2024. Szeptember 25. - 23:14:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: a legvérengzőbb háziállatok  (Megtekintve 72890 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Június 11. - 21:18:41
Válasz #180
Nem elérhető

H. Laci


Na vagyok.  #:-)   ;D
Vettem anyámékkal felesbe egy kis lány németjuhászt.
Igazság szerint kaukázusit akartunk volna, csak kicsi a kertünk, így maradtunk a német juhásznál.
Itt a kép.
<3! <3! <3! <3!
Most meg találta az egyik műhelyben a ki rakott heverőnket. Olyanokat alszik rajta, tiszta aranyos. Le is fényképezem majd és fel is rakom. 

2009. Június 11. - 21:23:27
Válasz #181
Nem elérhető

Szandi


Na vagyok.  #:-)   ;D
Vettem anyámékkal felesbe egy kis lány németjuhászt.
Igazság szerint kaukázusit akartunk volna, csak kicsi a kertünk, így maradtunk a német juhásznál.
Itt a kép.
<3! <3! <3! <3!
Most meg találta az egyik műhelyben a ki rakott heverőnket. Olyanokat alszik rajta, tiszta aranyos. Le is fényképezem majd és fel is rakom. 

Szeretem a német juhászokat.:) Páromé:   <3! <3! <3! <3! <3!
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Június 11. - 21:31:59
Válasz #182
Nem elérhető

Pompa_G


"naon" Cukor  :P

vigyázni kell ezekkel a vérebekkel mert nagyon veszélyesek tudnak lenni... 8-) 8-) 8-)
...személyes tapasztalt 0o0o0
- Bárkivel lehetsz toleráns... De magaddal soha!!! -

2009. Június 11. - 21:33:41
Válasz #183
Nem elérhető

H. Laci


Na vagyok.  #:-)   ;D
Vettem anyámékkal felesbe egy kis lány németjuhászt.
Igazság szerint kaukázusit akartunk volna, csak kicsi a kertünk, így maradtunk a német juhásznál.
Itt a kép.
<3! <3! <3! <3!
Most meg találta az egyik műhelyben a ki rakott heverőnket. Olyanokat alszik rajta, tiszta aranyos. Le is fényképezem majd és fel is rakom. 

Szeretem a német juhászokat.:) Páromé:   <3! <3! <3! <3! <3!
Nagyon szép. Ilyesmi színűre pályáztunk, de meg találtuk Besszit, és így ő el lett hozva.
 <3! <3!

2009. Június 11. - 22:20:04
Válasz #184
Nem elérhető

Szandi


Na vagyok.  #:-)   ;D
Vettem anyámékkal felesbe egy kis lány németjuhászt.
Igazság szerint kaukázusit akartunk volna, csak kicsi a kertünk, így maradtunk a német juhásznál.
Itt a kép.
<3! <3! <3! <3!
Most meg találta az egyik műhelyben a ki rakott heverőnket. Olyanokat alszik rajta, tiszta aranyos. Le is fényképezem majd és fel is rakom. 

Szeretem a német juhászokat.:) Páromé:   <3! <3! <3! <3! <3!
Nagyon szép. Ilyesmi színűre pályáztunk, de meg találtuk Besszit, és így ő el lett hozva.
 <3! <3!
Ő fiú.:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Június 17. - 08:19:06
Válasz #185
Nem elérhető

madinorbi


Tegnap láttam 5 sünit a lakásomtól nem messze, ami relatíve egy közepesen sűrűn lakott terület  :-O, sünanya, sünapa, 3 süngyerek sétáltak, kondiból hazafelé meg 1 róka futott be egy bozótosba. Feltámadt a természet  @-o @:-) @:-) @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 17. - 08:24:36
Válasz #186
Nem elérhető

FirstLady


Tegnap láttam 5 sünit a lakásomtól nem messze, ami relatíve egy közepesen sűrűn lakott terület  :-O, sünanya, sünapa, 3 süngyerek sétáltak, kondiból hazafelé meg 1 róka futott be egy bozótosba. Feltámadt a természet  @-o @:-) @:-) @:-)
legközelebb fotót kérünk!  ;)
Ez jó, én pedig a panelrengeteg közepén a padon szoktam ülni, a kutyasétáltatás második felében, és egy fakopáncs mindig mellettem kopog a fán, ő lett az új barátom  :) ...hamár az emberek nem állnak szóba velem... !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

És elmaradt idén a cserebogár-invázió, mert egyre több a denevér ****:))))))  a Duna-parton pedig vadászgörényeket (vagy nyesteket?) láttam...

Szóval igen, hajrá, éljenek az állatok a városban! :-OO (kivéve a galambok ˝=/ )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 08:27:22
Válasz #187
Nem elérhető

madinorbi


Az erkélyem alatt egy óriási nyírfa, ott is lakik egy fakopáncs cimbi  :)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 17. - 08:29:14
Válasz #188
Nem elérhető

FirstLady


Az erkélyem alatt egy óriási nyírfa, ott is lakik egy fakopáncs cimbi  :)
Óóóó, lehet, hogy az erkélyed alatt szoktam ülni? !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 08:29:52
Válasz #189
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 17. - 10:11:30
Válasz #190
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap láttam 5 sünit a lakásomtól nem messze, ami relatíve egy közepesen sűrűn lakott terület  :-O, sünanya, sünapa, 3 süngyerek sétáltak, kondiból hazafelé meg 1 róka futott be egy bozótosba. Feltámadt a természet  @-o @:-) @:-) @:-)
legközelebb fotót kérünk!  ;)
Ez jó, én pedig a panelrengeteg közepén a padon szoktam ülni, a kutyasétáltatás második felében, és egy fakopáncs mindig mellettem kopog a fán, ő lett az új barátom  :) ...hamár az emberek nem állnak szóba velem... !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

És elmaradt idén a cserebogár-invázió, mert egyre több a denevér ****:))))))  a Duna-parton pedig vadászgörényeket (vagy nyesteket?) láttam...

Szóval igen, hajrá, éljenek az állatok a városban! :-OO (kivéve a galambok ˝=/ )

Imádok galamb szóra ébredni reggel, igaz lefossák minidg az autómat, de nem érdekel. Szokott még valamilyen madár csipogni, az is nagyon tetszik. Álmom, hogy egyszer veszek egy tanyát nagy fák közepén, és hétvégenként ott lennék, sétálnék, és jókat aludnék  ;D

2009. Június 23. - 11:29:43
Válasz #191

SheHulk

Vendég
Family legújabb tagja vagyis a 2. kutyagyerek.. Dexter..

2009. Június 23. - 11:34:05
Válasz #192
Nem elérhető

darknight


Family legújabb tagja vagyis a 2. kutyagyerek.. Dexter..

Cuki... ****:)))))) :D Papucs orrán pamutbojt... ;D

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Június 23. - 11:34:50
Válasz #193

SheHulk

Vendég
Family legújabb tagja vagyis a 2. kutyagyerek.. Dexter..

Cuki... ****:)))))) :D Papucs orrán pamutbojt... ;D

  >:D >:D >:D

Úgy úgy.. ;D

2009. Június 23. - 11:45:29
Válasz #194
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Family legújabb tagja vagyis a 2. kutyagyerek.. Dexter..

Őt most már igazán becsempészheted a bazi nagy táskádban!  ;D