2024. Október 06. - 23:26:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301387 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Június 13. - 19:48:36
Válasz #690
Nem elérhető

Boresz


Egyelőre úgy néz ki én is tuti megyek + barátnő.
Boresz: Én viszlek szívesen, bár oda már CRX-szel megyek, ahol a hátsó két hely szabad  ;D Vagyis már csak 1, mert elvileg velünk jön Fastor is... amit viszont tudni kell, hogy mikor voltam megnézni a verdát megpróbáltam hátra beülni a magam 173 centijével, és mit ne mondjak vicces volt  ;D nem próbálgattam túl sokat, de a fejemet elsőre nem igazán tudtam hova tenni... Nem para, majd megoldjuk  @:-)

 

Köszi előre is! :)
Ha más nem szól,hogy elvinne,ahol nagyobbacska hely van,akkor beszállok a gépegységbe.Pénteken fél 9re érek fel népligetbe.Ennél korábban nem megy.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 13. - 19:56:57
Válasz #691
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyik kocsi sem adhatja vissza azt, mikor a rexet padlózod.
Ha szerencséd van és lesz lehetőséged kipróbálni egy-két autót, akkor gyorsan változik majd a véleményed ;)

Te tudsz valamit  ;) Én régebben német országból autókat hordtam be, volt szerencsém párat hazahozni.. Meg párat tapasztalni  /:-) JÓVÓT  8-)

2008. Június 13. - 20:00:53
Válasz #692
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
2112 autót vezettem eddig  ;D

2008. Június 13. - 20:03:44
Válasz #693
Nem elérhető

God Vazzeg


2112 autót vezettem eddig  ;D

Felvágós vagy..  ))=/
Vagy csak öreg  :-}

 :P  ;D

2008. Június 13. - 20:05:07
Válasz #694
Nem elérhető

George


2112 autót vezettem eddig  ;D
Csoda, hogy van időd két vezetés közben Gyurmát forgatni 8-)

2008. Június 13. - 20:05:27
Válasz #695
Nem elérhető

fastor


Egyelőre úgy néz ki én is tuti megyek + barátnő.
Boresz: Én viszlek szívesen, bár oda már CRX-szel megyek, ahol a hátsó két hely szabad  ;D Vagyis már csak 1, mert elvileg velünk jön Fastor is... amit viszont tudni kell, hogy mikor voltam megnézni a verdát megpróbáltam hátra beülni a magam 173 centijével, és mit ne mondjak vicces volt  ;D nem próbálgattam túl sokat, de a fejemet elsőre nem igazán tudtam hova tenni... Nem para, majd megoldjuk  @:-)

 
nembaj, én viszont nem vok oylan izmos, majd berigamizom magamat ;D
köszönöm hogy viszel ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 13. - 20:06:46
Válasz #696
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
2112 autót vezettem eddig  ;D

Felvágós vagy..  ))=/
Vagy csak öreg  :-}

 :P  ;D

Felvágod vagyok bizony  :D !+"%

2008. Június 13. - 20:10:47
Válasz #697
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
2112 autót vezettem eddig  ;D
Csoda, hogy van időd két vezetés közben Gyurmát forgatni 8-)

Gyurma az szerelem, még szép hogy van időm  <3!
 ;-oo-;

2008. Június 13. - 20:31:11
Válasz #698
Nem elérhető

sasa


De jó neked!
Nekem meg pont a szerelmemre nincs elég időm.

2008. Június 13. - 20:40:40
Válasz #699
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
De jó neked!
Nekem meg pont a szerelmemre nincs elég időm.

Ez nem jó hír ;)

2008. Június 13. - 21:19:15
Válasz #700
Nem elérhető

mushroom


Egyik kocsi sem adhatja vissza azt, mikor a rexet padlózod.
Ha szerencséd van és lesz lehetőséged kipróbálni egy-két autót, akkor gyorsan változik majd a véleményed ;)

Kipróbáltam már párat! :-) jó, azért annyira nem sokat, de akadt közöttük bőven erősebb, meg sokkal drágább is, mint a cerka, valahogy ezt mégis nagyobb élmény vezetni. Gondolom ez is ízlések és pofonok dolog, nekem ez az autó az überkirályság. Fastor te várj még a köszönettel, lehet, hogy mire leérünk kécskére arra fox gondolni, hogy dögölnék meg a kocsimmal együtt  ;D mondom, nem nagyon helyezkedtem hátul, alapból nem nagyon fért el a fejem... te meg még 190+ is vagy  ;D
Tényleg prod: Te mivel jössz kécskére  ;) Valami igazi jó kis nyálcsorgatós álleesős Vassal? @:-) Eddig annyit tudok, hogy God izmos géppel jön... Valaki más?  ::)

2008. Június 13. - 21:20:30
Válasz #701
Nem elérhető

fastor


Egyik kocsi sem adhatja vissza azt, mikor a rexet padlózod.
Ha szerencséd van és lesz lehetőséged kipróbálni egy-két autót, akkor gyorsan változik majd a véleményed ;)

Kipróbáltam már párat! :-) jó, azért annyira nem sokat, de akadt közöttük bőven erősebb, meg sokkal drágább is, mint a cerka, valahogy ezt mégis nagyobb élmény vezetni. Gondolom ez is ízlések és pofonok dolog, nekem ez az autó az überkirályság. Fastor te várj még a köszönettel, lehet, hogy mire leérünk kécskére arra fox gondolni, hogy dögölnék meg a kocsimmal együtt  ;D mondom, nem nagyon helyezkedtem hátul, alapból nem nagyon fért el a fejem... te meg még 190+ is vagy  ;D
Tényleg prod: Te mivel jössz kécskére  ;) Valami igazi jó kis nyálcsorgatós álleesős Vassal? @:-) Eddig annyit tudok, hogy God izmos géppel jön... Valaki más?  ::)
figy kemény a fejem ha buckák jönnek, könnyen lehet csinálok egy napfénytetöt ingeyn és bérmentve ;D :-OO
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 13. - 21:26:16
Válasz #702
Nem elérhető

God Vazzeg


Egyik kocsi sem adhatja vissza azt, mikor a rexet padlózod.
Ha szerencséd van és lesz lehetőséged kipróbálni egy-két autót, akkor gyorsan változik majd a véleményed ;)

Kipróbáltam már párat! :-) jó, azért annyira nem sokat, de akadt közöttük bőven erősebb, meg sokkal drágább is, mint a cerka, valahogy ezt mégis nagyobb élmény vezetni. Gondolom ez is ízlések és pofonok dolog, nekem ez az autó az überkirályság. Fastor te várj még a köszönettel, lehet, hogy mire leérünk kécskére arra fox gondolni, hogy dögölnék meg a kocsimmal együtt  ;D mondom, nem nagyon helyezkedtem hátul, alapból nem nagyon fért el a fejem... te meg még 190+ is vagy  ;D
Tényleg prod: Te mivel jössz kécskére  ;) Valami igazi jó kis nyálcsorgatós álleesős Vassal? @:-) Eddig annyit tudok, hogy God izmos géppel jön... Valaki más?  ::)

Izmosságra lehet nem az én autóm lesz a nyerő, de a kora magáért beszél  :-){

2008. Június 13. - 21:27:34
Válasz #703
Nem elérhető

Boresz


Mivel friss arc-ként kerültem bele a kécskei banzájba, azért pólót még lehet kunyizni?

mod:
mushroom! : ha a csomagtartó kényelmesebb mint a hátsó űlés akkor inkább ott gubbasztok   ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 13. - 21:30:04
Válasz #704
Nem elérhető

mushroom


Fastor: Van már napfénytető, de azért köszi  ;D

Boresz: jó hogy szólsz, a pólóról én is totál megfeledkeztem !+"%