2024. Október 06. - 19:20:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301360 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Június 03. - 14:26:43
Válasz #630
Nem elérhető

AtomAnti


Egyvalamitől rettegek.
A kurva allergiámtól...

Az utóbbi napokban végem van  :-/-


Valami gyógyszeret intéznem kell, h ne az orrom fújásávalés a szemem törlésével menjen el nekem a Bádiparti.  :-\
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Június 03. - 14:54:11
Válasz #631
Nem elérhető

sasa


Ne aggódj!
Mi is szenvedünk az allergiától. ˝=/
De majd a jó kis alföldi pálinkától meggyógyulunk. :-oD

2008. Június 03. - 14:56:03
Válasz #632
Nem elérhető

Johnnyx


Ne aggódj!
Mi is szenvedünk az allergiától. ˝=/
De majd a jó kis alföldi pálinkától meggyógyulunk. :-oD
Ezt a gyógymódot még nem is próbáltam  ;D De biztos hatásos  ;D ;-oo-;
Egyetek zabot!

2008. Június 03. - 18:42:48
Válasz #633
Nem elérhető

hummerdikk


Hali all!

Nekem is jol jott ma az allergiam... Tesin 800m-ert kellett volna futni... 400m utan nem kaptam levegot es lesetaltam a dolgot... Mindenki azzal jott h hehe hulye koxos(ertsd: nalluk a kox=por) gyuros gyerek nem bir meg futni se, kozbe meg majdnem megfulladtam...

Amugy Beco: En valszeg megiscsak satorban leszek, ha kedves csajszi tud hozni!

2008. Június 03. - 19:23:37
Válasz #634

B1ll4

Vendég
Bevagy ám sózva Hummer úr ... van még több mint 1 hónap addig , megbeszélünk mindent időben :)

2008. Június 04. - 14:29:55
Válasz #635
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na akkor szólok, hogy valszinű mi is megyünk! Ha már lúd legyen kövér, vagy ha már off-szezon legyek kövér???? :-OO

2008. Június 04. - 14:42:46
Válasz #636

B1ll4

Vendég
Áhh ne tudd meg Dani ... kaptam már olyan privátokat olyanoktól akik jönnek , beakarnak diétázni meg minden , hogy jól fessenek a találkozóra :D :D . Szóval te  meg én meg páran vagyunk úgy hogy teljesen mind1 :D

2008. Június 04. - 15:10:34
Válasz #637
Nem elérhető

Jordan


Áhh ne tudd meg Dani ... kaptam már olyan privátokat olyanoktól akik jönnek , beakarnak diétázni meg minden , hogy jól fessenek a találkozóra :D :D . Szóval te  meg én meg páran vagyunk úgy hogy teljesen mind1 :D

Na én meg szeretnék negatív példát mutatni majd a sok lediétázott, leszállkázott fórumosnak.
Most épp Nutellával a kezemben haladok a tervem véghezviteléhez.  /7%
Mielőtt valaki meg kérdezné, nem, nem kenyérrel eszem az hízlal.........
Kanállal....... !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 04. - 15:13:47
Válasz #638
Nem elérhető

tas


Áhh ne tudd meg Dani ... kaptam már olyan privátokat olyanoktól akik jönnek , beakarnak diétázni meg minden , hogy jól fessenek a találkozóra :D :D . Szóval te  meg én meg páran vagyunk úgy hogy teljesen mind1 :D

Na én meg szeretnék negatív példát mutatni majd a sok lediétázott, leszállkázott fórumosnak.
Most épp Nutellával a kezemben haladok a tervem véghezviteléhez.  /7%
Mielőtt valaki meg kérdezné, nem, nem kenyérrel eszem az hízlal.........
Kanállal....... !+"%

 Łł= Łł= Łł= Łł= @-o

2008. Június 04. - 15:13:58
Válasz #639
Nem elérhető

hopika


Áhh ne tudd meg Dani ... kaptam már olyan privátokat olyanoktól akik jönnek , beakarnak diétázni meg minden , hogy jól fessenek a találkozóra :D :D . Szóval te  meg én meg páran vagyunk úgy hogy teljesen mind1 :D

Na én meg szeretnék negatív példát mutatni majd a sok lediétázott, leszállkázott fórumosnak.
Most épp Nutellával a kezemben haladok a tervem véghezviteléhez.  /7%
Mielőtt valaki meg kérdezné, nem, nem kenyérrel eszem az hízlal.........
Kanállal....... !+"%

 @-o @-o @-o
+
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 04. - 16:44:11
Válasz #640
Nem elérhető

mack


Áhh ne tudd meg Dani ... kaptam már olyan privátokat olyanoktól akik jönnek , beakarnak diétázni meg minden , hogy jól fessenek a találkozóra :D :D . Szóval te  meg én meg páran vagyunk úgy hogy teljesen mind1 :D

nemis éretm hogy valakit miért flusztrál ha egy kicsit "fedettebb" a kelleténél..... asszem nem hasonlíthat mindenki Zsoltira vagy Stevere. Nekem sem fog égni egy percig sem a pofám mert nem leszek romszálka. Ez is én vagyok. Nem attól leszel "valaki" hogy hogy nézel ki. Sokan vannak akik nem is látták még soha egymást itt a fórumon de valahogy mégis "barátként" tekintenek arra aki a monitor túloldalán lesi az eseményeket. Pedig asse tuggya hogy néz ki. Szóvak kurvára mindegy hogy ki hogy néz ki....de akkor jön a hiúsági kérdés és majd szét marcangol egyeseket  :-)! csak ezé nem fogok bediétázni..csak magamé!

2008. Június 04. - 16:45:58
Válasz #641

B1ll4

Vendég
Makk ne hozzál mankót , van még nekem pár darab , ennyivel megspórolom a felszerelésed ! Mit szólsz ? Ez jó g*ci volt , de te érted a poént  8-)

2008. Június 04. - 17:02:14
Válasz #642
Nem elérhető

mack


nabazz...  ;D  :-p amúgy ma már mankó nélkül közlekedtem és remélem má így is marad  :-! 4 hónap, fuck... amúgymeg nem értem a viccet úgyhogy nyajjad ki  ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Június 04. - 17:04:25
Válasz #643

B1ll4

Vendég
:D Ezt akartam hallani , Mack új erőre kap , itt is vannak ám instabil fabódék ;)

2008. Június 04. - 17:04:45
Válasz #644
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ne aggódjatok, azt hiszem nekünk (remélem a versenyzők nevében tudok beszélni) az a fontos, hogy a verseny napján a színpadra felállva nézzek ki jól, nem az hogy egy találkozón fessek úgy ki, mint aki meg akar halni.. Szóval, most jönne az hogy mit is eszek, mialatt írom a hozzászólásomat? Durumtésztából, zsírszegény túróval, és kefirrel Túrós tésztát!  Ja és hogy meglegyen a szükséges: Leöblítem On-Wheyyel!