2024. Október 06. - 15:35:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301344 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Június 01. - 21:38:26
Válasz #585

B1ll4

Vendég
Tehát akkor Máck ? Fonetikusan : Mák ? Sextarapeuta nyelven : Makk ? Népmese nyelven : Mekk (mester)

2008. Június 01. - 21:45:10
Válasz #586
Nem elérhető

mack


tebenned egy nyelvész veszett el... ;D ;D ;D ;D

2008. Június 01. - 21:46:34
Válasz #587

Torony

Vendég
Béla bazeg ne igyál többet  ;D

2008. Június 01. - 21:51:15
Válasz #588

B1ll4

Vendég
csadk egxy kicsai whiskeyyy izéé whiskey szószos csirke volt !  @:-)

Amúgy remélem senki nem traktálja privátban Steve-ket , hogy legyen szombati edzés !!! Valaki csak befogja vállani , ha ő nem is amit meglehet érteni mivel 3 héttel lesz verseny előtt !

2008. Június 01. - 22:44:30
Válasz #589
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem szombatra nem esik edzés, de majd edzek "valamire". Mindenesetre Kecskeméten emlegetnének minket egy darabig az biztos. Szerintem a péntekit se felejtik el mostanában  ;-oo-;  =/+'

Ennyi nagy ember egy helyen, hejj de szép lenne  @:-)  :-):-)::  @:-)

2008. Június 02. - 16:02:38
Válasz #590
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Producer!!!!!!!!!

Kedvesi utitarsamnak is lehet igenyelni polot? Meretet majd kerdezek tole ha lehet igenyelni es kap is majd! @-o

Dobj mailt és intézem! ;D

2008. Június 02. - 16:35:40
Válasz #591
Nem elérhető

Rencsi


Nekem szombatra nem esik edzés, de majd edzek "valamire". Mindenesetre Kecskeméten emlegetnének minket egy darabig az biztos. Szerintem a péntekit se felejtik el mostanában  ;-oo-;  =/+'

Ennyi nagy ember egy helyen, hejj de szép lenne  @:-)  :-):-)::  @:-)
Kérdés csak az, hogy van e annyi súly (az ott edzők + "hírünkre lemenők" + X valahányan mi), mert megnéznék 1-2 nagyobb emberkét, akinek már csak a kilós kézisúlyzók maradnak... :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Június 02. - 16:37:13
Válasz #592
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem szombatra nem esik edzés, de majd edzek "valamire". Mindenesetre Kecskeméten emlegetnének minket egy darabig az biztos. Szerintem a péntekit se felejtik el mostanában  ;-oo-;  =/+'

Ennyi nagy ember egy helyen, hejj de szép lenne  @:-)  :-):-)::  @:-)
Kérdés csak az, hogy van e annyi súly (az ott edzők + "hírünkre lemenők" + X valahányan mi), mert megnéznék 1-2 nagyobb emberkét, akinek már csak a kilós kézisúlyzók maradnak... :D

A jó testépítő 1 kilós súllyal is bedurrantja az izmait! Mit nekünk súlyok!!  =/+'  :-/--  ;D

2008. Június 02. - 16:38:50
Válasz #593

B1ll4

Vendég
Hát de nem God ? Volt ott azért jócskán , meg szerintem nem mindenki edzeni jön maradnak sztem páran kécskén is , maximum 10-15 megszállott jön úgyis edzeni :D .

2008. Június 02. - 16:45:18
Válasz #594
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát de nem God ? Volt ott azért jócskán , meg szerintem nem mindenki edzeni jön maradnak sztem páran kécskén is , maximum 10-15 megszállott jön úgyis edzeni :D .

Jaja, volt ott súly elég..  8-)

2008. Június 02. - 16:47:24
Válasz #595
Nem elérhető

Rencsi


Nekem szombatra nem esik edzés, de majd edzek "valamire". Mindenesetre Kecskeméten emlegetnének minket egy darabig az biztos. Szerintem a péntekit se felejtik el mostanában  ;-oo-;  =/+'

Ennyi nagy ember egy helyen, hejj de szép lenne  @:-)  :-):-)::  @:-)
Kérdés csak az, hogy van e annyi súly (az ott edzők + "hírünkre lemenők" + X valahányan mi), mert megnéznék 1-2 nagyobb emberkét, akinek már csak a kilós kézisúlyzók maradnak... :D

A jó testépítő 1 kilós súllyal is bedurrantja az izmait! Mit nekünk súlyok!!  =/+'  :-/--  ;D
:-){ igaz, igaz. elég egy üres szoba is, mert mentálisan dől el, csak hidd el, hogy megtudod csinálni. (De azért megnéznélek 1kg súllyal amint pl.:áthúzást csinálsz.  ))=/:D

Köszi Billa az infót, akkor nincs gond. Csak nem tudtam, h mekkora teremre számítsak.  :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Június 02. - 16:51:30
Válasz #596

B1ll4

Vendég
Abba a terembe mikor voltunk szerintem olyan 20 emberke edzhetett , de lehet hogy több.

2008. Június 02. - 16:57:49
Válasz #597
Nem elérhető

sasa


Hát de nem God ? Volt ott azért jócskán , meg szerintem nem mindenki edzeni jön maradnak sztem páran kécskén is , maximum 10-15 megszállott jön úgyis edzeni :D .
Mi inkább a sőrsátorban maradunk.
Meg a pecáról sem szabad megfeledkezni.
Az igazság az, hogy mi pihenni megyünk, és örülünk a nyugalomnak.
Ha egy hétvégét nem edzünk, talán nem esünk vissza. ;D

2008. Június 02. - 17:04:10
Válasz #598

B1ll4

Vendég
Pontosan rátok gondoltam ezzel a gondolatommal :) . Igazából én se akartam edzeni , mondom megmutatom már a többieknek is , hogy kibírok én 3 napot edzés nélkül , de nem fog menni  :-Đ :D . Sebaj ...

2008. Június 02. - 17:09:12
Válasz #599
Nem elérhető

God Vazzeg


Pontosan rátok gondoltam ezzel a gondolatommal :) . Igazából én se akartam edzeni , mondom megmutatom már a többieknek is , hogy kibírok én 3 napot edzés nélkül , de nem fog menni  :-Đ :D . Sebaj ...

Nem is az hogy edzünk, hanem hogy kikkel!!!  @:-)  (:-)