2024. Szeptember 28. - 19:30:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hopika halasodása nem állhat meg,avagy Shredded Stack Vs. Hopika  (Megtekintve 65675 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Június 09. - 10:13:46
Válasz #120
Nem elérhető

hopika


A mai napra betervezek egy kar-has napot,aztán meglátjuk mi sül ki belőle.
Elkezdtem a Hydrazid szedését,de egyelőre nem tapasztalok vízkitoláshoz hasonló érzést...ennél egyelőre a PlasmaJet is jobban lökte a vizet.(bár nem akarom elszólni a dolgot)
A végébe sajnos csak belepofátlankodik a sok-sok teendő-de azért remélem rontani nem fogok a már mostanáig elért formán.

Tök dúrva amúgy,hogy mindenki más és más fogyás szempontjából...
Nekem az a specialitásom,hogy a hasam első részén mard ott a háj,oldalról sokkal hamarabb lejön-ez általában nem így szokott működni az embereknél.
Spec. tegnap néztem,hogy a csípőmnél-medencémnél már mindkét oldalt kijött az ér-emellett a hasam meg zsíros. ˝=/ ˝=/ ˝=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 09. - 13:47:13
Válasz #121
Nem elérhető

God Vazzeg


A mai napra betervezek egy kar-has napot,aztán meglátjuk mi sül ki belőle.
Elkezdtem a Hydrazid szedését,de egyelőre nem tapasztalok vízkitoláshoz hasonló érzést...ennél egyelőre a PlasmaJet is jobban lökte a vizet.(bár nem akarom elszólni a dolgot)
A végébe sajnos csak belepofátlankodik a sok-sok teendő-de azért remélem rontani nem fogok a már mostanáig elért formán.

Tök dúrva amúgy,hogy mindenki más és más fogyás szempontjából...
Nekem az a specialitásom,hogy a hasam első részén mard ott a háj,oldalról sokkal hamarabb lejön-ez általában nem így szokott működni az embereknél.
Spec. tegnap néztem,hogy a csípőmnél-medencémnél már mindkét oldalt kijött az ér-emellett a hasam meg zsíros. ˝=/ ˝=/ ˝=/


Nekem is a hasam alján marad legtovább, de most oldalt is van még.. Egyelőre megállt a fogyásom, indítani kell majd némi kardiót is mellé, ahogy látom...  :-/-(-:

2008. Június 09. - 15:34:11
Válasz #122
Nem elérhető

hopika


A mai napra betervezek egy kar-has napot,aztán meglátjuk mi sül ki belőle.
Elkezdtem a Hydrazid szedését,de egyelőre nem tapasztalok vízkitoláshoz hasonló érzést...ennél egyelőre a PlasmaJet is jobban lökte a vizet.(bár nem akarom elszólni a dolgot)
A végébe sajnos csak belepofátlankodik a sok-sok teendő-de azért remélem rontani nem fogok a már mostanáig elért formán.

Tök dúrva amúgy,hogy mindenki más és más fogyás szempontjából...
Nekem az a specialitásom,hogy a hasam első részén mard ott a háj,oldalról sokkal hamarabb lejön-ez általában nem így szokott működni az embereknél.
Spec. tegnap néztem,hogy a csípőmnél-medencémnél már mindkét oldalt kijött az ér-emellett a hasam meg zsíros. ˝=/ ˝=/ ˝=/


Nekem is a hasam alján marad legtovább, de most oldalt is van még.. Egyelőre megállt a fogyásom, indítani kell majd némi kardiót is mellé, ahogy látom...  :-/-(-:

Természetesen van nekem is mindenhol,csak hülye az elosztás...ahogy Parrre írta:én sem indulok a Mr.O.-n idén....
 O0
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 09. - 15:38:31
Válasz #123
Nem elérhető

God Vazzeg


...ahogy Parrre írta:én sem indulok a Mr.O.-n idén....
 O0

Vagyunk így ezzel egy páran  !+"%  O0

2008. Június 09. - 15:39:17
Válasz #124
Nem elérhető

endre66


Parre, Hopika...A két fő esélyes kilőve...  0o0o0 lehet lesz esélyem  @-o     !+"%

2008. Június 09. - 15:46:06
Válasz #125
Nem elérhető

hopika


Parre, Hopika...A két fő esélyes kilőve...  0o0o0 lehet lesz esélyem  @-o     !+"%

Ha indulsz,akkor csak azért is bevállalok még 1 hónap diétát!Ki is találtam a technikámat:
-csak és kizárólag halat foogok tolni és azt is nyersen.Az aerob része pedig az lesz a dolognak,hogy szájjal kell megfognom őket a Tiszában...
 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 09. - 17:14:23
Válasz #126
Nem elérhető

parrre


Az aerob része pedig az lesz a dolognak,hogy szájjal kell megfognom őket a Tiszában...
 8-)

Próbáld inkább fürjjel, és a módszer ugyanaz legyen ! Na aaaaaaaz aerob.  @:-)  :-OO @-o

2008. Június 09. - 17:40:00
Válasz #127
Nem elérhető

Rencsi


Az aerob része pedig az lesz a dolognak,hogy szájjal kell megfognom őket a Tiszában...
 8-)

Próbáld inkább fürjjel, és a módszer ugyanaz legyen ! Na aaaaaaaz aerob.  @:-)  :-OO @-o
Ezt a módszer nem inkább air-ob-nak kellene nevezni? ;)  ;-oo-;
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Június 10. - 08:23:43
Válasz #128
Nem elérhető

hopika


Megvolt tegnap a kar-has program.Kicsit nehezebben durranok most így CH nélkül,de egynek nem volt rossz.
A mai napon,ha a lótás-futás megengedi,akkor egy váll-láb kerül terítékre.
Súlyom ingadozik,mint úszó a tóban viharos szélben:ma reggel 91,6kg-n mérlegeltem.
A hétfői nap lesz a záró a tesztemben,remélem addig befigyel a 90,de ha 91-en zárók és az jobb formával párosuul,mint a mostani-az sem gáz.
Természetesen a teszt végén megcsinálom a fotókat és összemontíroozom a tavaly ősziekkel---úgy látszik igazán a drasztikus változás.
Üdv és szép napot mindenkinek!
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 10. - 09:08:08
Válasz #129
Nem elérhető

madinorbi


Megvolt tegnap a kar-has program.Kicsit nehezebben durranok most így CH nélkül,de egynek nem volt rossz.
A mai napon,ha a lótás-futás megengedi,akkor egy váll-láb kerül terítékre.
Súlyom ingadozik,mint úszó a tóban viharos szélben:ma reggel 91,6kg-n mérlegeltem.
A hétfői nap lesz a záró a tesztemben,remélem addig befigyel a 90,de ha 91-en zárók és az jobb formával párosuul,mint a mostani-az sem gáz.
Természetesen a teszt végén megcsinálom a fotókat és összemontíroozom a tavaly ősziekkel---úgy látszik igazán a drasztikus változás.
Üdv és szép napot mindenkinek!
 ;-oo-;
Mivel én csak 6-7 hónapja vagyok tag nem figyelhettem végig a programod ez tavaly ősz óta tart ??? Kőkemény 1 éves metamorfózis !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 10. - 09:28:12
Válasz #130
Nem elérhető

hopika


Tavaly augusztus 01.-n regisztráltam és az első nekifutásokat szeptemberben kezdtem emlékeim szerint...
Akkor 116 kiló fölötti súllyal rendelkeztem és iszonyat zsírdisznó voltam.
Ment majd' az év végéig egy diétás időszak,kb 3 hónap.Ekkor ledobtam az első 10-13 kilómat.
Utána Pistiék beválasztottak a karácsonyi Muscletech tesztbe,így volt egy hirtelen jött 2,5 hét extreme tömegelési időszak.Ebbe annyire belejöttem,hogy hirtelen felindulásból egy-másfél hónap tömegelést(viszonylag minőségit) ráhúztam. Itt voltam olyan 106-107 kiló körül.Ez február eleje-asszem.
Innentől indítottam be a mostani diétás időszakomat 3 fázisban, a light-ostól az extreme-ig(bár odáig sajna nem tudtam eljutni,mivel nem maradt sem időm,sem energiám az aerobra)
A mostani záráskor remélem meglesz a 90,de a 91-nek is örülök.Ergo a tavalyi újrakezdésem alatt 25 kilót fogytam alsó hangon és emellett tuti,hogy jött fel izom is,mivel a mostani állapotom alapján 1 tényleg kemény hónap alatt és olyan minusz 8-9 kilóval tudnék olyan formát hozni,ami anno volt-ez azt jelenti,hogy közel 8-10 izom jött rám azóta... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 10. - 09:40:29
Válasz #131
Nem elérhető

parrre


 :-O :-O :-O Na már kiváncsi vagyok a képekre ....  @:-)

MOD : Úgy értem már azonnal ...

2008. Június 10. - 09:46:14
Válasz #132
Nem elérhető

hopika


:-O :-O :-O Na már kiváncsi vagyok a képekre ....  @:-)

MOD : Úgy értem már azonnal ...

Erre vártál???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 10. - 20:16:42
Válasz #133
Nem elérhető

endre66



2008. Június 10. - 20:26:03
Válasz #134
Nem elérhető

L


ez azt jelenti,hogy közel 8-10 izom jött rám azóta... @:-)

Mondjuk én végig követtem az alakulásodat, de ez a 8-10 kg arcul csapott így is.
Mindenesetre: :-){ és Łł= sőt ;-oo-;

"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"