2024. Október 06. - 17:27:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301352 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Június 02. - 17:16:45
Válasz #600
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Lehet, hogy nem éppen jó a kérdés, de mikor lenne a party? Vagy mikortól meddig akarjátok tartani? Mert olvasgattam itt vissza, de nem találtam.. Szóval  ?:-/Please!

2008. Június 02. - 17:20:46
Válasz #601
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet, hogy nem éppen jó a kérdés, de mikor lenne a party? Vagy mikortól meddig akarjátok tartani? Mert olvasgattam itt vissza, de nem találtam.. Szóval  ?:-/Please!

Július 2. hétvégéje, péntektől vasárnapig  @:-)

2008. Június 02. - 17:30:31
Válasz #602
Nem elérhető

fastor


Nekem szombatra nem esik edzés, de majd edzek "valamire". Mindenesetre Kecskeméten emlegetnének minket egy darabig az biztos. Szerintem a péntekit se felejtik el mostanában  ;-oo-;  =/+'

Ennyi nagy ember egy helyen, hejj de szép lenne  @:-)  :-):-)::  @:-)
Kérdés csak az, hogy van e annyi súly (az ott edzők + "hírünkre lemenők" + X valahányan mi), mert megnéznék 1-2 nagyobb emberkét, akinek már csak a kilós kézisúlyzók maradnak... :D

A jó testépítő 1 kilós súllyal is bedurrantja az izmait! Mit nekünk súlyok!!  =/+'  :-/--  ;D
:-){ igaz, igaz. elég egy üres szoba is, mert mentálisan dől el, csak hidd el, hogy megtudod csinálni. (De azért megnéznélek 1kg súllyal amint pl.:áthúzást csinálsz.  ))=/:D

Köszi Billa az infót, akkor nincs gond. Csak nem tudtam, h mekkora teremre számítsak.  :)
REncsi remélem guggolni akar, beállok segíteni ;D 8-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 02. - 17:31:49
Válasz #603
Nem elérhető

hummerdikk


Producer: Ment Mail!

Mack: Jah, csak en ezen tanultam meg irni es igy mas, mintha atallitanam!

2008. Június 02. - 18:43:32
Válasz #604

B1ll4

Vendég
God hát vazzeg :D Júli 11-12-13 Dani a bodyparty , lejöhetnél ! :P

2008. Június 02. - 21:15:56
Válasz #605
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Uhhhh...Úgy látom ezért kaptam 3 minuszt!
Na már megkérdeznem sem lehet? Na mindegy! Júl 2. hétvégéje? Beírtam! Nem tuti, de sztem tudok menni, s ha megyek, akkor nem egyedűl megyek!!  :-):-)::

2008. Június 02. - 21:17:00
Válasz #606
Nem elérhető

Johnnyx


Nekem szombatra nem esik edzés, de majd edzek "valamire". Mindenesetre Kecskeméten emlegetnének minket egy darabig az biztos. Szerintem a péntekit se felejtik el mostanában  ;-oo-;  =/+'

Ennyi nagy ember egy helyen, hejj de szép lenne  @:-)  :-):-)::  @:-)
Kérdés csak az, hogy van e annyi súly (az ott edzők + "hírünkre lemenők" + X valahányan mi), mert megnéznék 1-2 nagyobb emberkét, akinek már csak a kilós kézisúlyzók maradnak... :D

A jó testépítő 1 kilós súllyal is bedurrantja az izmait! Mit nekünk súlyok!!  =/+'  :-/--  ;D
:-){ igaz, igaz. elég egy üres szoba is, mert mentálisan dől el, csak hidd el, hogy megtudod csinálni. (De azért megnéznélek 1kg súllyal amint pl.:áthúzást csinálsz.  ))=/:D

Köszi Billa az infót, akkor nincs gond. Csak nem tudtam, h mekkora teremre számítsak.  :)
REncsi remélem guggolni akar, beállok segíteni ;D 8-)

Abban én szoktam neki segíteni  ))=/ És még sok másban is  ;D  :-)o-:
Egyetek zabot!

2008. Június 02. - 21:18:37
Válasz #607

B1ll4

Vendég
Nagyszerű hír Dani , majd úgyis 2 héttela találka előtt részletesen felrakok mindent és akkor tuttira mondja majd mindenki , aki jön 3 napra és megmondja mindenki az 1 napos verziót is , ha már szervezkedünk akkor tegyük azt a legprecízebben :) . Örülök , hogy lenézel közénk .

2008. Június 02. - 21:26:00
Válasz #608
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor mehet még kérdés? (már meg kell kérdeznem, nehogy kapjak minuszt :) )
Szóval szállás progi stb? Kialakulóban van?

2008. Június 02. - 21:28:43
Válasz #609

B1ll4

Vendég
Dani , te picit levagy maradva bár nem a te hibád , mert szét lett offolva a topic ...

Dátum : Július 11-12-13.

Szállás : www.anna-panzio.hu   1fő /2 éjszaka / 6000ft saját ágyneműt hozni kell , van főzési , grillezési lehetőség van sok vendéglő is ... egy páran vagyunk már remélem láttad a listát olyan 30 körülire rúghat már a létszám .

Progi is megvan már nagyjából . Nah mit szólsz ?:)

2008. Június 02. - 21:31:26
Válasz #610
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azt hogy megpróbálom elintézni! De szerintem felírhatsz!  #:-)

 O0 O0 O0

2008. Június 02. - 21:33:13
Válasz #611

B1ll4

Vendég
Nagyszerű , üdv a teamben ! :)

2008. Június 02. - 21:33:46
Válasz #612
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja és kösz a pluszt! :)

2008. Június 02. - 21:57:45
Válasz #613
Nem elérhető

sasa


Az komoly, hogy ágyneműt vinni kell? ????...

2008. Június 02. - 22:01:24
Válasz #614
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Jaaa! Meg az is, hogy plüssállatot is magamnak kell vinnem?