2024. Október 06. - 05:24:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301278 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Május 21. - 20:46:17
Válasz #420
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Miért itt, a versenytopikokban és az én topikjaimban van mindig a legtöbb "vendég"...?  ::)  ;D

Regisztráljatok már drága barátaim!

 #:-) 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 21. - 20:47:33
Válasz #421
Nem elérhető

mack


Te atom! azt tuttad hogy a másikon nem lehet téged megtaláni? kibasztak vagy mi? Rádkerestem ott de nem vagy a tagok listájába!

2008. Május 21. - 20:48:58
Válasz #422
Nem elérhető

mack


Miért itt, a versenytopikokban és az én topikjaimban van mindig a legtöbb "vendég"...?  ::)  ;D

Regisztráljatok már drága barátaim!

 #:-) 8-)

félnek tőled! :D :D

2008. Május 21. - 20:51:12
Válasz #423
Nem elérhető

fastor


hja, véletlen nem a sárgáról vagy? Mer ha igen akkor pontosan tom mekkora vagy. Amit nem szívózásból mondtam  /:-) hameg nem akkor nemtom kivagy és honnan köllene jönnöd. Tájékoztass lécci. De ha te vagy az az atomanti bazzeg akkor ne szórakozz mer közzéteszem a szakállas képed a másikról :D :D
én is találkoztam már Atomantival élöben..hát picit alacsony ::) o:)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 21. - 20:51:23
Válasz #424
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Miért itt, a versenytopikokban és az én topikjaimban van mindig a legtöbb "vendég"...?  ::)  ;D

Regisztráljatok már drága barátaim!

 #:-) 8-)

félnek tőled! :D :D
Pedig én előbb tiltok ki olyan tagot aki túlságosan nyalja a seggem...mint egy olyat akinek esze ágában sincs nyalni (engem)... ;D

Nem mindenhol van ez így.  ?:-) :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 21. - 20:52:02
Válasz #425
Nem elérhető

AtomAnti


Mack kibaszott a Szenátor   O0


Steve lehet a vendégek is ettől tartanak a balgák  8-)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 21. - 21:44:39
Válasz #426
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 21. - 21:44:39
Válasz #427
Nem elérhető

mack


hehe, atom! ezen sajna nem csodálkozom. Ha túl humorizálod a dolgokat akkor hamar repülsz. De ez nem az a topik! Figyejjé, megbeszéhetjük majd ezt a jövetelt, ha másnem elmegyek én érted!

Steve! Láttunk má olyan oldalt ahol ezt kell tenni hogy ott maradhass és egy megalázkodott senki legyél.... a google találó volt :kurvárabenyalokszmájli:

na most az van hogy mingyá vége a barátokköztnek és leszedtema  9 é 1/2 randit....megígértem az asszonynak hogy megnézem vele...segíccsetek imával hogy közbe ne törjem össze a tévét...dejóvóna most egy régi junoszt tévé, azt azé szivesebben törném. Na mek, jóét

2008. Május 21. - 21:49:42
Válasz #428
Nem elérhető

AtomAnti


én is találkoztam már Atomantival élöben..hát picit alacsony



Te fastor a te 2 méteredhez persze ,hogy mini vagyok  @-o


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 21. - 23:42:00
Válasz #429
Nem elérhető

Tus


A Szakacs Sanyi is jon Pecsrol ez nagyszeru hir!
Biztos vagyok benne hogy egy felejthetetlen elmeny lesz
motivacio szempontjabol is.
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 22. - 00:37:04
Válasz #430

B1ll4

Vendég
Krumpli és Steve nagy találkozása :D .  Krumpli jó srác amúgy , én már edzettem vele kétszer is . Ő az a tipikus ember aki neten többet ír mint amennyit élőben beszél , de mentségére hozzá teszem , hogy csakis azért mert késik nála a frissítés . Szóval Krumpli merjél megszólalni itt is senki nem esz meg !  8-)

2008. Május 22. - 09:37:51
Válasz #431

Torony

Vendég
ugyanmár, nem akarja kirúgatni magát a másikról, ergo nem fog regelni  :-}
ez természetesen nem őt minősíti.

2008. Május 22. - 10:05:24
Válasz #432
Nem elérhető

fastor


én is találkoztam már Atomantival élöben..hát picit alacsony



Te fastor a te 2 méteredhez persze ,hogy mini vagyok  @-o



csak 192 >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 22. - 11:09:06
Válasz #433
Nem elérhető

God Vazzeg


Krumpli és Steve nagy találkozása :D .  Krumpli jó srác amúgy , én már edzettem vele kétszer is . Ő az a tipikus ember aki neten többet ír mint amennyit élőben beszél , de mentségére hozzá teszem , hogy csakis azért mert késik nála a frissítés . Szóval Krumpli merjél megszólalni itt is senki nem esz meg !  8-)

Krumplira én is kíváncsi vagyok, személyes okokból  >:D Elvileg jövő héten meglátjuk  =/+'

2008. Május 22. - 19:10:09
Válasz #434

B1ll4

Vendég
Bezony God ! Azért sokan itt nem tudják az ő evolúcióját de káprázatos , mindenkinek olyan kitartást és elszántságot kívánok mint a Krumplinak van !  :-)!