2024. Szeptember 29. - 11:37:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301018 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Május 13. - 22:51:16
Válasz #120
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Producer kicsit lelkesítsd már a bandát , nagyon kényesek :)

Billa én azt kell mondja le a kalappal előtted, ahogy szervezed ezt az egészet.
Utána jársz dolgoknak, helyettünk is alkudozol, hogy olcsóbb legyen a szállás.
Csak annyit mondok köszönöm. :-)! :-){

Ha minden jól megy mi is lenézünk, elég komoly erőkkel vonulunk majd le.

2008. Május 13. - 22:51:28
Válasz #121
Nem elérhető

hummerdikk


Na akkor reggel megyek a főnökömhöz kuncsorogni, egy kis szabadságért hogy 11-13.-án ott tudjak lenni!  @-o

Én szabadságolom magam akkor és kész  !+"%

En leszek a legkisebb? Kezdek felni  :-)->

Majd megvédelek mint régi cimbit  ;D Amúgy ott szerintem én is kicsik közt leszek, de legalább lesz valami motiváció  @:-)

ohh thx! Majdnem 50es csephadaroval?! Akkor en mit szoljak?  :-/-(-:

2008. Május 13. - 22:53:16
Válasz #122

B1ll4

Vendég
Gyerünk ,gyerünk jelentkezni ! Up Up Up ! :)

2008. Május 13. - 22:54:54
Válasz #123
Nem elérhető

FirstLady


Már túlvagyunk a jelentkezésen! 8-)
Szóval király, találkozunk legkésőbb júliusban, de remélem, azért valamikor feljössz előbb ;) :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 13. - 22:56:06
Válasz #124
Nem elérhető

L


Producer kicsit lelkesítsd már a bandát , nagyon kényesek :)

Billa én azt kel mondja le a kalappal előtted, ahogy szervezed ezt az egészet.
Utána jársz dolgoknak, helyettünk is alkudozol, hogy olcsóbb legyen a szállás.
Csak annyit mondok köszönöm. :-)! :-){

Ha minden jól megy mi is lenézünk, elég komoly erőkkel vonulunk majd le.


Csatlakozom! Pikk-pakk összehoztad a találkozót! Le a kalappal! :-){
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 13. - 23:01:04
Válasz #125
Nem elérhető

Jordan


Bocsi Billa, nem láttam, hogy már leírtátok  ::)
Szerintem én is megoldom!  /:-)
Jordan készülj, már kiváncsi vagyok rád  ;D

 ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 13. - 23:04:00
Válasz #126

B1ll4

Vendég
Legyetek oly kedvesek , nem azért mert piszkálni akarlak titeket, csak az egész panziót lefoglaltam , jó lenne ha betelne időben . Ezért mindenki Privátba írja le nickneveket ki jön ! Ennyit szeretnék csupán kérni :) .

2008. Május 13. - 23:14:52
Válasz #127
Nem elérhető

God Vazzeg


Legyetek oly kedvesek , nem azért mert piszkálni akarlak titeket, csak az egész panziót lefoglaltam , jó lenne ha betelne időben . Ezért mindenki Privátba írja le nickneveket ki jön ! Ennyit szeretnék csupán kérni :) .

Majd valami lista lesz, hogy ki jön? Csak kíváncsiságból  :P (Meg hogy vigyek-e egyáltalán rövidujjút vagy csak kötött pulcsikat  :D )

2008. Május 13. - 23:17:24
Válasz #128

B1ll4

Vendég
3/4 óra telt el és már 12 jelentkező ! :) Up up up up , Nutzilla , sasa és a többiek még nem is olvasták a hírt :) . A végén mikor betelt a panzió , akkor leírom a neveket természetesen . Balla Yvette , Tockon2 , B1ll4 kécskeiek alapból , mi majd leszünk a fogadóbizottság :)

2008. Május 13. - 23:28:04
Válasz #129

B1ll4

Vendég
Noh én ellépek regerenálódni srácok ! Aki nem olvasta még a fejleményeket , lapozzon vissza 1-2 oldalt , különösen nekik vonatkozik : Seth , George ,fastor , Sztereó , Sasa , Rencsi ... jó éjt mindenkinek ! {-)

2008. Május 13. - 23:31:55
Válasz #130
Nem elérhető

God Vazzeg


Halló!  :-/-(-:

Nagyok legyenek ám, mert engem rohadtul motivál ha vannak nagy izomállatok  @:-) Asszem ezzel nem vagyok egyedül!  ;D Johnny, Steve nem értek rá véletlen?  ;D

2008. Május 13. - 23:34:22
Válasz #131
Nem elérhető

Seth


Ezennel jelentkezem  is @-o (mármint nem a nagy izomállatok táborából, csak úgy) ...bár én már tennapi privit is már annak tekintettem B1II4!  ;)

2008. Május 13. - 23:40:41
Válasz #132
Nem elérhető

fastor


Grat hogy ezt ilyen gyorsan megszervezted ;D
aki sátrat visz annak is kell szobát fizetni ::)
jah am meg azon gondolkodok hogy mi van ha már úgyis van fözöcskézésre hely hogy összedobunk pénzt és megsütjük az egész tábornak a kaját?
aki jön mittomén bedob a kétnapi kajába 1000 ft t...vagy valami ilyesmit, és akkor páran megcsináljuk...én jelentkezem mint a SZAKÁCS CSOPORT tagja 8)
nah? /7%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 14. - 00:00:20
Válasz #133
Nem elérhető

God Vazzeg


Grat hogy ezt ilyen gyorsan megszervezted ;D
aki sátrat visz annak is kell szobát fizetni ::)
jah am meg azon gondolkodok hogy mi van ha már úgyis van fözöcskézésre hely hogy összedobunk pénzt és megsütjük az egész tábornak a kaját?
aki jön mittomén bedob a kétnapi kajába 1000 ft t...vagy valami ilyesmit, és akkor páran megcsináljuk...én jelentkezem mint a SZAKÁCS CSOPORT tagja 8)
nah? /7%

Én szívesen dobnék bele pénzt, ahogy gondoljátok  /:-)  0o0o0

2008. Május 14. - 00:06:32
Válasz #134
Nem elérhető

fastor


Grat hogy ezt ilyen gyorsan megszervezted ;D
aki sátrat visz annak is kell szobát fizetni ::)
jah am meg azon gondolkodok hogy mi van ha már úgyis van fözöcskézésre hely hogy összedobunk pénzt és megsütjük az egész tábornak a kaját?
aki jön mittomén bedob a kétnapi kajába 1000 ft t...vagy valami ilyesmit, és akkor páran megcsináljuk...én jelentkezem mint a SZAKÁCS CSOPORT tagja 8)
nah? /7%

Én szívesen dobnék bele pénzt, ahogy gondoljátok  /:-)  0o0o0
ki lehetne hozni...
asszem:D
legfeljebb nem 6 szor étkezne midneki hanem 3 szor közösen a töbletet meg oldjátok meg ki ki ahogy akarja de sztem két napot ki lehet bírni...legfeljebb többet csinálunk mint amennyit amúgy egy étkezésre ennétek...
végülis eben bennelehetne 30-40 deka rízs, ugyaneynni hús, meg...mi kéne még? ;D
gondolmnagytételben olcsóbban meg tudunk pár dolgot szerezni...vagy gazdáktól a húst!
Bill?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó