2024. Október 06. - 22:30:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Coming Soon.  (Megtekintve 246233 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. November 07. - 20:49:50
Válasz #255

B1ll4

Vendég
Nemrég egyfolytában nyomták a HBO-n

Jaja , innen ugrott be , kerestem már évek óta , de nem találtam rá , címét nem tudtam azt se hogy milyen nevek szerepeltek benne , de végre most az újságot lapozva HBO kiemelt film volt !

2008. November 07. - 21:55:13
Válasz #256
Nem elérhető

FirstLady


Csajoooook!
Lesz Szex és New York 2 mozifilm 8-) @:-) @:-) @:-) Łł= Łł= Łł= :-OO :-OO :-OO :-OO
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 07. - 23:21:11
Válasz #257
Nem elérhető

bandus


Prod, Lady!

Megoldódott már a fordításos dolog? Mert lezajlottak a necces ZH-k, így szívesen megcsinálom :)
Ha kell, van referenciám gimis fordítóversenyről 8-) :azn:
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 08. - 06:52:38
Válasz #258
Nem elérhető

FirstLady


Prod, Lady!

Megoldódott már a fordításos dolog? Mert lezajlottak a necces ZH-k, így szívesen megcsinálom :)
Ha kell, van referenciám gimis fordítóversenyről 8-) :azn:
Az uccsó infóm az, hogy Fastor dolgozik rajta, de ha netán mégsem, akkor úgyis kijavítanak :)
Rendes vagy, hogy felajánlottad! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 09. - 00:22:04
Válasz #259
Nem elérhető

bandus


Prod, Lady!

Megoldódott már a fordításos dolog? Mert lezajlottak a necces ZH-k, így szívesen megcsinálom :)
Ha kell, van referenciám gimis fordítóversenyről 8-) :azn:
Az uccsó infóm az, hogy Fastor dolgozik rajta, de ha netán mégsem, akkor úgyis kijavítanak :)
Rendes vagy, hogy felajánlottad! :)

Rendben :)

Ha segíthetek, akkor írnál egy privit, mert amúg ynem szoktam látogatni a topikot :)


Hogy ON legyek valamennyire: ma megnéztük a maxp payne-t. egyszer érdemes végigülni. a drog hatása alatt nagyon komoly a film képi világa.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 09. - 07:46:54
Válasz #260
Nem elérhető

FirstLady


drog hatása alatt nagyon komoly a film képi világa.
off
 ***)))) Remélem, félreértettem és ez nem azt jelenti, amit értettem...
on
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 09. - 11:28:08
Válasz #261
Nem elérhető

Raymond


Nem tudom hogy berakta e már valaki ezt....http://www.youtube.com/watch?v=gBE83Onf7Rs
Craig Titus és Kelly Ryan ügy már lezárult....de Hollywoodban volt néhány kreatív ember aki filmet fog készíteni a történtekből....A film Vegas Heath cimmel fog megjelenni.....már alig várom.... /7% 0o0o0

2008. November 09. - 12:22:31
Válasz #262
Nem elérhető

bandus


drog hatása alatt nagyon komoly a film képi világa.
off
 ***)))) Remélem, félreértettem és ez nem azt jelenti, amit értettem...
on

uhh ****)hát ügyes voltam, eléggé félreérthetőnek sikeredett.

arra gondoltam, amikor max megissza a fiolákat, és úgy ábrázolják a környezetet, ahogy ő látja. a valkűrök pedig nagyon jól meg vannak csinálva.

az egyedüli, amit elrontottak benne, az szerintem Lupino. hiba volt Amauri Nolasco-t választani. Jó színésznek tartom, de szerintem az emberekben túlságosan berögzült már a szökés jóságos csibészének, így nem jött át annyira ez a brutális, kegyetln szerep.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 09. - 13:27:55
Válasz #263

B1ll4

Vendég
Esetleg ha kell valakinek és nem találta ...

2008. November 10. - 13:17:43
Válasz #264
Nem elérhető

Raymond


Már tegnap belinkeltem a Vegas Heat dokumentumfilm előzetesét.....most itt van egy kb 50 perces anyag Craig Titus és Kelly Ryan üggyel kapcsolatban........IGAZI CSMEGE ...AJÁNLOM MINDENKINEK AKIT ÉRDEKEL..........
(nyelvtudás azért szükséges)
 8-} 8-} :-<

http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=4586676n

2008. November 10. - 20:22:22
Válasz #265
Nem elérhető

fastor


Csinálom, haladok, jelentem kész lessz, legkésöbb karácsonyra ;D dec 1 re ::) ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 12. - 15:46:52
Válasz #266
Nem elérhető

FirstLady


Már tegnap belinkeltem a Vegas Heat dokumentumfilm előzetesét.....most itt van egy kb 50 perces anyag Craig Titus és Kelly Ryan üggyel kapcsolatban........IGAZI CSMEGE ...AJÁNLOM MINDENKINEK AKIT ÉRDEKEL..........
(nyelvtudás azért szükséges)
 8-} 8-} :-<

http://www.cbsnews.com/video/watch/?id=4586676n
http://www.cbsnews.com/stories/2008/11/06/48hours/main4578085.shtml :-}
ha valaki olvasni is akar, vannak videók is :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 12. - 19:05:38
Válasz #267

B1ll4

Vendég
A dicsőség zászlaját látta már valaki ? 1 éves film kb , de valami brutál jó világháborús ...

2008. November 12. - 19:06:25
Válasz #268
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A dicsőség zászlaját látta már valaki ? 1 éves film kb , de valami brutál jó világháborús ...

Én igen  ****:))))))

2008. November 12. - 19:11:14
Válasz #269
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jön Borat is!!!  @:-) ****:))))))