2024. Október 06. - 18:17:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 420536 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Szeptember 21. - 08:33:32
Válasz #720
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


Hi Tibi!
Sajnálom hogy Téged nem fotóztalak le ma...
Hát Hölgyeim,Uraim,kemény menet lesz ez.
Ma lepózolt a Kozaróczy Tibi...Hát mit mondjak... :-O
Eddig láttam talán az összes SB esélyest személyesen,de a Tibi volt az aki leginkább lenyűgözött a fazonjával :-){
Ez a Kozaróczy Tibi már nem az a Kozaróczy Tibi.(főleg ha megfogadja,hogy ne adjon le magáról 8-10kg izmot **:))))*

köszönöm  ;D ilyet Lantos Johnny-tól olvasni...baszus, ha én ezt a teremben elmondom  ;D
mi is csináltunk este pár képet, de nem tudok ide beszúrni. de ez nem is biztos, hogy baj, mert nem igazán minőségi képek...majd a jövőhéten...
a szoli már tényleg nem tűrne halasztást...tudom...
Na valld be, hogy tövig nyomtad hazáig a gázpedált, hogy a mell-bicepsz után még minél jobban be legyél durranva otthon, aztán még rátoltál pár fekvőtámaszt és némi gumikötelezést...  ::) ;D

Komolyra fordítva a szót... Tibi brutálisan néz ki, hatalmasat fejlődött...még nem tudom, hogy hogyan lett ekkora...de az embereimnek megvannak a módszerei, hogy minden információt kiszedjenek majd belőle...  ****:)))

Tegnap megtudtam tőle, hogy tavaly ősszel 86 kg volt a Superbody-n, de a szezon végére lement 82-83-ig...

Jelenleg 104.5 kg ruhában, tehát lerosszabb esetben is sztem 102 kiló a legfrissebb képeken!!! Amiből a NASA már kiszámította, hogy kb. 95 kg lesz a versenysúlya... Ezek szerint kb. 10 kg izmot épített fel egy év alatt?! Biztosan csak megharagudott rá a gravitáció, mert tuti nem izmosodott ennyit tavaly óta... ::) @-o ;D @:-)


Tibi bácsi ezt is elintézte...






 ;-oo-;


Köszönöm neked is  ;D ezt már nem mesélem el a teremben, mert nem hinnék el... ;D

a képeket este csináltuk és amúgy is úgy vezetk, mint egy leszedált öregasszony...

a felkészülés elején 90 kg-t tűztem ki olyan szárazsággal, mint amit tavaly Modenában hoztam...de ahogy mondtad, úgy nem fogom a mérleget figyelni...csak, hogy meglegyen a halálfejes fazon...még van 5 hét...

2008. Szeptember 21. - 08:41:04
Válasz #721
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tibi ezt nem hittem! Amikor legutoljára találkoztunk akkor sem voltál éppen kicsi (mondhatni egy Margit-heggyel edzettem egy teremben), de most így az összehatás.... Minden elismerésem és azt hiszem ez az amit mutatni kell egy versenyen! Ja és az idén minima egy VB 1. hely! Szóval várunk tőled minden jót (de ne feledd a kerek csokoládét, a szögeletes csokoládét, a mogyorós csokoládét.....Mert mi még tömegezünk)


Tényleg nagy harc lesz és azt hiszem most mindenki láthatja a kedvencét avagy a példaképét a színpadon!

Tibi ez a versenyszezon a tied lesz!  :violinplay3:

2008. Szeptember 21. - 08:44:55
Válasz #722
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Szeptember 21. - 08:47:10
Válasz #723
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hi Tibi!
Sajnálom hogy Téged nem fotóztalak le ma...
Hát Hölgyeim,Uraim,kemény menet lesz ez.
Ma lepózolt a Kozaróczy Tibi...Hát mit mondjak... :-O
Eddig láttam talán az összes SB esélyest személyesen,de a Tibi volt az aki leginkább lenyűgözött a fazonjával :-){
Ez a Kozaróczy Tibi már nem az a Kozaróczy Tibi.(főleg ha megfogadja,hogy ne adjon le magáról 8-10kg izmot **:))))*

köszönöm  ;D ilyet Lantos Johnny-tól olvasni...baszus, ha én ezt a teremben elmondom  ;D
mi is csináltunk este pár képet, de nem tudok ide beszúrni. de ez nem is biztos, hogy baj, mert nem igazán minőségi képek...majd a jövőhéten...
a szoli már tényleg nem tűrne halasztást...tudom...
Na valld be, hogy tövig nyomtad hazáig a gázpedált, hogy a mell-bicepsz után még minél jobban be legyél durranva otthon, aztán még rátoltál pár fekvőtámaszt és némi gumikötelezést...  ::) ;D

Komolyra fordítva a szót... Tibi brutálisan néz ki, hatalmasat fejlődött...még nem tudom, hogy hogyan lett ekkora...de az embereimnek megvannak a módszerei, hogy minden információt kiszedjenek majd belőle...  ****:)))

Tegnap megtudtam tőle, hogy tavaly ősszel 86 kg volt a Superbody-n, de a szezon végére lement 82-83-ig...

Jelenleg 104.5 kg ruhában, tehát lerosszabb esetben is sztem 102 kiló a legfrissebb képeken!!! Amiből a NASA már kiszámította, hogy kb. 95 kg lesz a versenysúlya... Ezek szerint kb. 10 kg izmot épített fel egy év alatt?! Biztosan csak megharagudott rá a gravitáció, mert tuti nem izmosodott ennyit tavaly óta... ::) @-o ;D @:-)


Tibi bácsi ezt is elintézte...






 ;-oo-;


Köszönöm neked is  ;D ezt már nem mesélem el a teremben, mert nem hinnék el... ;D

a képeket este csináltuk és amúgy is úgy vezetk, mint egy leszedált öregasszony...

a felkészülés elején 90 kg-t tűztem ki olyan szárazsággal, mint amit tavaly Modenában hoztam...de ahogy mondtad, úgy nem fogom a mérleget figyelni...csak, hogy meglegyen a halálfejes fazon...még van 5 hét...

8-)

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Szeptember 21. - 08:48:47
Válasz #724
Nem elérhető

Kozaróczy Tibor


bame..tibibácsi még jó, hogy tavaly nem vótá ekkora.. ;D de jóú hogy megsérültem ;D
várom a versenyeket, brutál mezőny lesz...várom már, hogy libabőrös legyen a hátam amikor meglátom ki hogy néz ki....ősszel nem verseny lesz vazze...hanem HÁBORÚÚÚÚÚÚÚÚ

köszönöm Béla...jó lenne idén is melletted állni a színpadon...és nem a revans miatt, nekem nincs olyan hosszú listám mint a Gergőnek  ;D az én listámon egy ember van akit le kell győznöm és annak K.T. a monogrammja... ;D

...a kémeim azt jelentették, lesz még alkalmunk együtt állni a színpadon... ;)

Gergő:
a Kovács Feri én is úgy tudom készül, de úgy én tudom besajtolja magát az openbe és hogy nagyon jó lesz...
...és gartula a fazonhoz, a Johnny már tegnap mutatta a képeket, nagyon durva a változás az elmúlt egy hétben  ****:))))))

2008. Szeptember 21. - 09:34:38
Válasz #725
Nem elérhető

madinorbi


Nagyon kemény mindenki  :-O
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 21. - 10:27:40
Válasz #726
Nem elérhető

B Gergő 86


A Feri ötletén valahogy nem lepődtem meg...
Tibi az én listám végtelen.... ;D
Mellesleg te szerintem már most legyőzted a K.T.-t. ::)  8-}
Sok szerencsét!

G


2008. Szeptember 21. - 10:49:43
Válasz #727
Nem elérhető

sasa


Szia Gergő!
A Johnny mondta, hogy felmerült benned a Szlovén verseny nov. 15-én juniorban.
A már nevezett versenyzők képeit nézegetve elég kemény mezőny lesz, ami neked egy jó kihívás lenne.
Bár tegnap azt is mondta, hogy találtál már valamit arra az időpontra. A Szlovén az mégis egy vb!

2008. Szeptember 21. - 10:57:41
Válasz #728
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon erős szavakat használok most, de Gergőnek nem lenne ellenfele az IBFA VB-n sem.

2008. Szeptember 21. - 11:10:51
Válasz #729
Nem elérhető

sasa


Ebben egyet értünk! /:-)

2008. Szeptember 21. - 11:17:55
Válasz #730
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az IBFA VB szervezője perpill Dusko Madzarevic. Nagyon sok versenyen részt vett és részt vesz. A NAC és IBFA és NBBUI versenyeken keresztül az olasz Freeway gálákon és Due Torrin is.

Nagyon érdekes versenyrendezési elveik vannak ami nagyon motiváló. Hisz a VB pl egy válogató is volt az elmult években az alábbi plakátokon látható versenyekre.

1.Dusko fejlődési üteme
2.Mikor két nagyhatalom összecsap.

2008. Szeptember 21. - 11:26:54
Válasz #731
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Maga az IBFA Vb helyszíne Szlovénia,Koper. Lent az istenhátamgött...de szép hely.  ;D

A juniort itt 3 magassági kategóriára választják. (De minek? ????...)

A két meghívott sztrávendég:

Orazio Salvatori...ő valóban fajin,
....és Zupan akárki aki a tavalyi Due Torrin Remzső Feri előtt végzett eggyel.  :-\

2008. Szeptember 21. - 11:36:57
Válasz #732
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez a Zupan nagyon komoly!  :-)! Jók az arányai, szerintem  ::)  8-)

2008. Szeptember 21. - 11:38:31
Válasz #733
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem a fölmagasztalásához képest fos.

Zupan piros gatyában piros hajjal...mellette jobbról Remzső Feri

2008. Szeptember 21. - 11:58:56
Válasz #734
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a fölmagasztalásához képest fos.

Zupan piros gatyában piros hajjal...mellette jobbról Remzső Feri

Igen, itt már nem mutat olyan jól, az előző képen jobbnak tűnt  ***