2024. Szeptember 29. - 07:18:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 300984 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 14. - 00:42:40
Válasz #150
Nem elérhető

NaturalBoy


Noh letusoltam itt ülök hulla fáradtan :D . Fastor , megoldjuk sztem tockon2 barátommal bemegyünk még aznap pénteken venni annyi halat , csirkét amennyi kell nektek Kecskemétre . Akár hozunk 50kg-ot ha kell :D . De van jó Vendéglő azt tom ajánlani . Meg Heck is , lazac , stb pisztráng nagyon fincsi . Majd abból is tudok bizniszelni árakat :D . Kécskén mindenki haver .

Nah majd megnézem az arcotokat azért , szoktak lent lenni iszonyat bigék . Ilyenkor félre kell tenni a gondolatokat és csak egy helyre fókuszálni :) .
Vannak röpiválogatott csajok mindig lent , jó ismerősök :P . Majd kihívjuk őket meccselni . Seth-et már befogtam  :-!

Lehet nem is lesz akkora gond, ha nem jön az asszony?!  ::)  o:)  :-)-

ne pazarold a fehérjéd God  ;D
az nem pazarlás! :-/-(-:
a jövö nemzedéknek iskell Body s társadalom @:-)

Tele lesz a világ kis Godokkal  ;D
Minden testépítő adásban God lesz akivel God készít interjút és az adásról a God producer tölt fel képeket,a fórumon a kid Godok megvitatják,hogy mi a legjobb kieg,a hízelgő az egészben hogy God Vazeg bárhová megy apának szólítják  ;D

2008. Május 14. - 00:44:50
Válasz #151
Nem elérhető

Jordan


Noh letusoltam itt ülök hulla fáradtan :D . Fastor , megoldjuk sztem tockon2 barátommal bemegyünk még aznap pénteken venni annyi halat , csirkét amennyi kell nektek Kecskemétre . Akár hozunk 50kg-ot ha kell :D . De van jó Vendéglő azt tom ajánlani . Meg Heck is , lazac , stb pisztráng nagyon fincsi . Majd abból is tudok bizniszelni árakat :D . Kécskén mindenki haver .

Nah majd megnézem az arcotokat azért , szoktak lent lenni iszonyat bigék . Ilyenkor félre kell tenni a gondolatokat és csak egy helyre fókuszálni :) .
Vannak röpiválogatott csajok mindig lent , jó ismerősök :P . Majd kihívjuk őket meccselni . Seth-et már befogtam  :-!

Lehet nem is lesz akkora gond, ha nem jön az asszony?!  ::)  o:)  :-)-

ne pazarold a fehérjéd God  ;D
az nem pazarlás! :-/-(-:
a jövö nemzedéknek iskell Body s társadalom @:-)

Tele lesz a világ kis Godokkal  ;D
Minden testépítő adásban God lesz akivel God készít interjút és az adásról a God producer tölt fel képeket,a fórumon a kid Godok megvitatják,hogy mi a legjobb kieg,a hízelgő az egészben hogy God Vazeg bárhová megy apának szólítják  ;D

Lessz családi pótlék, tellik majd a fehérjére!  :-oD @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 14. - 00:47:09
Válasz #152
Nem elérhető

God Vazzeg


Bolondok vagytok 'ázze  !+"%  :D

2008. Május 14. - 01:09:46
Válasz #153
Nem elérhető

fastor


Bolondok vagytok 'ázze  !+"%  :D
MÉrt VAzze gond, VAzze? ;D
jah bocsi, nem gond hanem God  @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 09:01:25
Válasz #154
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

En is benne vagyok abba h bedobjuk a penzt vmi rizs-csirkere  @-o SzakcsUrnak meg en is segitek szivesen! Mar sokszor bevalltam mint kukta oszt kirandulason ;-oo-;

2008. Május 14. - 09:13:16
Válasz #155
Nem elérhető

FirstLady


Szevasztok!

En is benne vagyok abba h bedobjuk a penzt vmi rizs-csirkere  @-o SzakcsUrnak meg en is segitek szivesen! Mar sokszor bevalltam mint kukta oszt kirandulason ;-oo-;
Én is szívesen segítek kajaelkészítés ügyileg!  :)
...Csak a mosogatást nem vállalom ;) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 14. - 09:23:52
Válasz #156
Nem elérhető

God Vazzeg


Szevasztok!

En is benne vagyok abba h bedobjuk a penzt vmi rizs-csirkere  @-o SzakcsUrnak meg en is segitek szivesen! Mar sokszor bevalltam mint kukta oszt kirandulason ;-oo-;
Én is szívesen segítek kajaelkészítés ügyileg!  :)
...Csak a mosogatást nem vállalom ;) ;D

Én csak enni szeretek, a többi a nők dolga  /7%  o:)

2008. Május 14. - 09:25:34
Válasz #157
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

En is benne vagyok abba h bedobjuk a penzt vmi rizs-csirkere  @-o SzakcsUrnak meg en is segitek szivesen! Mar sokszor bevalltam mint kukta oszt kirandulason ;-oo-;
Én is szívesen segítek kajaelkészítés ügyileg!  :)
...Csak a mosogatást nem vállalom ;) ;D

Én csak enni szeretek, a többi a nők dolga  /7%  o:)

Alap, bar nallunk oszt kirandulason ugy megy h Vilmos testver csinalta a kajat es neki kellett segiteni es az egyik jo diakja vok, meg ugye borozik az oreg es ilyenkor a kukta is ;-oo-;

2008. Május 14. - 09:26:32
Válasz #158
Nem elérhető

God Vazzeg


Szevasztok!

En is benne vagyok abba h bedobjuk a penzt vmi rizs-csirkere  @-o SzakcsUrnak meg en is segitek szivesen! Mar sokszor bevalltam mint kukta oszt kirandulason ;-oo-;
Én is szívesen segítek kajaelkészítés ügyileg!  :)
...Csak a mosogatást nem vállalom ;) ;D

Én csak enni szeretek, a többi a nők dolga  /7%  o:)

Alap, bar nallunk oszt kirandulason ugy megy h Vilmos testver csinalta a kajat es neki kellett segiteni es az egyik jo diakja vok, meg ugye borozik az oreg es ilyenkor a kukta is ;-oo-;

Ha azt mondod h egyházi iskolába jársz kiközösítlek  !+"%

2008. Május 14. - 09:28:58
Válasz #159
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

En is benne vagyok abba h bedobjuk a penzt vmi rizs-csirkere  @-o SzakcsUrnak meg en is segitek szivesen! Mar sokszor bevalltam mint kukta oszt kirandulason ;-oo-;
Én is szívesen segítek kajaelkészítés ügyileg!  :)
...Csak a mosogatást nem vállalom ;) ;D

Én csak enni szeretek, a többi a nők dolga  /7%  o:)

Alap, bar nallunk oszt kirandulason ugy megy h Vilmos testver csinalta a kajat es neki kellett segiteni es az egyik jo diakja vok, meg ugye borozik az oreg es ilyenkor a kukta is ;-oo-;

Ha azt mondod h egyházi iskolába jársz kiközösítlek  !+"%

Jah, egyhaziba, de kerlek Godi papa nem kozosits ki!!! Nem vok en olyan szentlelek! >:D Inkabb ilyen kis lucifer, Vilmos 1.6os A3mas Audijaval szoktam randalirozni meg az udvaron. Az se rossz, de az oreg csak annyit mond mindig h Tibikem, a gumikat nem kellene elkoptatni @:-)

2008. Május 14. - 09:32:16
Válasz #160
Nem elérhető

God Vazzeg


Én piáros voltam, szóval hagyjuk  o:)

2008. Május 14. - 09:41:10
Válasz #161
Nem elérhető

hummerdikk



2008. Május 14. - 13:06:40
Válasz #162
Nem elérhető

hopika


Egy kis ízelítő a Tiszkécskei Tisza-szakaszról...a zenekar nagyobbik fele pancsizik tavaly nyáron... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 14. - 13:08:41
Válasz #163
Nem elérhető

FirstLady


Egy kis ízelítő a Tiszkécskei Tisza-szakaszról...a zenekar nagyobbik fele pancsizik tavaly nyáron... @:-)
Felhívnám a figyelmet a kis táblácskára a jobbsarokban :D
Remélem betartottátok @:-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 14. - 13:11:13
Válasz #164
Nem elérhető

hopika


És egy "ellátó egység" a parton...
Spec.ebben volt a késelős eset-ami csak azért bassza a csőröm kicsit,mivel kijöttek a rendőrök is és elfelejtettek intézkedni,holott megvágták egy srác arcát...ismerős rendőr.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!