2024. Szeptember 29. - 13:26:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301029 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Május 13. - 14:03:12
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg


Köhöm , itt akiket látok éjjel nappal horgásznak , de egy árva engedélyük nincs és halőrt se láttam még :P . Persze nem is akartam célozni semmire , tisztességes állampolgárok vagyunk :D

ugymint a rendorok majd a halorok is elougranak ejjel a bokorbol :D:D
nincs is jobb mint egy igazi tiszaparti buli meg sult hal:D
tavaly kra finom sult halattettem lakitelken, igaz egyoraig csinalta a pasi, leht meg akkor fogta a fia ki a tiszabol
ehetnenk szunyog pecsenyet is abbol nincs a tiszan hiany:D ;-oo-;


Szúnyogcomb  :D

2008. Május 13. - 14:41:21
Válasz #91

B1ll4

Vendég
Tán hazaérsz ebben az időben kaza? Huh , pont ahol lesz a szállás elvileg átellem utcában van egy vendéglő , ott lehet mega halakat , steakeket , csirke rafinériákat eszegetni :D Nyamiiii . Estefele fejlemények !

2008. Május 13. - 14:46:04
Válasz #92
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tán hazaérsz ebben az időben kaza? Huh , pont ahol lesz a szállás elvileg átellem utcában van egy vendéglő , ott lehet mega halakat , steakeket , csirke rafinériákat eszegetni :D Nyamiiii . Estefele fejlemények !

Körömpörkölt is van? :D :D :D

2008. Május 13. - 14:46:43
Válasz #93
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 13. - 14:55:47
Válasz #94

B1ll4

Vendég
Van minden ne aggódjatok , elvileg olyan helyet akarok eröltetni , ahol tudunk grillezni , zenélni minden hülyeséget csinálni . Plusz aki igényli egy nagy külön konyha is rendelkezésre áll  , igazából a "házikó" a hátsó szomszédoméké , megyek estefele alkudni az árból . Ennyi a történet ami hiányzik még . Utána megkaptok minden infót . Júli 4-5-6 a dátum nagyon úgy tűnik !

2008. Május 13. - 14:58:56
Válasz #95
Nem elérhető

God Vazzeg


Van minden ne aggódjatok , elvileg olyan helyet akarok eröltetni , ahol tudunk grillezni , zenélni minden hülyeséget csinálni . Plusz aki igényli egy nagy külön konyha is rendelkezésre áll  , igazából a "házikó" a hátsó szomszédoméké , megyek estefele alkudni az árból . Ennyi a történet ami hiányzik még . Utána megkaptok minden infót . Júli 4-5-6 a dátum nagyon úgy tűnik !

A dátum részemről kifogástalan  :-){

2008. Május 13. - 16:13:20
Válasz #96

Zsuzsi

Vendég
Tán hazaérsz ebben az időben kaza? Huh , pont ahol lesz a szállás elvileg átellem utcában van egy vendéglő , ott lehet mega halakat , steakeket , csirke rafinériákat eszegetni :D Nyamiiii . Estefele fejlemények !

Körömpörkölt is van? :D :D :D

Persze.Azt főztem ma vacsorára.  ))=/

2008. Május 13. - 16:24:59
Válasz #97
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tán hazaérsz ebben az időben kaza? Huh , pont ahol lesz a szállás elvileg átellem utcában van egy vendéglő , ott lehet mega halakat , steakeket , csirke rafinériákat eszegetni :D Nyamiiii . Estefele fejlemények !

Körömpörkölt is van? :D :D :D

Persze.Azt főztem ma vacsorára.  ))=/


Drágám te milyen édes vagy, hogy ilyen finom vacsorával vársz haza! <3! :D

2008. Május 13. - 18:54:07
Válasz #98
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gondoltam feldobok egy pár fotót! :D :D :D
Egy kis kedvcsináló:


2008. Május 13. - 22:10:38
Válasz #99

B1ll4

Vendég
Július 11-12-13. lesz belőle , remélem még ez is belefér nektek mint július eleje , sajnos egy gyerekcsapat van még ott 4-5.én nem tudunk akkor menni csak 11-12-13.

2008. Május 13. - 22:19:41
Válasz #100
Nem elérhető

God Vazzeg


Július 11-12-13. lesz belőle , remélem még ez is belefér nektek mint július eleje , sajnos egy gyerekcsapat van még ott 4-5.én nem tudunk akkor menni csak 11-12-13.

Jobb lett volna, de megoldjuk, de így sajna asszony nem biztos hogy tud jönni  /:-)

2008. Május 13. - 22:29:12
Válasz #101
Nem elérhető

NaturalBoy


Július 11-12-13. lesz belőle , remélem még ez is belefér nektek mint július eleje , sajnos egy gyerekcsapat van még ott 4-5.én nem tudunk akkor menni csak 11-12-13.

Jobb lett volna, de megoldjuk, de így sajna asszony nem biztos hogy tud jönni  /:-)

Lehet hpgy ott lesz a hölgy a 3. képről  ;D

nekem egész július jó,mármint ha tudo melőre a dátumot akkor biztos meg tudok oldani  8-)

2008. Május 13. - 22:30:47
Válasz #102

B1ll4

Vendég
Nah EMBEREK FIGYELEM : MEGVAN MINDEN !

Szállás : Tiszapart közelében , egy nagy panzió , ahol csak mi leszünk , ping-pong , kerti grillsarok , tv-s szobák , külön konyha egyebek vannak !
Van weblapja is a szállónak : http://www.anna-panzio.hu/    Ne zavarjon senkit az a 3800ft/éj ár , mivel lealkudtam 3000ft/éj-re egy feltétellel : Mindenki hoz magával saját ágynemű huzatot ! . Tehát a testépítő tábor időpontja : Július 11.12.13. .
Aki akar főzőcskézni mégegyszer mondom van rá lehetősége . Összesen 24 ágy van a panzióban , plusz van egy külön szoba ahol van még 4-5 ágyikó . De aki akar hozhat sátrat elfér az udvaron , autóval jön őrzött területen lesz a panzió udvarán belül , semmi aggodalomra nincs ok :) . Amúgy ha kaja probléma , 10 méterre pizzéria van , keresztbe 20 méterre koktélbár , átellem utcában Vendéglő . A tiszaparti bódék pedig 150 méterre vannak . Szerintem teljesen korrekt hely , nem fogtok csalódni benne ígérem  8-) . Jelentkezni lehet nálam Priviben és felírom most már akkor az illetőt , teljen be szépen az összes hely . De mégegyszer mondom , nem kell aggódni aki nem férne be , szorítunk neki helyet . Sok jó ember kis helyen is elfér mottóval ! Találkozóra fel !
Kötelező hozni : fürdőruhát + Bodybuilding.hu-s pólót !

2008. Május 13. - 22:33:57
Válasz #103
Nem elérhető

hummerdikk


Sztem en is benezek egyik baratommal ha nem gond!

2008. Május 13. - 22:35:46
Válasz #104

B1ll4

Vendég
Privibe jelentkezni hangsúlyozom ! Szeretnék tisztán látni , hány emberrel kell számolnom !