2024. Október 05. - 20:21:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 420382 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 19. - 18:42:23
Válasz #405
Nem elérhető

George


A Superbody bejáratott dolog.

A Superbody egy jó versenysorozat, múlttal, és valószínűleg jövővel. A bibi ott lehet, hogy már sokan láttunk belőle jópárat, ez persze nem zárja ki azt, hogy most is az érdeklődés középpontjába kerüljön. De, Jay Cutlert hányan látták élőben...?  ::)

Az jár(t) a fejemben, hogy nem szép dolog az átlag badisport kedvelőt ilyen kétségek közé kergetni, hogy a sokkategóriás SB-t válassza, vagy kukkantsa meg Jay-t...

Marketing... @:-)
Gratula mindkét félnek, nagyon ügyesen nyomjátok. Komolyan!
Volt pár perc, amíg ideges voltam, hogy egyik eseményről lemaradok, de mindez a kalamajka, huzavona, kialegényagáton, igen nagy kíváncsiságot gerjeszt mindkét programra, és aki nem elkötelezett (mindegy milyen ok miatt) egyik esemény felé, szerintem kíváncsi mindkét eseményre. Szóval, hogy miért nem idegeskedek ezen a dilemmán? Teljesen egyértelmű, hogy külön időpontra lesz helyezve a kettő, hogy ki enged, az lényegtelen. Megy még a játék, a be-beszólogatás, a találgatás ki hol indul, de aztán max szept végén szépen ki lesz hirdetve a 2 időpont, lesz egy nagy összeölelkezés, vállveregetés, és meg lesz hagyva az (átlag)embernek a választási szabadsága, hogy akár mindkét rendezvényt megnézze. És aki kíváncsi (mint én) az szépen félreteszi a zsét, és elmegy majd mindkettőre zarándoklatképpen.

Ha meg nem lenne igazam, akkor bumm.  @-o
De Endre, hogyan fogsz mindkét versenyen jó formát mutatni? :D

2008. Augusztus 19. - 19:01:31
Válasz #406
Nem elérhető

Woodslave


le legyen igazam, de Agyarországon ezt tudom a legkevésbé elképzelni.

2008. Augusztus 19. - 19:04:27
Válasz #407

Torony

Vendég
A Superbody bejáratott dolog.

A Superbody egy jó versenysorozat, múlttal, és valószínűleg jövővel. A bibi ott lehet, hogy már sokan láttunk belőle jópárat, ez persze nem zárja ki azt, hogy most is az érdeklődés középpontjába kerüljön. De, Jay Cutlert hányan látták élőben...?  ::)

Az jár(t) a fejemben, hogy nem szép dolog az átlag badisport kedvelőt ilyen kétségek közé kergetni, hogy a sokkategóriás SB-t válassza, vagy kukkantsa meg Jay-t...

Marketing... @:-)
Gratula mindkét félnek, nagyon ügyesen nyomjátok. Komolyan!
Volt pár perc, amíg ideges voltam, hogy egyik eseményről lemaradok, de mindez a kalamajka, huzavona, kialegényagáton, igen nagy kíváncsiságot gerjeszt mindkét programra, és aki nem elkötelezett (mindegy milyen ok miatt) egyik esemény felé, szerintem kíváncsi mindkét eseményre. Szóval, hogy miért nem idegeskedek ezen a dilemmán? Teljesen egyértelmű, hogy külön időpontra lesz helyezve a kettő, hogy ki enged, az lényegtelen. Megy még a játék, a be-beszólogatás, a találgatás ki hol indul, de aztán max szept végén szépen ki lesz hirdetve a 2 időpont, lesz egy nagy összeölelkezés, vállveregetés, és meg lesz hagyva az (átlag)embernek a választási szabadsága, hogy akár mindkét rendezvényt megnézze. És aki kíváncsi (mint én) az szépen félreteszi a zsét, és elmegy majd mindkettőre zarándoklatképpen.

Ha meg nem lenne igazam, akkor bumm.  @-o

akkor bizony bumm lesz. Egyvalaki szítja mániásan az ellenségeskedést a maga prosztó 8osztályos stílusában, úgyhogy amíg lehet, nem lesz nyugalom.

2008. Augusztus 19. - 19:42:33
Válasz #408
Nem elérhető

izomboy


A Superbody bejáratott dolog.

A Superbody egy jó versenysorozat, múlttal, és valószínűleg jövővel. A bibi ott lehet, hogy már sokan láttunk belőle jópárat, ez persze nem zárja ki azt, hogy most is az érdeklődés középpontjába kerüljön. De, Jay Cutlert hányan látták élőben...?  ::)

Az jár(t) a fejemben, hogy nem szép dolog az átlag badisport kedvelőt ilyen kétségek közé kergetni, hogy a sokkategóriás SB-t válassza, vagy kukkantsa meg Jay-t...

Marketing... @:-)
Gratula mindkét félnek, nagyon ügyesen nyomjátok. Komolyan!
Volt pár perc, amíg ideges voltam, hogy egyik eseményről lemaradok, de mindez a kalamajka, huzavona, kialegényagáton, igen nagy kíváncsiságot gerjeszt mindkét programra, és aki nem elkötelezett (mindegy milyen ok miatt) egyik esemény felé, szerintem kíváncsi mindkét eseményre. Szóval, hogy miért nem idegeskedek ezen a dilemmán? Teljesen egyértelmű, hogy külön időpontra lesz helyezve a kettő, hogy ki enged, az lényegtelen. Megy még a játék, a be-beszólogatás, a találgatás ki hol indul, de aztán max szept végén szépen ki lesz hirdetve a 2 időpont, lesz egy nagy összeölelkezés, vállveregetés, és meg lesz hagyva az (átlag)embernek a választási szabadsága, hogy akár mindkét rendezvényt megnézze. És aki kíváncsi (mint én) az szépen félreteszi a zsét, és elmegy majd mindkettőre zarándoklatképpen.

Ha meg nem lenne igazam, akkor bumm.  @-o

akkor bizony bumm lesz. Egyvalaki szítja mániásan az ellenségeskedést a maga prosztó 8osztályos stílusában, úgyhogy amíg lehet, nem lesz nyugalom.
A farkas is megunyja a vonyítást ha nem jön válasz....

2008. Augusztus 19. - 19:50:37
Válasz #409

Torony

Vendég

A farkas is megunyja a vonyítást ha nem jön válasz....

na ez különösen erős volt  ;D  :-!!!

2008. Augusztus 19. - 19:53:02
Válasz #410
Nem elérhető

Gabe


volt már pár ilyen, mástól is :)

ON:

hamarosan úgyis kiderülnek a végleges időpontok, sokáig már nem lehet húzni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Augusztus 19. - 19:59:41
Válasz #411
Nem elérhető

Johnnyx


Szerintem Endrének igaza van. Mindkét félnek érdeke a megegyezés, mindketten sokat veszíthetnek, ha egy időpont marad.
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 19. - 20:04:34
Válasz #412
Nem elérhető

izomboy



A farkas is megunyja a vonyítást ha nem jön válasz....

na ez különösen erős volt  ;D  :-!!!
Amit írtam arra reagálj...vagy keresd vissza az eddigi hibáim,van bőven és SZAROK RÁ!

2008. Augusztus 19. - 20:11:54
Válasz #413

Torony

Vendég

A farkas is megunyja a vonyítást ha nem jön válasz....

na ez különösen erős volt  ;D  :-!!!
Amit írtam arra reagálj...vagy keresd vissza az eddigi hibáim,van bőven és SZAROK RÁ!

nem keresem, de ez kiemelkedő volt  ;D reagáltam. privátban. Mert ez már nem ide való, asszem egy színvonalat tartani kellene, nem lesüllyedni odáig.

 :-!!!  ;D

2008. Augusztus 19. - 20:15:10
Válasz #414

Klink Zoltán

Vendég
Arra kérlek Titeket,várjátok meg ,míg Efit bejelentést tesz.

2008. Augusztus 19. - 20:29:53
Válasz #415
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Valami van a háttérben. És (éssel nem kezdünk mondatot) olyan nincs hogy erről ÉN ne tudjak semmit. ????... ;D

Zoli van privát postafiókom. Megtöltöd?

2008. Augusztus 19. - 20:39:38
Válasz #416
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Én tudom, tudom!!!!!
De Ezt Efitnek kell bejelenteni!
 @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o Sőt most a jövő is kibontakozik előttém!
 d:)

2008. Augusztus 19. - 20:41:52
Válasz #417
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Én tudom, tudom!!!!!
De Ezt Efitnek kell bejelenteni!
 @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o @-o Sőt most a jövő is kibontakozik előttem!
 d:)

2008. Augusztus 19. - 20:42:31
Válasz #418
Nem elérhető

sasa


Én is tudom! Én is tudom!

2008. Augusztus 19. - 20:45:37
Válasz #419
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na akkor ilyen félhivatalos verziók előtt nyitva áll a postám.  ::)

Mosmá nem is tudok aludni....naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!  @-o