2024. Július 02. - 11:00:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 406884 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Augusztus 07. - 15:13:28
Válasz #285
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
akkor gyorsan 25-ször hozzászólok:)
Johnny:Vida Zoli beszélgetett hosszasan a SB.rendezőivel,akik nem látják értelmét annak,hogy Jay Cutler-rel versenyezzenek.Vagy valami hasonló....


Hmmm. Csak lesz valami hivatalos is erről.

2008. Augusztus 07. - 15:14:22
Válasz #286

Klink Zoltán

Vendég
:) ne nézd le őket, tavasszal már egész sokan voltak. Jó alternatíva a sb. részére.

2008. Augusztus 07. - 15:19:41
Válasz #287
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
:) ne nézd le őket, tavasszal már egész sokan voltak. Jó alternatíva a sb. részére.

Isten őrizz! Egyrészt támogatom a naturál mozgalmat...másrészt nagyon szurkoltam pár versenyzőnek az EB-n is. Tudom hogy miképp működik a dolog és részemről aki tisztességesen felkészül bármilyen versenyre és kiáll a színpadra megmutatni magát,az a szememben egy HŐS!  /:-) :-){

2008. Augusztus 07. - 15:28:57
Válasz #288

Klink Zoltán

Vendég
a vezetőjük szerint a S.B. egy igen költséges vállalkozás,amit csak azért tartanak életben,mert nem tudják, hogy hagyják abba.

2008. Augusztus 07. - 15:28:57
Válasz #289

Klink Zoltán

Vendég
2008.október 25. Szombat
A SYMA Csarnokban egy világsztárt fogadunk.
Jay Cutler a profi testépítés koronázott királya. 2 éve verhetetlen izomkolosszus, akinek megjelenése a lakhelye utcáin, Las Vegasban is igazán nagy esemény. Méreteivel, Mr.Olimpia címeivel vitathatatlanul a sport halhatatlanjai közé emelkedett. Magyarországra érkezésével újabb fehér foltot satírozhat ki elméleti térképéből, mi meg közelről csodálhatjuk meg ezt a nevadai óriást. Nyílt szemináriumán a nézők kérdéseket tehetnek fel neki, amelyet szinkrontolmács segítségével közvetítünk Nektek. A kérdéseket, melyeket közösen választunk ki, a www.bodybuilding.hu oldalon, egy hamarosan nyíló topicban fogjuk megversenyeztetni. 30 kérdésre van lehetőség, azokat, amiket kiválasztunk, az EXTREMFITT egy ajándékkal fogja díjazni, mi pedig 30%-os engedményt adunk a jegy árából.

2008. Augusztus 07. - 15:28:57
Válasz #290

Klink Zoltán

Vendég
HUNGARIAN ELITE CHAMPIONSHIP

Mielőtt azonban Jay válaszolna a kérdésekre, színpadra állítjuk Magyarország ELITE versenyzőit, akik megmérkőznek az 1.000.000.- Ft-os összdíjazásért. Az első helyezett 400.000.-, a második 250.000.-, a harmadik 150.000.-,a negyedik,ötödik,hatodik helyezett egyaránt 75.000.- Ft-ot és táplálék kiegészítőket vihet haza.
Az abszolút győztesnek lehetőséget biztosítunk, hogy másnap, a MOVE DAY keretein belül a színpadra lépő JAY CUTLER-rel egy showdownt csináljon, és jogot nyer a Nemzetközi Elite Tour-on való részvételre.

2008. Augusztus 07. - 15:28:57
Válasz #291

Klink Zoltán

Vendég
2008.október 26. vasárnap:

A MOVE DAY keretein belül: JAY CUTLER SHOW és

IFBB Magyar Testépítő Bajnokság, Fitness Modell és Bodyfitness kupa

2008. október 26.-án a budapesti SYMA csarnokban folytatódik a naturál testépítés Magyarországon. A Magyar Testépítő és Fitness Szövetség elkötelezett híve a doppingmentes versenyzésnek. Ismét előtérbe kerülhet az esélyegyenlőség, a versenyzők felkészítésének szakmai színvonala.
Serlegek és kupák, nyeremények garmada vár kiosztásra 16 kategóriában. A jövő egyértelműen a klasszikus testépítésé, a magassággal és súlyhatárral korlátozott kategóriáké. Az esztétikum, a definíció, az izom méretének összhangja, a szimmetria látványa itt a legmarkánsabb. A versenyzők remélhetően sokat tesznek majd azért, hogy megfelelő formában lépjenek színpadra.
Gyönyörű hölgyek a Modell és a Bodyfitness kategóriákban, izmos testek a férfiaknál.
Elindultunk egy úton tavasszal, amin következetesen fogunk végigjárni.
Előre is köszönöm mindenkinek, aki segítségemre lesz abban, hogy létrejöhessen ez a rendezvény, és előre köszönöm azoknak, akik a későbbiekben támogatnak ezen az úton.

2008. Augusztus 07. - 15:28:57
Válasz #292

Klink Zoltán

Vendég
Jay Cutler esti showműsora azokat is el fog ámítani, akik ez idáig esetleg nem hallottak róla. Akik, testközelből szeretnék látni a világsztárt, azok ezt megtehetik a rendezvényt követő, vacsorával egybekötött VIP After Party-n. 

2008. Augusztus 07. - 15:32:00
Válasz #293
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
a vezetőjük szerint a S.B. egy igen költséges vállalkozás,amit csak azért tartanak életben,mert nem tudják, hogy hagyják abba.

SB 100%Final és az ügy le van zárva

2008. Augusztus 07. - 16:14:09
Válasz #294
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy elég nagy eseményről számolhatok be vagy mutathatom meg elsőként.

Büszkeség tölt el mert....mindenki döntse el miért.
  :-)! @:-) :-):-)::

2008. Augusztus 07. - 16:26:26
Válasz #295
Nem elérhető

sasa


Ez így igaz!
Béci ezt nagyon megérdemelte. Łł=

2008. Augusztus 07. - 16:28:13
Válasz #296
Nem elérhető

FirstLady


Egy elég nagy eseményről számolhatok be vagy mutathatom meg elsőként.

Büszkeség tölt el mert....mindenki döntse el miért.
  :-)! @:-) :-):-)::
Mert Cancúnban lesz? @-o !+"% ;D ;D ;D ;D

De jó! Éljen Kathi Béci! Łł= Łł= Łł= Łł=  :-OO

Tényleg Sztereó, ilyenkor hogy' működik? Meg szokták hívni a rendezvényre az előző év győztesét, vagy valami? :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 07. - 16:31:04
Válasz #297
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy elég nagy eseményről számolhatok be vagy mutathatom meg elsőként.

Büszkeség tölt el mert....mindenki döntse el miért.
  :-)! @:-) :-):-)::
Mert Cancúnban lesz? @-o !+"% ;D ;D ;D ;D

De jó! Éljen Kathi Béci! Łł= Łł= Łł= Łł=  :-OO

Tényleg Sztereó, ilyenkor hogy' működik? Meg szokták hívni a rendezvényre az előző év győztesét, vagy valami? :)

Ezt nem tudom sajna...wabbaügyileg nem vagyok olyan tájékozott.  :P Nemigen hallottam eddig olyat hogy hivatalos meghívást kapott volna vendégként egy győztes. De ki tudja.

2008. Augusztus 07. - 16:36:31
Válasz #298
Nem elérhető

FirstLady


Egy elég nagy eseményről számolhatok be vagy mutathatom meg elsőként.

Büszkeség tölt el mert....mindenki döntse el miért.
  :-)! @:-) :-):-)::
Mert Cancúnban lesz? @-o !+"% ;D ;D ;D ;D

De jó! Éljen Kathi Béci! Łł= Łł= Łł= Łł=  :-OO

Tényleg Sztereó, ilyenkor hogy' működik? Meg szokták hívni a rendezvényre az előző év győztesét, vagy valami? :)

Ezt nem tudom sajna...wabbaügyileg nem vagyok olyan tájékozott.  :P Nemigen hallottam eddig olyat hogy hivatalos meghívást kapott volna vendégként egy győztes. De ki tudja.
Értem, köszönöm :-){ :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 07. - 16:46:42
Válasz #299

Klink Zoltán

Vendég
Ez egy nagy dolog!Grat!