2024. Október 06. - 17:26:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301349 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 02. - 22:05:10
Válasz #615
Nem elérhető

Jordan


Jaaa! Meg az is, hogy plüssállatot is magamnak kell vinnem?

Nem kell mert lessznek helyettűk csajszik!  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 02. - 22:06:09
Válasz #616
Nem elérhető

fastor


Jaaa! Meg az is, hogy plüssállatot is magamnak kell vinnem?

Nem kell mert lessznek helyettűk csajszik!  >:D >:D >:D
;-oo-; @:-) ;D :-)o-: :-)(-: :-)-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 02. - 22:07:48
Válasz #617
Nem elérhető

FirstLady


És izomenő jön? Szívesen elbeszélgetnék vele ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 02. - 22:13:57
Válasz #618
Nem elérhető

God Vazzeg


És izomenő jön? Szívesen elbeszélgetnék vele ::) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Tényleg, Izomenő mindenképp jöjjön, én már nagyon kíváncsi vagyok rá!  Łł=  !+"%

2008. Június 02. - 22:43:19
Válasz #619

B1ll4

Vendég
ÁGynemű téma azért fontos sasa mert így megspórolunk fejenként 2 ropit kb , ami pár emberkének sztem sokat számít , nem azért , hogy köcsögösködjek , mondjuk ha az én részemet nézem én nyáron egyszr nem aludtam még takaróval :D

2008. Június 03. - 08:55:07
Válasz #620
Nem elérhető

sasa


Lehet, hogy most nem leszek népszerű, de szeretném ha senki sem értené félre. Nem duskálok a javakban és nem szeretek vagánykodni, de leírom az én elképzelésemet.
Mi egész évben pihenőnap nélkül a nap 24 órájában dolgozunk. Szolgáltatást végzünk és ki vagyunk téve a megrendelők rigolyájainak. Egész évben stresszelünk, hogy megfeleljünk az elvárásoknak. Évek óta nem voltunk nyaralni és az idén úgy döntöttünk, hogy részt veszünk egy jó kis közösségi bulin.
Tehát én most pihenni megyek és a másik oldalról szeretném eltölteni azt a pár napot. Nem akarok vinni magammal ágynemüt, tv-ét, zuhanyzót stb-it.
Kezdetben nem azt kérdeztem, hogy mennyibe kerül, csak a komfortról érdeklődtem. Nagyon messziről megyünk és csak a benzin lesz kb 20.000 ft. Három hete a Németországi verseny 150.000 forintomba került. Most a hétvégi Portugáliai verseny közel 300.000 forintomban van. Gondolod, hogy a kényelmünk nem ér meg 1000 forintot? Ha lehetséges, akkor mi igényt tartanánk a komplett szolgáltatásra, mert ennyit Brigi és én is megérdemlek.
De ha úgy érzitek, hogy nem közétek valók vagyunk a rigolyáinkal, akkor szóljatok, mert időben lemondjuk a részvételünket, amit nagyon sajnálnánk, mert jó fejeknek ismertünk meg benneteket.

2008. Június 03. - 09:14:43
Válasz #621
Nem elérhető

fastor


Lehet, hogy most nem leszek népszerű, de szeretném ha senki sem értené félre. Nem duskálok a javakban és nem szeretek vagánykodni, de leírom az én elképzelésemet.
Mi egész évben pihenőnap nélkül a nap 24 órájában dolgozunk. Szolgáltatást végzünk és ki vagyunk téve a megrendelők rigolyájainak. Egész évben stresszelünk, hogy megfeleljünk az elvárásoknak. Évek óta nem voltunk nyaralni és az idén úgy döntöttünk, hogy részt veszünk egy jó kis közösségi bulin.
Tehát én most pihenni megyek és a másik oldalról szeretném eltölteni azt a pár napot. Nem akarok vinni magammal ágynemüt, tv-ét, zuhanyzót stb-it.
Kezdetben nem azt kérdeztem, hogy mennyibe kerül, csak a komfortról érdeklődtem. Nagyon messziről megyünk és csak a benzin lesz kb 20.000 ft. Három hete a Németországi verseny 150.000 forintomba került. Most a hétvégi Portugáliai verseny közel 300.000 forintomban van. Gondolod, hogy a kényelmünk nem ér meg 1000 forintot? Ha lehetséges, akkor mi igényt tartanánk a komplett szolgáltatásra, mert ennyit Brigi és én is megérdemlek.
De ha úgy érzitek, hogy nem közétek valók vagyunk a rigolyáinkal, akkor szóljatok, mert időben lemondjuk a részvételünket, amit nagyon sajnálnánk, mert jó fejeknek ismertünk meg benneteket.

szerintem ilyenért senki nem fog titeket megkövezni, vagy ferde szemmel nézni rátok, természetes hogy ha így döntötök, így szeretnétek, akkor így csináljátok majd :)
B1ll4 csak azért gondolta hogy így elönyösebb mert sokan vagyunk akik bármi áron spórólnának ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 03. - 09:23:56
Válasz #622

Torony

Vendég
Sasa, miért lenne ebben bármi kivetnivaló? Valszeg Béla barátunkat a legköltséghatékonyabb megoldás prezentálása vezette, ez viszont, gondolom, nem jelenti azt, hogy nem lehet "komplett csomagot" igénybe venni  ;D ez nem rigolya. Szerintem.

2008. Június 03. - 09:41:12
Válasz #623
Nem elérhető

darknight



Üdv Sasa O0!

Nyugodj meg, senki sem fog emiatt ferde szemmel nézni Rátok. Mindenkinek megvannak a maga dolgai, vagy ahogy Te írtad rigolyái, pláne bizonyos életkor, élettapasztalat mellett.

Én sem vagyok személy szerint túl jól eleresztve anyagilag, a létfenntartáson kívül majdnem minden pénzemet erre a hobbira költöm, másra nem is nagyon jut. De mégis örülök pl. annak, hogy úgymond költséghatékonyságból ágyneműt kell vinni, mert én pl. nem szívesen használom azt, amit előttem már akár több százan. Viszek majd egy pillekönnyű nyári takarót meg egy lepedőt, néhány deka az egész és ennyi. Párnát nem igénylek, itthon is csak ilyen "pőrén" alszom.

De ha Ti nem akartok ilyenekkel bíbelődni, jelzitek B1ll4 felé, és Ő tuti megoldja az "all inclusive" ellátást ;) :D...

És ezen senki sem fog megsértődni... ;D ;D ;D

Üdv:   >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Június 03. - 10:14:11
Válasz #624
Nem elérhető

George


Én ugyan nem fogok ott aludni, de egy ágynemű egy panzióban szerintem nem kellene, hogy luxus, vagy feláras legyen. Ferde szemmel meg majd a kínai fórumozók fognak nézni ;D

2008. Június 03. - 10:44:29
Válasz #625
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azt hiszem én is osztozom a Sasa teljes véleményében, mert egy versenyző ha külföldre vagy bárhova is megy, azt nem azért teszi, hogy kikapcsolódjon. Személy szerint többször is voltam már Londonban, Belgiumban és akár sorolhatnám az itthoni helyeket is, de kb 4 éve nem voltam én sem kikapcsolódni.Szóval nyugi Sasa nem vagy egyedül ebben a problémában sem...

2008. Június 03. - 10:54:03
Válasz #626
Nem elérhető

tockon2


Lehet, hogy most nem leszek népszerű, de szeretném ha senki sem értené félre. Nem duskálok a javakban és nem szeretek vagánykodni, de leírom az én elképzelésemet.
Mi egész évben pihenőnap nélkül a nap 24 órájában dolgozunk. Szolgáltatást végzünk és ki vagyunk téve a megrendelők rigolyájainak. Egész évben stresszelünk, hogy megfeleljünk az elvárásoknak. Évek óta nem voltunk nyaralni és az idén úgy döntöttünk, hogy részt veszünk egy jó kis közösségi bulin.
Tehát én most pihenni megyek és a másik oldalról szeretném eltölteni azt a pár napot. Nem akarok vinni magammal ágynemüt, tv-ét, zuhanyzót stb-it.
Kezdetben nem azt kérdeztem, hogy mennyibe kerül, csak a komfortról érdeklődtem. Nagyon messziről megyünk és csak a benzin lesz kb 20.000 ft. Három hete a Németországi verseny 150.000 forintomba került. Most a hétvégi Portugáliai verseny közel 300.000 forintomban van. Gondolod, hogy a kényelmünk nem ér meg 1000 forintot? Ha lehetséges, akkor mi igényt tartanánk a komplett szolgáltatásra, mert ennyit Brigi és én is megérdemlek.
De ha úgy érzitek, hogy nem közétek valók vagyunk a rigolyáinkal, akkor szóljatok, mert időben lemondjuk a részvételünket, amit nagyon sajnálnánk, mert jó fejeknek ismertünk meg benneteket.
A kedvezményes ár a saját ágyneműs verzió, de ezen kívül minden van: TV és zuhanyzó is  a szobában! Egyébként pedig nem probléma, ha biztosra mondod, akkor már intézve is van az ágynemű.  ;-oo-;

2008. Június 03. - 11:04:06
Válasz #627
Nem elérhető

mack


ha jól emléxem énis vótammá vagy ecce zenetáborban, akarommondani szállodába, távol anyutól.  ;D de nem köllött soha ágynemü  ;D olyan mongyuk vótmá hogy nemvittem türcsit és pont nemvót  :-Đ azmeg lényegtelen hogy ki milyen országban volt. Feles hasonlítgatni szerintem...ez most nem egy verseny lesz, hanem kikapcsolódás

2008. Június 03. - 12:39:55
Válasz #628
Nem elérhető

sasa


Kösz Srácok!
Nem csalódtam bennetek. @:-)
Elnézést, de egy bizonyos kor után mindenki ilyen kényelmes öreg fasz lesz, mint én. {-)

2008. Június 03. - 14:10:33
Válasz #629

B1ll4

Vendég
Noh csak most olvasgatok , sasa ne haragudj , ha nem voltam elég kifejező én szeretnék elnézést kérni , mert nekem kellemetlen . A talira javarészt fiatal lelkes fórumozók jönnek , ti vagytok az úgynevezett rutinos rókák :) . Aki valóban akar ágyneműt az jelezze nekem priviben és akkor már el is van intézve . Azt hittem ez egyértelmű , hogy lehet ilyen is , csak ez a leg-leg-legolcsóbb verzió amit leírtam .

Dehogy haragszunk meg rátok , ez természetes még1szer bocsi hogy ezt nem említettem !  :-){