2024. Október 07. - 09:25:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301454 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Június 20. - 20:34:02
Válasz #840

B1ll4

Vendég
Hmmm , zajlik ám itt az élet . Fastor nekem még van 1 évem , csak megkönyítettem a dolgom , mert a magyart rühellem és abból éppen meglettem 3-as többi az megy faszán , de ebből a tantárgyból kíváncsi vagyok mit remekelek érettségin majd :D . Nem oszt nem szoroz amúgy , gratulálok :)

2008. Június 20. - 20:40:41
Válasz #841
Nem elérhető

fastor


Nem is baj , hogy még 1 évem van a Gimiből , jobban rátudok készülni a következőkre :)
te nem idén érettségizel? ????... ????... ????...
vagy nekem van reggel? :-/]
Előéreccségizett  :) ;D
...
stréber :-/--
 ;D
viccelek ;D
LAdy dicsekedhetek? megengeded? te vagy itt a rangidös hölgy ::)
Na, dicsekeggyé! :-)! 8-) ;D
...a rangidőshölgyé meg kapjad beeeee @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
megint nem jól sült el !+"% :'(

nah dicsekszem bár BÉla tuti rámver ;D
dícséretes szóbelit tettem ma magyarból és töriböl ;D
kérek minuszt az EGO ért ;D
Gratulálok nagyon neked is! :-)! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
Nézz be hummerdikk topijába 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Persze ez nem kisebbíti a te érdemeidet 8-)

Cartmen, temegbazzeg neszójjá beeeee @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
benéztem de akkor már megírtam
hozáteszem alszom órákon és semmit nem tanultam át se néztem kéretik enyhítö körülménynek venni ;D
jah és ott olvastam el a magyar novellát felkészülési idö alatt ;D

Nah szep, aludni oran... en specko eszek, meg netezek, de cssssssss!!!! Amugy gratula neked is kollega!!!!!
jóvanna midnig én vagyok a leghülyébb ;D
köszönöm a graulációt az elsö sor vicc a mostani üziben ;D
nektek is nagy nagy gratula!!!!!! :-)!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 20. - 20:43:00
Válasz #842

B1ll4

Vendég
Áh Boresz , látnál órán . Matematikán kívül meg talán nyelveket leszámítva többit rühellem , semmi egyéniség sajnos nincs a tanárainkba , monoton beszéd és bizony mikor sok ch-t fehérjét veszek magamhoz a szünetben . A folyamatos beszéd meghozza általában az eredményét , alszok majdnem minden nap a 3-4. óra fele ami általában magyar óra . De inkább csöndben vagyok és táplálkozik az agyam az infókkal . Csendes megfigyelő álláspont :).

2008. Június 20. - 20:45:05
Válasz #843
Nem elérhető

FirstLady


jóvanna midnig én vagyok a leghülyébb ;D
Na végre egy igaz szó ))=/ 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 20. - 20:46:37
Válasz #844
Nem elérhető

fastor


jóvanna midnig én vagyok a leghülyébb ;D
Na végre egy igaz szó ))=/ 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
köszi Lady én is szeretlek :-*
ezt Torony ne olvassa vagy vegyetek koporsót ;D
Bill: csak angolon és infón nem aluszom ;D
állomkórra valaki ellenszert tud? komolyan kérdem
 :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 20. - 20:49:59
Válasz #845

B1ll4

Vendég
Nekem volt olyan napom , hogy már 1g koffeinnél tartottam , de majd megpusztultam ez volt a kellemes következménye :D . Szoktam vinni vicc nélkül Tyrosine kapszulákat suliba , nekem sokat segített . De majd próbálkozok majd még egy két dologgal a közeljövőben :) , majd beszámolok.Suliból általába hazaértem , ha nekiláttam tanulni az csak egy koffeintabival , tyrosine-al tudtam megtenni...

2008. Június 20. - 20:51:56
Válasz #846
Nem elérhető

fastor


Nekem volt olyan napom , hogy már 1g koffeinnél tartottam , de majd megpusztultam ez volt a kellemes következménye :D . Szoktam vinni vicc nélkül Tyrosine kapszulákat suliba , nekem sokat segített . De majd próbálkozok majd még egy két dologgal a közeljövőben :) , majd beszámolok.Suliból általába hazaértem , ha nekiláttam tanulni az csak egy koffeintabival , tyrosine-al tudtam megtenni...
tyrosin nekem is bejött csak egy idö után fájt a fejem ha bevettem és mdonjuk nem dolgoztattam meg az agyam eléggé ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 20. - 20:53:13
Válasz #847
Nem elérhető

Johnnyx


A Tyrosine ilyen jó? Én mindig csak mint zsírégetők meg NO fokozók összetevőjeként látom. Nem gondoltam, hogy önmagában is hatásos lehet.
Egyetek zabot!

2008. Június 20. - 20:53:28
Válasz #848

Torony

Vendég
jóvanna midnig én vagyok a leghülyébb ;D
Na végre egy igaz szó ))=/ 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
köszi Lady én is szeretlek :-*
ezt Torony ne olvassa vagy vegyetek koporsót ;D
Bill: csak angolon és infón nem aluszom ;D
állomkórra valaki ellenszert tud? komolyan kérdem
 :-}

eztet mán benézted...  ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Június 20. - 20:53:39
Válasz #849

B1ll4

Vendég
Most mondanék valamit , de sokan figyelnek arra mit írok . Ezért inkább hallgatok , mert néha az is arany igaz Torony ídösapám ?

2008. Június 20. - 20:55:20
Válasz #850
Nem elérhető

fastor


jóvanna midnig én vagyok a leghülyébb ;D
Na végre egy igaz szó ))=/ 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
köszi Lady én is szeretlek :-*
ezt Torony ne olvassa vagy vegyetek koporsót ;D
Bill: csak angolon és infón nem aluszom ;D
állomkórra valaki ellenszert tud? komolyan kérdem
 :-}

eztet mán benézted...  ;D ;D ;D ;D ;D
--) ?:-/
vigyázz 6 szor láttam a rockyt 8-}
BÉla mond ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 20. - 20:55:41
Válasz #851

Torony

Vendég
A Tyrosine ilyen jó? Én mindig csak mint zsírégetők meg NO fokozók összetevőjeként látom. Nem gondoltam, hogy önmagában is hatásos lehet.

Én anno szedtem, edzésintenzitás-fokozónak. Annak nem volt rossz... mongyuk az ajánlott adagolás kécceresét be kellett tolni.

Béla: jól beszélsz, fijjam  ;D

2008. Június 20. - 21:03:19
Válasz #852

B1ll4

Vendég
Kicsillagozom a betűket a mennyiség stimmelni fog *** ***** . Én erre gondoltam :) .

Amúgy Johnnyx nekem volt direkt ilyen kora délutáni elhajlás ellen kiegészítő stackem , de most durvábban fogom előadni , nagyon működött nálam , de kellett kísérletezni mire belőttem a normális mennyiséget , h a fejem se fájjon , meg ne is legyek függő ... de volt egy szép kis kombóm : Ginkgo Biloba , Lecithin , Tyrosine , Koffein , Ginseng . Az a poén nem mertem elvenni belőle egyiket sem , mert akkor féltem h múlik a hatás :D .


2008. Június 20. - 21:09:31
Válasz #853
Nem elérhető

Johnnyx


Ginko Biloba-t  én is használtam sokáig, anno még orvos írta fel   8)
Egyetek zabot!

2008. Június 20. - 21:10:06
Válasz #854
Nem elérhető

hopika


e-val kezdődik,csak mert egy betűt meg szoktak adni...így hogy találjuk ki?
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!