2024. Október 06. - 10:31:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 420486 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. Szeptember 13. - 18:40:45
Válasz #570
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megvolt a fellépésünk a XX. kerületben. Persze nekem is színpadra kellett állnom a versenyekre készülő társaimmal.. @-o ****:))) @-o..de megmutattam, hogy a PCT is tud olyat mint a szintetikusok...  @:-) ;D ;D Utólag is köszönöm kbalu támogatását, aki nagyban hozzájárult ahhoz, hogy minél jobb formát tudjak hozni naturálon is...finomak voltak a pizzák Balázs! Örök hála!  :-){ ****:)))

Végülis Tóth Dani, Barna Robi, Bognár Gergő és jómagam álltunk fel a színpadra, a kötelező pózok és egy óriási lepózolás erejéig.



Képek és videók hamarosan!

Linda egy fényképezővel kamerázta a közelező pózokat, készültek képek is, Johnny pedig ha jól tudom kamerával felvette az egészet. És persze a Gyurma is forgatott a fellépésen...elég jó kis anyagot... ****) ;D

Pisti nem rossz az a PCT-s forma! Sőt!  :-)!

2008. Szeptember 13. - 18:41:42
Válasz #571
Nem elérhető

FirstLady


hárman párban ;)
A képeket látva mostmár sírok, hogy nem mentem el megnézni  :'( :'( :'( :'( :'(

 :-)! Srácok! :-){
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 13. - 18:45:06
Válasz #572
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Bemutatnám a verseny főszopnzorát....
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 13. - 18:45:56
Válasz #573
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
...a mobil wc-k királya  ****:)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 13. - 18:47:59
Válasz #574
Nem elérhető

FirstLady


Megvolt a fellépésünk a XX. kerületben. Persze nekem is színpadra kellett állnom a versenyekre készülő társaimmal.. @-o ****:))) @-o..de megmutattam, hogy a PCT is tud olyat mint a szintetikusok...  @:-) ;D ;D Utólag is köszönöm kbalu támogatását, aki nagyban hozzájárult ahhoz, hogy minél jobb formát tudjak hozni naturálon is...finomak voltak a pizzák Balázs! Örök hála!  :-){ ****:)))

Végülis Tóth Dani, Barna Robi, Bognár Gergő és jómagam álltunk fel a színpadra, a kötelező pózok és egy óriási lepózolás erejéig.



Képek és videók hamarosan!

Linda egy fényképezővel kamerázta a közelező pózokat, készültek képek is, Johnny pedig ha jól tudom kamerával felvette az egészet. És persze a Gyurma is forgatott a fellépésen...elég jó kis anyagot... ****) ;D
Pitta, jó a pizza, Phelbs is azon él állítólag...  !+"% @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Azt nem értem, hogy én is ettem, de mégse lettem jobb formában  ***))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ugye, lesz még ilyen bemutató, mert most kivagyok, hogy mentem megnézni... :-[

Johnny, a pénznek nincs szaga  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 13. - 18:48:39
Válasz #575
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Vazze Pista,a fekvenyomók rajtahagyták a súlyt a padon.Remélem Pintér Feri nem velünk pakoltatja le bemutató után :'(
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 13. - 18:48:48
Válasz #576
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Megvolt a fellépésünk a XX. kerületben. Persze nekem is színpadra kellett állnom a versenyekre készülő társaimmal.. @-o ****:))) @-o..de megmutattam, hogy a PCT is tud olyat mint a szintetikusok...  @:-) ;D ;D Utólag is köszönöm kbalu támogatását, aki nagyban hozzájárult ahhoz, hogy minél jobb formát tudjak hozni naturálon is...finomak voltak a pizzák Balázs! Örök hála!  :-){ ****:)))

Végülis Tóth Dani, Barna Robi, Bognár Gergő és jómagam álltunk fel a színpadra, a kötelező pózok és egy óriási lepózolás erejéig.



Képek és videók hamarosan!

Linda egy fényképezővel kamerázta a közelező pózokat, készültek képek is, Johnny pedig ha jól tudom kamerával felvette az egészet. És persze a Gyurma is forgatott a fellépésen...elég jó kis anyagot... ****) ;D

Pisti nem rossz az a PCT-s forma! Sőt!  :-)!
Köszi!

Nos, ahhoz képest tényleg nem rossz a forma, hogy 5 hete tiszta vagyok (mármint végre sokat fürdök  ;D). Megfelelő és csúcsminőségű tápkiegeket alkalmazva most is feszülök és telt vagyok. Az erőszintem is jó.

Persze a definíció már nem OK, de minek diétázzak már... Tudod milyen amikor elengeded magad Zsolti...  /7% ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 13. - 18:50:34
Válasz #577
Nem elérhető

pókerarc


hárman párban ;)
A képeket látva mostmár sírok, hogy nem mentem el megnézni  :'( :'( :'( :'( :'(

 :-)! Srácok! :-){
Na csak nem mentél el... **:))))* Sírjál is !+"%
Daninak sztem nagyon sokat nőtt a vádlija(is) :-){

2008. Szeptember 13. - 18:54:03
Válasz #578
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megvolt a fellépésünk a XX. kerületben. Persze nekem is színpadra kellett állnom a versenyekre készülő társaimmal.. @-o ****:))) @-o..de megmutattam, hogy a PCT is tud olyat mint a szintetikusok...  @:-) ;D ;D Utólag is köszönöm kbalu támogatását, aki nagyban hozzájárult ahhoz, hogy minél jobb formát tudjak hozni naturálon is...finomak voltak a pizzák Balázs! Örök hála!  :-){ ****:)))

Végülis Tóth Dani, Barna Robi, Bognár Gergő és jómagam álltunk fel a színpadra, a kötelező pózok és egy óriási lepózolás erejéig.



Képek és videók hamarosan!

Linda egy fényképezővel kamerázta a közelező pózokat, készültek képek is, Johnny pedig ha jól tudom kamerával felvette az egészet. És persze a Gyurma is forgatott a fellépésen...elég jó kis anyagot... ****) ;D

Pisti nem rossz az a PCT-s forma! Sőt!  :-)!
Köszi!

Nos, ahhoz képest tényleg nem rossz a forma, hogy 5 hete tiszta vagyok (mármint végre sokat fürdök  ;D). Megfelelő és csúcsminőségű tápkiegeket alkalmazva most is feszülök és telt vagyok. Az erőszintem is jó.

Persze a definíció már nem OK, de minek diétázzak már... Tudod milyen amikor elengeded magad Zsolti...  /7% ****:)))


...én ne tudnám?  ;D

2008. Szeptember 13. - 18:56:43
Válasz #579
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Az idei fitness forma nagy esélyesét is bemutatták :-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 13. - 18:57:24
Válasz #580
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bocs utána mehet tovább ez a téma csak mivel a Melvin Anthony is készül...az új képeit had osszam meg veletek.Bár fele olyan jó sincs mint a srácok.  ::) :P

2008. Szeptember 13. - 18:59:45
Válasz #581
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az idei fitness forma nagy esélyesét is bemutatták :-}

Pedig hogy hasonlít valakire.  ::) ;D

Látom katona a foglalkozása vagy G.I Johnny?

2008. Szeptember 13. - 19:03:45
Válasz #582
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Aztán beültem Pistivel a sörsátorba...Volt lacipecsenye és hurka-kolbász...(úgysem készülök versenyre,csak azt hiszik @-o),aztán amikor jól laktunk kimentünk szummózni egyet.Kicsit bevizesedtünk a kajától :-O
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Szeptember 13. - 19:04:34
Válasz #583
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Szeptember 13. - 19:06:58
Válasz #584
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szerintetek elinduljak 25-én a elite-n?Szerintem simán lejön 6 hét alatt ez a kis felesleg
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu