2024. Július 02. - 10:52:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki a kedvenced, kinek drukkolsz az őszi szezonban?

Tóth Dániel
48 (21.7%)
Lantos Johnny
99 (44.8%)
Bognár Gergő
25 (11.3%)
Barna Róbert
7 (3.2%)
La Llave Alex
4 (1.8%)
Kozaróczy Tibor
21 (9.5%)
Valaki más...
17 (7.7%)

Összes szavazó: 208

Szerző Téma: 2008-as őszi versenyszezon  (Megtekintve 406880 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 10. - 13:42:11
Válasz #150
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mult hétvégén rendezték az

IBFA Mr. & Miss Europa versenyt Saprin....ahol bizony magyar induló is volt (románia színeiben) Sére Sándor személyében.

Over 45 Athletic
1 Secchi Antonello Italia
2 Termidoro Cosimo Italia
3 Sandor Sere Romania
4 Barone Claudio Italia
5 Pisanu Natalio Italia


Gratulálunk Sanyi! :-)!

2008. Július 10. - 14:09:25
Válasz #151
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnny van egy olyan érzésem hogy az IFBB az Independence Cup Timishoara, Romania az IFBB Romania Pro Grand Prix-vel fogja egy napon rendezni.

Ez csak részemről találgatás...de akkor meg tudnák valósítani Temesváron hogy egy amatőr "elit" és egy profi grand prix legyen egy napon.

Ezt én tovább úgy fikcióztam hogy az amatőr részt ugye megnyered majd lehetőséget kapsz a délutáni profik közt való megmérettetésre. Tehát egy színpadon fogsz állni Steve-vel.

Basszus hogy összeraktam!!!  @:-) @-o ˝=/ !+"% ;D

2008. Július 10. - 15:02:51
Válasz #152
Nem elérhető

Joel


Mert a Sztereo egy mentalista szekta tagja csak ez eddig titok voooot! !+"%
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Július 10. - 15:03:10
Válasz #153
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
 :D
Mikoris lenne ez?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 10. - 16:29:26
Válasz #154
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mert a Sztereo egy mentalista szekta tagja csak ez eddig titok voooot! !+"%

...mééé nálunk ezek a dolgok szokások itt. Állandóan mondják is: "Ez az Szterejó vagy mentalista vagy próféta vagy maga az isten mert valamiről mindig UGAT!"

Lábjegyzet: U.G.A.T=Uri Geller Alapítványi Társaság. !+"%

2008. Július 10. - 16:31:20
Válasz #155
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
:D
Mikoris lenne ez?

Pistiék azsondik a profi az október 12...de nincs még konkrét dátum egyik versenyre sem,pedig megkerestem magát Rafael Szentannyát is. De sehol semmit nem találtam. Ahogy lesz pontos,írom befelé!  /:-)

2008. Július 10. - 16:41:25
Válasz #156
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
:D
Mikoris lenne ez?

Pistiék azsondik a profi az október 12...de nincs még konkrét dátum egyik versenyre sem,pedig megkerestem magát Rafael Szentannyát is. De sehol semmit nem találtam. Ahogy lesz pontos,írom befelé!  /:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 10. - 16:45:56
Válasz #157
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Akko ekko! Köszi Pisti!

2008. Július 10. - 17:15:13
Válasz #158
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Így van...már össze is raktam ismét...tehát mivel mindkettő Temesvár így biztosra veszem hogy egy napon lesz az amatőr és a profi.

Azta hogy tudok!!!!  @:-)

Sajna így valaki vagy valakik nem tudnak eljönni a Fitparádéra mert az is Okt 11-12.

2008. Július 10. - 19:44:37
Válasz #159
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
 ????... ????...
Mondjuk egy szót sem értettem,de azért aranyos vagy hogy szurkolsz...
Abban igazad van és egyezik a véleményünk,én is szeretnék 3-400ezret rákölteni a bodyra havonta,meg még plusz eltartani a családomat és fizetni a házamat,rezsit,benzint,stb...Ennyit én is szeretnék keresni,de amíg nem megy,addig inkább nyomjuk hardcore-san....mint ahogy a Gyurmában láttuk azt a két csávót ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 10. - 19:48:24
Válasz #160
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
"Mondjuk egy szót sem értettem" ScatMan  :D :D :D
 :-)!

2008. Július 10. - 19:49:25
Válasz #161
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem jó helyre írt Menő vagy összerendezetlenek a gondolatai. De végülis szép gesztus tőle.  ;D

2008. Július 10. - 20:48:46
Válasz #162
Nem elérhető

Joel


Sokunknál marad a HARDCORE azt hiszem!!De igy is lehet!Igaz Johnny? @:-)
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Július 10. - 22:39:15
Válasz #163
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Most akkor mégis elköltök 3-4 kilót havonta a bodyra ????...Ezt frankón nem tudtam.És hát jó,szerencsénkre mi szponzorált versenyzők vagyunk,de ez nem mindig volt így.És ugy is tudtunk versenyeket nyerni.
Igazad van,határ a csillagos ég,de hidd el,legalábbis magamról beszélek,töredékét költöm a Te általad leírtaknak.
A kaját pedig már megbeszéltük,hogy sohasem számoljuk ide,mert ha nem vagy bodys akkor is eszel és senki sem kérdezi hoigy mennyit etté el abban a hónapban,hoigy hányszor jártál mekiben vagy burgerkingben,esetleg a moziban mit ropogtatsz.Azt gondolom,hogy egy mai középosztályos ember ugyanazt a pénzt "elzabálja",mint mi...Csak más a tápanyagösszetétel ;)
Ezért nem hiszem hogy leszólnának,de Te nagyon a végletekről írtál ,sőt inkább nem a magyarokról általában.
Pedig sajnos akikről írtál és ezt rá tudják innen-onnan forgatni a bodyra,ŐK a éppen a mi ellenfeleink lesznek,tehát nekük sokkal keményebben kell dolgozni mint nekik...
Szerintem ne sokkold szegény magyar társainkat ennyire negatív hozzáállással,mert még a kedvüket szeged (nem Szeged)...
A többieknek javaslom inkább,hogy :IGYATOK TURMIXOT!!!! O0
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Július 11. - 07:45:16
Válasz #164
Nem elérhető

hummerdikk


Most akkor mégis elköltök 3-4 kilót havonta a bodyra ????...Ezt frankón nem tudtam.És hát jó,szerencsénkre mi szponzorált versenyzők vagyunk,de ez nem mindig volt így.És ugy is tudtunk versenyeket nyerni.
Igazad van,határ a csillagos ég,de hidd el,legalábbis magamról beszélek,töredékét költöm a Te általad leírtaknak.
A kaját pedig már megbeszéltük,hogy sohasem számoljuk ide,mert ha nem vagy bodys akkor is eszel és senki sem kérdezi hoigy mennyit etté el abban a hónapban,hoigy hányszor jártál mekiben vagy burgerkingben,esetleg a moziban mit ropogtatsz.Azt gondolom,hogy egy mai középosztályos ember ugyanazt a pénzt "elzabálja",mint mi...Csak más a tápanyagösszetétel ;)
Ezért nem hiszem hogy leszólnának,de Te nagyon a végletekről írtál ,sőt inkább nem a magyarokról általában.
Pedig sajnos akikről írtál és ezt rá tudják innen-onnan forgatni a bodyra,ŐK a éppen a mi ellenfeleink lesznek,tehát nekük sokkal keményebben kell dolgozni mint nekik...
Szerintem ne sokkold szegény magyar társainkat ennyire negatív hozzáállással,mert még a kedvüket szeged (nem Szeged)...
A többieknek javaslom inkább,hogy :IGYATOK TURMIXOT!!!! O0

Ott a pont! A mekibe most neztem h 2 salata 2e felett van... Amugy szerintem izomeno az en hszemre irta ezt.