2024. Október 06. - 11:14:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301315 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 28. - 12:59:42
Válasz #510
Nem elérhető

mack


lécci ne röhögjetek...

mondjuk szartse lehet összehasonlítani, de ez a mostani....hogyismondjam. Láccik mekkora lett a lábam(ami amúgyse volt nagyobb  ::) ) is és a bal mennyivel kissebb. Na ebből kell magam feltornázni. Valszeg mostanába sok gépet kell igénybevennem, de nem baj. Kaptam már olyan mondatot hogy "otthon vagy, ménem főzöl magadnak?!!?" ja, csak fasza állni a konyhába, és azt ettem amit a nejem hozott. Szóval örültem hogy vagyok, nemhogy főzzek. A törpe meg örült hogy egy kicsit abbahagytam mert már unta.... asszem ezt is ismerik páran. Mosmeg má ő jajong hogy "bébi ne egyél többet, dagadt leszel"(má nem) kösz bébike, nekem is teccel  ;D Már tudok azért mozogni, naponta bicajozom, hasazok itthon, hiperhajlítok meg fekvőtámasz. Egyelőre ennyi. Az állóképesség....hagyjuk Szóval Lédy! Tessék:



2008. Május 28. - 14:23:32
Válasz #511
Nem elérhető

hummerdikk


Mack: Hat majd meglatjuk h ki mennyire kicsi, de ha jol tippelem en leszek a legfiatalabb :-)-

2008. Május 28. - 14:36:13
Válasz #512
Nem elérhető

fastor


MAck mitörtént a lábaddal? @-o
jobbulást!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 28. - 14:37:58
Válasz #513
Nem elérhető

God Vazzeg


mack: nem kell elnézést kérned, én alapból nézek ki hasonlóan, lehet el kellene kezdenem edzeni  :-/-

2008. Május 28. - 14:53:45
Válasz #514
Nem elérhető

mack


hát a lábammal? Egy kis balesetecske...olyan....mondanám hogy hegytmásztam, vagy síeltem, vagy motoroztam vagy valami extrémet  ;D de basszameg, rádőlt egy faház oldala  :P úgyhogy xyz, 3D-be nyomta. Febr. 7.-én. Akkó platinázták, csavarozták. Ennyi. Hamar megvan a baj! Ezt a vihar tette velem....rohaggyon meg! Mosmá figyelnem kell hogy mi mellett megyek el? De asszem mázlista vagyok, mert történhetett volna másképp is. Ha csak ez a bajom hogy dagadt vagyok meg hasas meg nyafogok akkor boldog ember lehetek. Majd megint edzek, kajolok rendesen és bepótolok mindent ami kimarad/t. Asszem a Lédyék tudják mik történtek itten....és mostantól nem offolok! Tartom magama  témákhoz és mégecce bocsi.

2008. Május 28. - 16:17:13
Válasz #515
Nem elérhető

mack


amúgy herr producer! mer én mindíg képbe vagyok  ;D ott kapuk meg a pólót vagy kűggyek postai címet és utánvét, vagy menjek el érte vagy elküldöd esemesbe, vagy mailbe azt is?  ;D ;D ;D és háv máccs máni? milyen színbe van? legutóbb a sztereón barnásat láttam...nyissad fel lécci a szemecskémet plíz!  ?:-/

2008. Május 28. - 16:17:13
Válasz #516
Nem elérhető

mack


na gondolom untok má :D de csak megtalátam eztet a képet. Ilyen aza póló? mámint szín meg stb.



2008. Május 28. - 16:59:13
Válasz #517

Torony

Vendég
amúgy herr producer! mer én mindíg képbe vagyok  ;D ott kapuk meg a pólót vagy kűggyek postai címet és utánvét, vagy menjek el érte vagy elküldöd esemesbe, vagy mailbe azt is?  ;D ;D ;D és háv máccs máni? milyen színbe van? legutóbb a sztereón barnásat láttam...nyissad fel lécci a szemecskémet plíz!  ?:-/

nekem meg oylan kell, amibe belefér egy 196 centi magas, rozmárba oltott michelin-baba ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Május 28. - 18:46:39
Válasz #518
Nem elérhető

FirstLady


lécci ne röhögjetek...

mondjuk szartse lehet összehasonlítani, de ez a mostani....hogyismondjam. Láccik mekkora lett a lábam(ami amúgyse volt nagyobb  ::) ) is és a bal mennyivel kissebb. Na ebből kell magam feltornázni. Valszeg mostanába sok gépet kell igénybevennem, de nem baj. Kaptam már olyan mondatot hogy "otthon vagy, ménem főzöl magadnak?!!?" ja, csak fasza állni a konyhába, és azt ettem amit a nejem hozott. Szóval örültem hogy vagyok, nemhogy főzzek. A törpe meg örült hogy egy kicsit abbahagytam mert már unta.... asszem ezt is ismerik páran. Mosmeg má ő jajong hogy "bébi ne egyél többet, dagadt leszel"(má nem) kösz bébike, nekem is teccel  ;D Már tudok azért mozogni, naponta bicajozom, hasazok itthon, hiperhajlítok meg fekvőtámasz. Egyelőre ennyi. Az állóképesség....hagyjuk Szóval Lédy! Tessék:
Hát mek, nem lettél vonzóbb, az tuti, de azért a hátadból maradt valami, amennyit láttam 8-)
És igen, én is így tudom, a sztorit, ahogy most elmondtad, szóval nem lett belőle népmese :D nem egy kastély, vagy erőd, vagy egy egész ország esett rád, ez se hátrány :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Egyébkén szerintem ebbe ( http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.msg33504;boardseen#new ) a topicba gyere dumálni, és akkor nem öl meg a nép haragja az offolásért  @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 29. - 20:14:54
Válasz #519
Nem elérhető

hummerdikk



2008. Május 29. - 20:32:51
Válasz #520
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 29. - 20:38:17
Válasz #521
Nem elérhető

hummerdikk



2008. Május 29. - 20:51:10
Válasz #522

B1ll4

Vendég
Sziasztok !

Többen kérdeztétek , hogy van-e főzési lehetőség meg hasonlók ... Szerintem a hétvégén lenézek szomszéddal meg tockon2-vel és lefényképezek nektek mindent , meg fullra informálódok . Az biztos , hogy van konyha , grill , plusz szemináriumhoz társalgó szoba sok férőhellyel . De , hogy ti is képben legyetek csinálok róluk képet , mire is számítsatok .

Alig várom srácok , már néha a f*szom kivan a sok hülye emberrel , végre ugyanolyan életstílusú emberekkel ha nem is mindörökké de pár napot együtt tölteni . Nem kell magyarázkodni miért 356454 tabit szedek be , miért eszek annyit stb.... de tegyük emlékezetessé a tiszapart történelmét :) .

2008. Május 29. - 20:55:00
Válasz #523
Nem elérhető

hummerdikk


Sziasztok !

Többen kérdeztétek , hogy van-e főzési lehetőség meg hasonlók ... Szerintem a hétvégén lenézek szomszéddal meg tockon2-vel és lefényképezek nektek mindent , meg fullra informálódok . Az biztos , hogy van konyha , grill , plusz szemináriumhoz társalgó szoba sok férőhellyel . De , hogy ti is képben legyetek csinálok róluk képet , mire is számítsatok .

Alig várom srácok , már néha a f*szom kivan a sok hülye emberrel , végre ugyanolyan életstílusú emberekkel ha nem is mindörökké de pár napot együtt tölteni . Nem kell magyarázkodni miért 356454 tabit szedek be , miért eszek annyit stb.... de tegyük emlékezetessé a tiszapart történelmét :) .

Nem csak neked van tele a tokod az olyan emberekkel!
Grillcsirke, grillpulyka bejatszik majd? @-o

2008. Május 29. - 20:56:49
Válasz #524

B1ll4

Vendég
Majd kinevezünk egy emberkét akit kinozunk :D . Csak grillez , süt , főz és nézi ahogy mi burkolunk :) . Sztem teljesen jó így :P , szar helyzetben lesz az illető ...  8-) .