2024. Július 04. - 12:49:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 407000 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2008. Augusztus 13. - 17:25:26
Válasz #315
Nem elérhető

izomboy


egyetértek Prod! ;D
És a Pintér Feri,meg a Vida Zoli vajon kivel ért egyet?
Mert ha az Sb-vel(a Feri összes embere a ...... egész éves támogatását élvezi....).Remek,hogy az első 6 hely kap díjat,de van jelenleg az országban 6 db" Elite" versenyző,aki nem a Feri vagy a V.Zoli embere ????...

A számból vetted ki az anabolt @-o

2008. Augusztus 13. - 17:28:51
Válasz #316
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
..de had értetlenkedjek ,mint IFBB bíró is egy picit.....
Ha szövetségmentes a magyar elite ,akkor hogy lehet beígérni a versenyzőknek a nemzetközi IFBB Europa Elite Tour-on való részvételt???
 Ugyanis rajta van az Elite Tour hivatalos honlapján,hogy az induláshoz kötelező az IFBB TAGSÁG,tehát IFBB versenyengedéllyel kell rendelkezni az indulni kívánt versenyzőnek....és ez csak egy a hivatalos kitételből,de ezt anno már Pisti is feltette.
De a www.ifbb.com honlapon megtekinthető...........
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 13. - 17:33:47
Válasz #317
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hidegen hagy az SB08

Nekem sokat jelent, rengeteg motivációt adott, és lehetőséget a fiataloknak.
Én nem személyes ellentéteket látok benne hanem lehetőséget.

Remélem nem robban ki egy háború a véleményem miatt :-X
Ezzel nem hiszem hogy kirobbantanál valamit is.A versenyzők versenyeznek,a rendezők meg rendeznek.Azok akiknek kötődésük van valahová,azt teszik amit kell,akiknek nincs, azok meg ott versenyeznek ahol szimpatikus...és megéri.(mégha csak erkölcsileg is) :(
A Ronnie is elindult a Mr.O-n,pedig a Muscletech a fő rendező,Ő meg a BSN embere,tehát versenyzésben nincs gyűlölködés és háború...ez SPORT.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 13. - 17:38:59
Válasz #318
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hidegen hagy az SB08

Nekem sokat jelent, rengeteg motivációt adott, és lehetőséget a fiataloknak.
Én nem személyes ellentéteket látok benne hanem lehetőséget.

Remélem nem robban ki egy háború a véleményem miatt :-X

A személyes ellentéteket egyes emberek generálják. Én mint néző mint magánemberként nyilvánítottam ki a véleményem  ;)

2008. Augusztus 13. - 17:39:10
Válasz #319

Klink Zoltán

Vendég
Tehát:
1.A Vida Zolival megegyeztem, hogy jönnek.
2.Az IFBB szabályzata szerint igazad van.
3.Az IFBB CSAK a NEMZETKÖZI ELITE TOUR-t szabályozza, de a Hungarian Elite-t nem. Éppen ez ad lehetőséget nekem,hogy szabadidős versenyt rendezzünk,az IFBB profi versenyszabályzatával.
4.Az első hat lehetőséget kap a Nemzetközi Elite Tour-ra,az már szövetségi verseny,tehát az indulásra kvalifikáltak eldönthetik,hogy szövetségiek lesznek,vagy nem.
Így mindenkinek szabad választást biztosítok a versenyzés feltételeit tekintve.

2008. Augusztus 13. - 17:44:19
Válasz #320

Klink Zoltán

Vendég
Van még egy dolog. A Stefániába beférnek 300-an,a SYMA csarnokba meg 2000-en. A SB versenyen van x kategória,itt meg egy,de az a legnagyobb. És nem utolsó sorban:Jay Cutler.
Ez a választás szabadsága.Mindenkinek.
A háború az másoknak való ;)

2008. Augusztus 13. - 17:51:43
Válasz #321
Nem elérhető

izomboy


Van még egy dolog. A Stefániába beférnek 300-an,a SYMA csarnokba meg 2000-en. A SB versenyen van x kategória,itt meg egy,de az a legnagyobb. És nem utolsó sorban:Jay Cutler.
Ez a választás szabadsága.Mindenkinek.
A háború az másoknak való ;)

De akkoris egy másik időpont megoldhatná hogy mindkét versenyen induljanak ugyanazok a versenyzők.
És az ellenségeskedés itt kezdődik.

2008. Augusztus 13. - 17:55:48
Válasz #322
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az ellenségeskedés nem itt kezdődött ha jól emlékszem!  8-)
Mindenki el tudja dönteni melyik a szimpatikusabb.

2008. Augusztus 13. - 18:02:45
Válasz #323
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Van még egy dolog. A Stefániába beférnek 300-an,a SYMA csarnokba meg 2000-en. A SB versenyen van x kategória,itt meg egy,de az a legnagyobb. És nem utolsó sorban:Jay Cutler.
Ez a választás szabadsága.Mindenkinek.
A háború az másoknak való ;)

De akkoris egy másik időpont megoldhatná hogy mindkét versenyen induljanak ugyanazok a versenyzők.
És az ellenségeskedés itt kezdődik.
Nem hiszem hogy itt keresztbeversenyzésről szól a történet...Mindössze a Cutlernek is gondolom ez volt a szabad a naptárában és biztos a SB vendégének szintén...Mr .O után vagyunk nem üres egyik jó profi naptára sem ilyenkor...szerintem itt inkább erről van szó...Más kérdés hogy a legjobbak szerintem akkor sem lesznek ott az Elite-n.Nem tehetik meg.Akkor viszont hogy lesz ez a legnagyobb kategória...
Valószínűnek tartom a népvándorlást a nézők részéről...Elképzelhetőnek tartom,hogy kezdenek az Sb-vel és ha megjelenik a Cutler ,átrobognak megnézni őt(kivéve a családtagok,barátok),ez a rendezésnek ugyanolyan jó...de a magyar elite versenyzők-nek?Nem mernék fogadni,de az az érzésem hogy a SYMA nem lesz megtöltve 300nézővel sem az elite idejére
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 13. - 18:08:33
Válasz #324
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nem kekeckedni akarok,csak én éppen erre a napra tettem az első versenyem betervezett időpontját...
Nem üres nézőtér és 3-4 versenyzővel szeretnék versenyezni...Most csináltatok mindenkinek egy választási lehetőséget.
Az egyik picivel jobb lehet anyagilag,míg a másik talán erkölcsileg(népes mezőny,ami most tuti).
No,majd az egyiken megjelenek >:D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 13. - 18:11:30
Válasz #325

B1ll4

Vendég
Full beszáradva mint versenybíró !  Łł=  !+"%

2008. Augusztus 13. - 18:15:36
Válasz #326
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tehát:
1.A Vida Zolival megegyeztem, hogy jönnek.
2.Az IFBB szabályzata szerint igazad van.
3.Az IFBB CSAK a NEMZETKÖZI ELITE TOUR-t szabályozza, de a Hungarian Elite-t nem. Éppen ez ad lehetőséget nekem,hogy szabadidős versenyt rendezzünk,az IFBB profi versenyszabályzatával.
4.Az első hat lehetőséget kap a Nemzetközi Elite Tour-ra,az már szövetségi verseny,tehát az indulásra kvalifikáltak eldönthetik,hogy szövetségiek lesznek,vagy nem.
Így mindenkinek szabad választást biztosítok a versenyzés feltételeit tekintve.
A 4.kérdésedre válaszolva: Az EUROPA ELITE TOUR -ra már jóval előbb le kell adni a nevzéseket,mint a magyar elite,csatolva az említett dokumentumot.Ezt hogy kvalifikálni kell csakis Magyarországon találták ki.Ugyanis a versenyző ha leadja az addigi eredményeit a Nemzetközi Szövetség dönti el,hogy indulhat e.Persze kell egy hazai szövetségi jóváhagyás,ami mindenhol abban merül ki,hogy ha a versenyzőjük betartotta az IFBB követelményrendszerét ,áldásukat és SEGÍTSÉGÜKET adják hozzá,nem pedig még extra versenyzés elé állítják.
Tehát a szövetségmentes verseny vége az hogy ők már nem indulhatnak el az EU Elite Tour-on,mert lekésték......
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 13. - 21:54:20
Válasz #327

Klink Zoltán

Vendég
Tökéletesen igazad van, de eredetileg a kvalifikáció a jövő évre szólt,csakhogy ha magyarország november 9.-én nemzetközi elitet rendez,szabadkártyát adhatunk.A versenyről én is csak a napokban értesültem. A tervek hangsúlyozom,a jövő évre szóltak.

2008. Augusztus 13. - 22:02:22
Válasz #328
Nem elérhető

IllésNorbi


Ebbe az egészbe az a baj, hogy "csak" a versenyzők szívnak./bár tippem van, hogy hol lesznek többen/ "Teszünk rá magasról, hogy tetszik-e vagy nem úgy is a mi versenyünk lesz a jobb"-mondhatja mindegyik fél.

2008. Augusztus 13. - 22:06:31
Válasz #329
Nem elérhető

sasa


Én az Elitre megyek az biztos!
Még ha Johnny egyedül is indul, az első sorból csápolok. @:-)
Legfeljebb közössen megisszuk a nyereményt.
Nem lesz itt gond! Higyjétek el jó verseny lesz.