2024. Október 06. - 21:27:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301371 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Június 12. - 00:54:33
Válasz #675
Nem elérhető

tockon2


1 hónap a taliig ! :-)->
Mivel túl vagyok életem első komoly lábedzésén, ezért azt találtam ki, hogy aki rosszul viselkedik a bodypartin, annak büntetésből Bélával kell lábaznia egyet!  ?:-/ :-)->

2008. Június 12. - 07:43:16
Válasz #676
Nem elérhető

FirstLady


1 hónap a taliig ! :-)->
Mivel túl vagyok életem első komoly lábedzésén, ezért azt találtam ki, hogy aki rosszul viselkedik a bodypartin, annak büntetésből Bélával kell lábaznia egyet!  ?:-/ :-)->
Nyehehe, biztos úgy lábazik Bécó, mint, amikor együtt edzettünk a "jóember" ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Az nagyon kemény volt, annyira röhögtünk....
Így nézett ki a vádligyakorla a fickónak: beállt a gépbe, és 3 centi mozgástartományban nem is mozgott, inkább rezgett: így nézett ki: @-o . ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 12. - 13:29:44
Válasz #677
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ajjjajjjj! Ha nekem is kell írnom az gáz! Én mivel "testépítő" vagyok ezért se írni se olvasni nem tudok, ezt a cikket is a barátnőm írta, mert ő legalább okos. Én meg csak egy "hülye testépítő" vagyok. ˝=/ ˝=/ ˝=/

Ja ezt kaptam meg a hétvégén! Mikor nem jött össze a tanáromnak az, hogy megbuktasson Termodinamíkából, meg Elektrosztatikából. Szóval szeretem a tanárokat!

2008. Június 12. - 17:10:21
Válasz #678
Nem elérhető

Johnnyx


1 hónap a taliig ! :-)->
Mivel túl vagyok életem első komoly lábedzésén, ezért azt találtam ki, hogy aki rosszul viselkedik a bodypartin, annak büntetésből Bélával kell lábaznia egyet!  ?:-/ :-)->

Én akarok lábazni! Úgyhogy majd rosszul viselkedek  ;)
Egyetek zabot!

2008. Június 12. - 19:28:52
Válasz #679

B1ll4

Vendég
Noh de ahhoz az kell srácok , hogy privátba is adjátok le azt ******* jelentkezéseteket :D . Ma lett megcsinálva a papírmunka is 3 nap a miénk ! Kérdés mennyire vagytok animal-ok ! :D

2008. Június 12. - 20:47:16
Válasz #680
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tök jó! A mai hozzászólásom 4 minuszt ért! Juhhhéjjjj! :-):-):: :-):-)::

2008. Június 12. - 21:10:50
Válasz #681
Nem elérhető

Boresz


Ahogy eddig alakul a nyaram én is ott tudok lenni a pártin.(remélem nem lesz minusz osztogatás ez miatt )
Bélának írtam privit,de jelenleg nincs jelen,ezért itt is megkérdem: még mindig az Anna Panzió a szállás?
Ööö,illetve még 1:Van fuvar a népligetből a célvonalig? Méjnövéső ember volnék,fekve alig 186 magas,ülve nemtudom  ;D.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 12. - 22:39:38
Válasz #682

B1ll4

Vendég
Seth , Rencsi , Firstlady , szocsa , fastor , Lalika85 , Jordan , Swarci , Mack , Atomanti , Sasa , Brigi , NaturalBoy , L , tus , reload , Varga Dani , stb stb dobjátok azt a privit , ne legyen ezzel már több melóm .

A kaja kérdés sztem meg teljesen magától értetődik .

Az én gyerekes fejemből kipattant pár dolog , elvileg hoztok hűtőtáskát sztem , nyersen benne csirke vagy hal vagy amitek van , panzióban van konyha meglehet csinálni megadózisban , estékre lehet grillezni , beszélgetni közbe meg ilyen eszegetős móka . Vannak vendéglők , pizzéria egyebek , 1-2 nap nem a világ vége :) . De ha vészhelyzet van tockon2-vel pattanunk tápért , ez nem probléma .

2008. Június 13. - 07:28:31
Válasz #683
Nem elérhető

FirstLady


Seth , Rencsi , Firstlady , szocsa , fastor , Lalika85 , Jordan , Swarci , Mack , Atomanti , Sasa , Brigi , NaturalBoy , L , tus , reload , Varga Dani , stb stb dobjátok azt a privit , ne legyen ezzel már több melóm .

A kaja kérdés sztem meg teljesen magától értetődik .

Az én gyerekes fejemből kipattant pár dolog , elvileg hoztok hűtőtáskát sztem , nyersen benne csirke vagy hal vagy amitek van , panzióban van konyha meglehet csinálni megadózisban , estékre lehet grillezni , beszélgetni közbe meg ilyen eszegetős móka . Vannak vendéglők , pizzéria egyebek , 1-2 nap nem a világ vége :) . De ha vészhelyzet van tockon2-vel pattanunk tápért , ez nem probléma .
Bazzeg béla, mondtam neked a minap, hogy pénteken (ma) este megkapod, aszontad, de ríjjak ráér... :--: ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Úccse küldöm előbb, mer nemtudooooooom 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 13. - 09:59:51
Válasz #684
Nem elérhető

mushroom


Egyelőre úgy néz ki én is tuti megyek + barátnő.
Boresz: Én viszlek szívesen, bár oda már CRX-szel megyek, ahol a hátsó két hely szabad  ;D Vagyis már csak 1, mert elvileg velünk jön Fastor is... amit viszont tudni kell, hogy mikor voltam megnézni a verdát megpróbáltam hátra beülni a magam 173 centijével, és mit ne mondjak vicces volt  ;D nem próbálgattam túl sokat, de a fejemet elsőre nem igazán tudtam hova tenni... Nem para, majd megoldjuk  @:-)

 

2008. Június 13. - 15:40:37
Válasz #685
Nem elérhető

AtomAnti


Szoszi Béla.

Amint beszéltem Mackkel , hogy hány napot marad dobom a privit!  :-){
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Június 13. - 15:54:44
Válasz #686

B1ll4

Vendég
Nah ez is valami már , legalább pörög a topic :) . Nincs punnyadás emberek !

A privit nem felejteni ! :)

2008. Június 13. - 17:04:33
Válasz #687
Nem elérhető

hummerdikk


Mushroom: Hogy megy a kicsike kis honda? Szivem egyik csucske ez a kocsi amugy, szal most kezdek kiniai lenni az irigysegtol!  ?:-/ Gratula hozza! :-)!

2008. Június 13. - 18:25:24
Válasz #688
Nem elérhető

mushroom


Hummer: Mint a mérgezett egér! Ha te is rex fan vagy, akkor tudod milyen élmény... Egyik kocsi sem adhatja vissza azt, mikor a rexet padlózod. Billa bátty biztos tud mitatni kécskén valami helyet, ahol átadhatom egy gyors egyenes szakaszra a volánt ;-)

2008. Június 13. - 19:46:32
Válasz #689
Nem elérhető

George


Egyik kocsi sem adhatja vissza azt, mikor a rexet padlózod.
Ha szerencséd van és lesz lehetőséged kipróbálni egy-két autót, akkor gyorsan változik majd a véleményed ;)