2024. Október 06. - 18:16:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Coming Soon.  (Megtekintve 246174 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Február 03. - 18:18:46
Válasz #330
Nem elérhető

Yeti


Látványban nem lesz hiány  ****:))))))
http://www.gijoemovie.com/

Hmmmmm! Nyami - nyami! Karaly lesz! Kölyök korom kedvence volt a rajzfilm sorozat és a figurák.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Február 04. - 09:35:06
Válasz #331
Nem elérhető

lue



2009. Február 07. - 21:09:27
Válasz #332
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Benjamin Button különös élete.
A filmről a vélemény csak annyi, hogy Nem véletlenül jelölték 13 Oszkár díjra. ****:)))))) ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2009. Február 08. - 06:37:35
Válasz #333
Nem elérhető

lue


szerintem meg  ez  az  oscaros dolog  semmit  nem  jelent.láttam   olyan  filmet  amit  nem  a   nagy  filmstudiok  készitettek, mégis  olyat utött  hogy   ledöbbentem  a  filmen. @:-) @:-)

2009. Február 08. - 19:24:32
Válasz #334
Nem elérhető

Yeti


"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Február 08. - 19:30:30
Válasz #335
Nem elérhető

George


szerintem meg  ez  az  oscaros dolog  semmit  nem  jelent.
13 Oscar-ra nem jelölnek szart ;)

2009. Február 09. - 09:05:55
Válasz #336
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Elhunyt A Remény Rabjai Szereplője

"James Whitmore háborús hősként adta fejét a színészetre, és rögtön hatalmas sikereket ért el színpadi alakításaival a Broadwayn. Miután begyűjtötte a Tony és Emmy díjakat is, megpróbálkozott a mozival, amiért Oscarra jelölték. Leghíresebb filmje a Remény rabjai, amiben a börtönfüggő Brooksot játszotta. Whitmore évekkel ezelőtt visszavonult a munkától, amikor a rák megtámadta a tüdejét, és nyolcvanhét éves korában bele is halt a betegségbe."


2009. Február 09. - 10:29:09
Válasz #337
Nem elérhető

God Vazzeg


Elhunyt A Remény Rabjai Szereplője

"James Whitmore háborús hősként adta fejét a színészetre, és rögtön hatalmas sikereket ért el színpadi alakításaival a Broadwayn. Miután begyűjtötte a Tony és Emmy díjakat is, megpróbálkozott a mozival, amiért Oscarra jelölték. Leghíresebb filmje a Remény rabjai, amiben a börtönfüggő Brooksot játszotta. Whitmore évekkel ezelőtt visszavonult a munkától, amikor a rák megtámadta a tüdejét, és nyolcvanhét éves korában bele is halt a betegségbe."



Kár érte, jó színész volt. De senki se él örökké, 87 év nagyon szép kor  :-){

2009. Február 13. - 14:04:49
Válasz #338
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
"Végre befutott az új Quentin Tarantino film, a második világháború ideje alatt játszódó Inglourious Basterds előzetes kedvcsinálója, melyben szó szerint nácikra vadászik Brad Pitt különleges, zsidókból álló csapat." http://www.movieweb.com/news/NErc3ytryBgwuv


2009. Február 13. - 16:10:21
Válasz #339
Nem elérhető

AtisFace


Ha valakit érdekel egy olyan horror, amiben nem szégyenlősek megmutatni elég gyakran, hogy mire képes egy elhivatott hentes egy emberrel annak hajrá!
Nagyon jó kamera kezelés szerintem, és iszonyatosan sok hentelős jelenet, ahol nem csak az árnyékok csatáját láthatjuk.

Én 10\9 adnék a Clive Barker´s Midnight Meat Train filmjére! Magyar címe: Éjféli etetés

http://www.youtube.com/watch?v=_VhXhkvJ5uU @:-) @:-)
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Február 13. - 19:39:09
Válasz #340
Nem elérhető

endre66


Vinnie Jones!  /:-)   :-/-   @:-)

2009. Február 16. - 23:44:14
Válasz #341
Nem elérhető

darknight


Benjamin Button különös élete.
A filmről a vélemény csak annyi, hogy Nem véletlenül jelölték 13 Oszkár díjra. ****:)))))) ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))
Csak ajánlani tudom mindenkinek!


Különleges film... Nem kimondottan az a kategória, amit a rendező David Fincher-től eddig megszokhattunk.

Kifejezetten pároknak való, a barátnőmmel mi utó Valentin-napi meglepetésként néztük meg, meg kell érteni, végig kell gondolni a filmet, emészteni kell a látottakat...

A hatása alá von, ez elkerülhetetlen... Mindenképpen érdemes megnézni, az a kategória, ami kifejezetten mozis élmény, de nem kimondottan a monumentalitása miatt.

Engem speciel gyakran emlékeztetett "megoldásaiban", mondanivalójában, érzelmeiben a Forrest Gump és A remény rabjai című remekművekre...

Értékelése: Kifejezetten ajánlott :-)!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Február 17. - 10:07:52
Válasz #342
Nem elérhető

lue


ezert a  filmert  biztos  nem  rohanok a  mozikba----kámeháme ;D ;D ;D
http://www.youtube.com/watch?v=64fZMN2Qu0w&feature=related


2009. Február 20. - 09:16:55
Válasz #343
Nem elérhető

madinorbi


Puskás, Hungary címmel március 12-én kerül a mozikba a minden idők legnagyobb magyar labdarúgójáról szóló dokumentumfilm, amelyet Almási Tamás rendezett. A film Puskás Ferenc gyermekkorától követi nyomon a későbbi futballsztár életét.
 8-)
 :-}
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 20. - 10:03:58
Válasz #344
Nem elérhető

NaturalBoy


ezert a  filmert  biztos  nem  rohanok a  mozikba----kámeháme ;D ;D ;D
http://www.youtube.com/watch?v=64fZMN2Qu0w&feature=related



Szinte el se hiszem hogy megcsinálták.2002 óta rebesgetik hogy lesz Dragon Ball film.
Hát trailer alapján nem ér a rajzfilm közelébe.