2024. Október 07. - 09:22:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301452 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Június 20. - 21:15:36
Válasz #855

B1ll4

Vendég
magánhangzók csak O :)

2008. Június 20. - 21:18:48
Válasz #856
Nem elérhető

fastor


magánhangzók csak O :)
küld el privibe plííz ;D
am meg tudtad kérdezni amit kérdeztem? ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 20. - 21:24:16
Válasz #857

B1ll4

Vendég
meg persze , Boresz kolléga is így jön le közénk

2008. Június 20. - 21:52:22
Válasz #858
Nem elérhető

Boresz


Most mondanék valamit , de sokan figyelnek arra mit írok . Ezért inkább hallgatok , mert néha az is arany igaz Torony ídösapám ?
erre szokták nekem mondani hogy: az sem hülye aki hallgat
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 21. - 23:22:50
Válasz #859

B1ll4

Vendég
A mai nap új dologra gondoltam ami kicsit problémát okozhat elsősorban a legjobban pihenni vágyó sasának , de majd lecsapjuk őket . A disco körülbelül 20 méterre van a panziótól és bár a lenti egységeknek kötelező jelleggel be kell zárniuk éjjeli 2-kor , a disco bömbölhet , üvölthet reggel 7-8 -ig amíg az utolsó afterparty injekció is elfogy . Nah majd lesz nemulass :D . Én majd odaállok reggel 7-kor a kijárt elé kamerával és azokat az arcokat érdemes megnézni :) . Tanúlságos lesz mindenki számára.

2008. Június 21. - 23:24:21
Válasz #860
Nem elérhető

FirstLady


A mai nap új dologra gondoltam ami kicsit problémát okozhat elsősorban a legjobban pihenni vágyó sasának , de majd lecsapjuk őket . A disco körülbelül 20 méterre van a panziótól és bár a lenti egységeknek kötelező jelleggel be kell zárniuk éjjeli 2-kor , a disco bömbölhet , üvölthet reggel 7-8 -ig amíg az utolsó afterparty injekció is elfogy . Nah majd lesz nemulass :D . Én majd odaállok reggel 7-kor a kijárt elé kamerával és azokat az arcokat érdemes megnézni :) . Tanúlságos lesz mindenki számára.
Reggel 7-8?! én aludni fogok akkor már bőven, nem bírom az éjszakázást, öreg vagoyk émmá :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 21. - 23:27:27
Válasz #861

Torony

Vendég
Bélám, ha ott reggelig akarnak hepajozni, akkor csúnya vége lesz... szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek beborul az agya attól, ha nem hagyják pihenni  :-/--

2008. Június 21. - 23:28:06
Válasz #862

B1ll4

Vendég
Majd megnézzük tudsz-e attól aludni :D . Ha én nem bírok attól ,ahogy a Tisza felhozza , pedig tudod jól , hogy tudok aludni :) . Akkor megnézem 20 méterről belőled milyen reakciókat vált ki :D

2008. Június 21. - 23:30:18
Válasz #863

B1ll4

Vendég
Amúgy volt már ott olyan balhé 3-4 fele , hogy razzia , meg egyéb elhárítás meg stb ... szánalom az egész . Egységben az erő :-/- :-/- :-/-

2008. Június 21. - 23:31:57
Válasz #864

Torony

Vendég
lehet szervezek estére egy kis razziát, 2-3 Cég együttes részvételével  ;D ;D ;D csak hogy érezzék a törődést  ::)

2008. Június 21. - 23:33:41
Válasz #865

B1ll4

Vendég
A pólókat ne felejtsétek el beszerezni , Torony te lehetsz rozmárjelmezbe . De csak egy csapat vagyunk nem ? Körbeálljuk és nincs mese :)

2008. Június 21. - 23:42:55
Válasz #866
Nem elérhető

George


Megmondom őszintén, én ezért nem fogok több napra lemenni. Volt már részem egy-két ilyen panziós-sátorozós, diszkó közelében lévő szálláshoz, ahol hajnalig tuti nincs alvás, reggel meg az üres üvegek és hányás között manőverezik az ember a boltig vagy akárhova. Ilyen helyre többnyire a szórakozni vágyó "fiatalok" mennek, akiknek nem épp az alvás a céljuk 1 héten keresztül, hanem, hogy kiengedje a gőzt a maga módján. A diszkóval nem lehet mit csinálni, annak működési engedélye van ugyebár, a részegekkel, meg hangoskodókkal pedig mit fogtok? Odamentek és  :--: Na ne már...  ::)
Több éven keresztül volt szerencsém Debrecen belvárosának legnívósabb szállodájában eltölteni nyaranta egy hetet. A bibi csak ott van, hogy a szálloda alatt 1 diszkó és 2 bár van, több száz ember gyűlik össze esténként, kb 4-5 alkalommal kint van a rendőr meg a mentő egy éjjel, ordibálás, üvegtörés, stb... Ott sem lehet aludni, az egész rohadt szállodában azokon az éjszakákon, pedig az BELVÁROS, nem a Tisza-part, ahol eleve jobban elengedi magát az ember. Másik többszöri kellemes élményem a Tisza-tó melletti legfelkapottabb panzió-kemping, ami közvetlenül a parton van, éjjelente diszkóval, koncerttel hajnalig. Dettó. Még mielőtt azt hinné valaki, én nem ellendrukker vagyok. Csak fáradtak lesztek kissé ::)

2008. Június 21. - 23:45:49
Válasz #867

B1ll4

Vendég
Van benne valami , az összes helyen ahol eddig voltam tisza partján mindenhol ilyen , és egyre rosszabb a helyzet , ezzel nem tudsz mit tenni George tudod jól .  Abban reménykedek , hogy 1 hónapban 1-2x olyan 3-4 fele véget ér a buli és akkor azért egy mosoly elhagyja a búrám.

2008. Június 21. - 23:55:56
Válasz #868

Torony

Vendég

2008. Június 21. - 23:58:47
Válasz #869

B1ll4

Vendég
Aranybika vagy aranyér ?  --)