2024. Október 06. - 23:22:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301382 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Június 13. - 22:09:03
Válasz #705
Nem elérhető

hummerdikk


Mushroom: Kiraly, csak lehet h addigra meg nem lesz jogsim, mert nem tudni mikorra lesz vizsgaidopontom... szurkoljatok h szerencsem legyen es junius 30ra irjanak ki es ne julius 13ra pl... Ma amugy regi rutinpalyara kimentunk es en is lenyomtam a Honda Citynket.... Hat mitmondjak, miota vezettem egy Impreza WRX STi-t azota vhogy minden kocsitol azt varom... Mondjuk az a poen h oktatom kocsijaval lefulladtam egy rahedliszer kezifekes indulasnal, de a mi benzines kis gyenge kocsinkkal olyanokat megcsinaltam fulladas nelkul emelkedon h anyam is nezett... De oktatom mar kivisz a varosba rutin ora cimszoval 2. rutin ora utan, szal szar nem lehetek vezetesbol... (igaz ciki is lenne ha szar lennek, mert ferfibol vagyok  :-/-(-:)

2008. Június 13. - 22:42:03
Válasz #706

B1ll4

Vendég
Hi guys !

Tockon2 barátommal jó kis válledzésünk után lenéztünk a tiszapartra egy egészségügyi sétára , milyen szép is az élet . Azon röhögtünk , hogy odaállunk majd a drogos progressive bömböltető bódé elé ahol 5 négyzetméteren 40 szépcsapott fejű tombol , mi meg egyenpólóban ott állunk és pózolunk nekik körbe :D .
Ezt mindenképpen meg kell csinálni , szétröhögni magunkat a sok hülyén mert megérdemeljük ezt az élményt !

Queen - We are the champions szóljon nektek srácok ! Ti vagytok akik ezt igazán megérdemlik , nem az értéktelen semmirekellő hitvány banda akik ezt a színvonalat képviselik . Egyen póló fog rohadni mindenkin tali elejétől végéig ! :D (Ne fürgyééé le)

2008. Június 14. - 07:58:37
Válasz #707
Nem elérhető

hummerdikk


Hi guys !

Tockon2 barátommal jó kis válledzésünk után lenéztünk a tiszapartra egy egészségügyi sétára , milyen szép is az élet . Azon röhögtünk , hogy odaállunk majd a drogos progressive bömböltető bódé elé ahol 5 négyzetméteren 40 szépcsapott fejű tombol , mi meg egyenpólóban ott állunk és pózolunk nekik körbe :D .
Ezt mindenképpen meg kell csinálni , szétröhögni magunkat a sok hülyén mert megérdemeljük ezt az élményt !

Queen - We are the champions szóljon nektek srácok ! Ti vagytok akik ezt igazán megérdemlik , nem az értéktelen semmirekellő hitvány banda akik ezt a színvonalat képviselik . Egyen póló fog rohadni mindenkin tali elejétől végéig ! :D (Ne fürgyééé le)

Teged komolyan mondom megszallt a vmi mas ero... @:-) Amugy nem lenne rossz humor...
Hat figy, nemtom Te hogy vagy vele, de sztem a Tisza parton nem sokat lesz rajtunk furdoruhanal tobb ::) ::) ;D

2008. Június 14. - 12:36:21
Válasz #708

Torony

Vendég
Hi guys !

Tockon2 barátommal jó kis válledzésünk után lenéztünk a tiszapartra egy egészségügyi sétára , milyen szép is az élet . Azon röhögtünk , hogy odaállunk majd a drogos progressive bömböltető bódé elé ahol 5 négyzetméteren 40 szépcsapott fejű tombol , mi meg egyenpólóban ott állunk és pózolunk nekik körbe :D .
Ezt mindenképpen meg kell csinálni , szétröhögni magunkat a sok hülyén mert megérdemeljük ezt az élményt !

Queen - We are the champions szóljon nektek srácok ! Ti vagytok akik ezt igazán megérdemlik , nem az értéktelen semmirekellő hitvány banda akik ezt a színvonalat képviselik . Egyen póló fog rohadni mindenkin tali elejétől végéig ! :D (Ne fürgyééé le)

Teged komolyan mondom megszallt a vmi mas ero... @:-) Amugy nem lenne rossz humor...
Hat figy, nemtom Te hogy vagy vele, de sztem a Tisza parton nem sokat lesz rajtunk furdoruhanal tobb ::) ::) ;D

ez hatalmas tévedés, rajtam pl rozmárjelmez lesz, mack júzeren pedig fókajelmez  ;D ;D ;D

2008. Június 14. - 12:39:28
Válasz #709

B1ll4

Vendég
Jééé egy Torony , túlélted a desszantos küldetést ?

2008. Június 14. - 12:56:58
Válasz #710

Torony

Vendég
túl bazeg... de nem volt egyszerű, hogy finoman fogalmazzak. A balkán nem valami vidám hely.

2008. Június 14. - 16:10:57
Válasz #711
Nem elérhető

hummerdikk


Hi guys !

Tockon2 barátommal jó kis válledzésünk után lenéztünk a tiszapartra egy egészségügyi sétára , milyen szép is az élet . Azon röhögtünk , hogy odaállunk majd a drogos progressive bömböltető bódé elé ahol 5 négyzetméteren 40 szépcsapott fejű tombol , mi meg egyenpólóban ott állunk és pózolunk nekik körbe :D .
Ezt mindenképpen meg kell csinálni , szétröhögni magunkat a sok hülyén mert megérdemeljük ezt az élményt !

Queen - We are the champions szóljon nektek srácok ! Ti vagytok akik ezt igazán megérdemlik , nem az értéktelen semmirekellő hitvány banda akik ezt a színvonalat képviselik . Egyen póló fog rohadni mindenkin tali elejétől végéig ! :D (Ne fürgyééé le)

Teged komolyan mondom megszallt a vmi mas ero... @:-) Amugy nem lenne rossz humor...
Hat figy, nemtom Te hogy vagy vele, de sztem a Tisza parton nem sokat lesz rajtunk furdoruhanal tobb ::) ::) ;D

ez hatalmas tévedés, rajtam pl rozmárjelmez lesz, mack júzeren pedig fókajelmez  ;D ;D ;D

Ja, hogy ugy, akkor asszem en egy jegesmaci leszek, hogy a hidegebb reszekrol vegyem en is a peldat @-o

2008. Június 14. - 16:59:48
Válasz #712

Torony

Vendég
jaja :D a bálnajelmez még kiadó :D:D:D:D

2008. Június 14. - 17:24:55
Válasz #713
Nem elérhető

Rencsi


jaja :D a bálnajelmez még kiadó :D:D:D:D
Most aztán jól kiszúrtatok velem, mert akkor feleslegesen vettem bikinit... !+"% Mehetek a jelmezkölcsönzőbe, hátha van vmi csador féleség...de ha bálna jelmez szabad akkor lehetne? Az is halacska, igaz nagyobb és nem piranja...  ))=/
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Június 14. - 17:29:17
Válasz #714

B1ll4

Vendég
Neked Rencsi már vettünk pizzás matracot , amin van egy fakanál amivel tudsz vitorlázgatni . Meg egy kuktajelmez , hogy le ne égjél :)

2008. Június 14. - 17:37:49
Válasz #715
Nem elérhető

Rencsi


Neked Rencsi már vettünk pizzás matracot , amin van egy fakanál amivel tudsz vitorlázgatni . Meg egy kuktajelmez , hogy le ne égjél :)
Łł= Köszi! A matrac bíztató jel, hogy a konyhán kívül mást is fogok látni!  !+"%  ;D  ;D ;D
Úgy érzem unatkozni nem fog senki! (Már várom ezt a kis kikapcsolódást!)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Június 14. - 17:51:23
Válasz #716

B1ll4

Vendég
Készülj fel , mert te leszel Gróf Brigivel meg Firstladyvel meg még 1-2 csajjal azok a személyek , akiket úgy fognak nézni mint egy darab rongy az irígységtől :) . Élvezzétek ki amennyire csak lehet !

Mondjuk Briginek már rutinmunka :)

2008. Június 14. - 20:26:51
Válasz #717
Nem elérhető

mushroom


Mivel friss arc-ként kerültem bele a kécskei banzájba, azért pólót még lehet kunyizni?

mod:
mushroom! : ha a csomagtartó kényelmesebb mint a hátsó űlés akkor inkább ott gubbasztok   ;D

Aztán ha valami fatális véletlen folytán gyorsabban megyek a kelleténél, megállít a rendőr és bekukkant, magyarázkodhatok, hogy mi az istenér szállítok én egy, a sok kanyar miatt jól láthatóan meggyötört embert a csomagtartóba tuszkolva ;D Vagy az ilyesmit majd elsimítja a Berkes Laci ?  o:) d:)

2008. Június 14. - 20:35:32
Válasz #718
Nem elérhető

Boresz


Mivel friss arc-ként kerültem bele a kécskei banzájba, azért pólót még lehet kunyizni?

mod:
mushroom! : ha a csomagtartó kényelmesebb mint a hátsó űlés akkor inkább ott gubbasztok   ;D

Aztán ha valami fatális véletlen folytán gyorsabban megyek a kelleténél, megállít a rendőr és bekukkant, magyarázkodhatok, hogy mi az istenér szállítok én egy, a sok kanyar miatt jól láthatóan meggyötört embert a csomagtartóba tuszkolva ;D Vagy az ilyesmit majd elsimítja a Berkes Laci ?  o:) d:)
öööö
krumplinak álcázom magamat  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 14. - 20:45:04
Válasz #719
Nem elérhető

mushroom


Vagy csak simán kipróbáljuk mi gyorsul jobban... az Octavia vagy a crx  ;D Amúgymeg biztos meg tudjuk majd oldani valahogy a dolgot, szal ha sakkoztam volna a lábammal és valahogy hátradőlök biztos elfértem volna, így kicsit előrehajtottam a fejemet és csókolom. Bár ha ti is ezt a megoldást alkalmazzátok, akkor mire leérünk kécskére úgy beáll a nyakatok, hogy az embereknem győznek majd csodálkozni miért szégyellitek magatokat ennyire  ;D