhajlítót én még azért odaragasztanék   :-}
ezek superbody elötti képek tavalyról ;)
most 90 kiló környékén van ***))) 8-) :-O :-! :-}
Akkor...

Fotókat!
 :-}
Nahát Ádiról képek  :D Köszi Sztereó :)
Ezek mind 2007 ből valóak, 71-2 kiló körüli képek.  Dátum is van rajtuk amik pontosak.
Most 85kilo vagyok pihenő időszakban a diétát 90kg-ról szeretném kezdeni.
 Nem vagyok zsíros eggyáltalán, , csinálok képet , és berakom a 2009 es tavaszi szezon topikba ****:)))

2008. Szeptember 19. - 07:22:08
Válasz #643
Nem elérhető

izomboy


Kozaróczy Tibi bácsi nagyon jön fel a szavazáson!!! Tőle is szívesen látnánk fotókat és pár hozzászólást is boldogan olvasnánk!
Szóval én azt kérném Tibi bácsitól, hogy meséljen nekünk a felkészüléséről!
 @:-)
A saját felkészülési topikjában sem rak be képet, csak az edzési és az étrendje, de az elég pontosan.

Remélem velünk kivételez majd:)

2008. Szeptember 19. - 07:47:07
Válasz #644
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


Kozaróczy Tibi bácsi...aki B. Robi szerint Miska  !+"%...nagyon jön fel a szavazáson!!! Tőle is szívesen látnánk fotókat és pár hozzászólást is boldogan olvasnánk!

Szóval én azt kérném Tibi bácsitól, hogy meséljen nekünk a felkészüléséről!



 @:-)

Sziasztok...a Miskás részt nem értem...

köszönöm a kérdést és az érdeklődést. a súlyom 104 kg, ami soknak tűnik, mert sosem voltam ilyen nehéz ennyire közel a versenyekhez, a tükör alapján úgy érzem jól haladok. 90-91 kg-t terveztem verseny-súlynak, a szokásosnál is szárazabban...nem tudom, hogy fog lemenni annyira a súlyom, meglátjuk....

a Johnny mindennap lát szinte, bár pólóban vagy pulcsiban, de azt hiszem tegnap előtt picit pózolgattam trikóban és akkor láthatott...ha gondolja és lesz ideje majd itt leírja szerinte milyen...

minden hétvégének úgy indulok neki, hogy csinálunk képeket és mindegyik elment eddig nélkülük  {-)...nem azért mert titkolózom, csak nem jött össze...hétvégén igyeszem tényleg összehozni  ***