2024. Szeptember 29. - 13:28:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301031 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Május 12. - 22:25:03
Válasz #75
Nem elérhető

fastor


Ami biztos srácok ! Találkozó lesz , én már ezt 2 éve fontolgatom , hogy össze kellene hozni . Ha lennénk mittomén 30 an de csak 20 fős a szállás megoldjuk úgyis , lehet sátrazni meg nálam aludni pluszba meg egyebek ... nem ismerünk lehetetlent. Mondjuk azon filóztam még aki kaját akarja tartani annak érdekes dolga lesz :D . Egészséges kajából szinte 0 ami itt van .Főleg tiszaparton ... Spar nem nyit meg addigra , de szorgosan épül . Penny-t mondanom sem kell , hogy ennyi embernek nem kielégítő . Majd legfeljebb tockon barátommal bemegyünk utánfutóval kecskemétre venni ezt-azt :D .
van ittt pár pecás arc, szóval szerintem halból lessz ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 22:26:38
Válasz #76
Nem elérhető

L


Ami biztos srácok ! Találkozó lesz , én már ezt 2 éve fontolgatom , hogy össze kellene hozni . Ha lennénk mittomén 30 an de csak 20 fős a szállás megoldjuk úgyis , lehet sátrazni meg nálam aludni pluszba meg egyebek ... nem ismerünk lehetetlent. Mondjuk azon filóztam még aki kaját akarja tartani annak érdekes dolga lesz :D . Egészséges kajából szinte 0 ami itt van .Főleg tiszaparton ... Spar nem nyit meg addigra , de szorgosan épül . Penny-t mondanom sem kell , hogy ennyi embernek nem kielégítő . Majd legfeljebb tockon barátommal bemegyünk utánfutóval kecskemétre venni ezt-azt :D .
van ittt pár pecás arc, szóval szerintem halból lessz ;D

Én jó horgász hírében állok, viszont allergiás vagyok a halra tehát megenni abszolút nem tudom. Velem jól jártok! :D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 12. - 22:47:22
Válasz #77

B1ll4

Vendég
Nah srácok , nem akarom elkiabálni de egycsapásra minden meglett .  Holnap már le is írom a konkrétumokat . Nagyon király leszzzzzzzzzzzzzz !!!!! Egy jó kooperáció kezdete remélem !!! Prod izzítsd a kameráttt ! :)

2008. Május 12. - 23:03:54
Válasz #78
Nem elérhető

fastor


Ami biztos srácok ! Találkozó lesz , én már ezt 2 éve fontolgatom , hogy össze kellene hozni . Ha lennénk mittomén 30 an de csak 20 fős a szállás megoldjuk úgyis , lehet sátrazni meg nálam aludni pluszba meg egyebek ... nem ismerünk lehetetlent. Mondjuk azon filóztam még aki kaját akarja tartani annak érdekes dolga lesz :D . Egészséges kajából szinte 0 ami itt van .Főleg tiszaparton ... Spar nem nyit meg addigra , de szorgosan épül . Penny-t mondanom sem kell , hogy ennyi embernek nem kielégítő . Majd legfeljebb tockon barátommal bemegyünk utánfutóval kecskemétre venni ezt-azt :D .
van ittt pár pecás arc, szóval szerintem halból lessz ;D

Én jó horgász hírében állok, viszont allergiás vagyok a halra tehát megenni abszolút nem tudom. Velem jól jártok! :D
egy hónap alatt meg lehet cisnálni az engedélyt szerinted? ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 23:13:26
Válasz #79

B1ll4

Vendég
Köhöm , itt akiket látok éjjel nappal horgásznak , de egy árva engedélyük nincs és halőrt se láttam még :P . Persze nem is akartam célozni semmire , tisztességes állampolgárok vagyunk :D

2008. Május 12. - 23:15:57
Válasz #80
Nem elérhető

fastor


Köhöm , itt akiket látok éjjel nappal horgásznak , de egy árva engedélyük nincs és halőrt se láttam még :P . Persze nem is akartam célozni semmire , tisztességes állampolgárok vagyunk :D
értettük ;D
amúgy is sportemberek vagyunk, elúszom a halör elöl :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 23:17:10
Válasz #81

B1ll4

Vendég
Termálba felvesszük majd az úszásodat úgy vigyázz :)

2008. Május 12. - 23:18:56
Válasz #82
Nem elérhető

L


Néhány nap alatt megvan egyébként. Az állami engedély mindennel együtt 5000 körül van ezen felül kell ugye még napijegy vagy terülti engedély. De ha nincs halőr akinél lehetne váltani napijegyet akkor mit tehetünk? ????... ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 12. - 23:19:43
Válasz #83
Nem elérhető

Jordan


elúszom a halör elöl :-}

Én meg leverem!  :--:
Én nem birok úszni! ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 12. - 23:22:56
Válasz #84
Nem elérhető

fastor


elúszom a halör elöl :-}

Én meg leverem!  :--:
Én nem birok úszni! ;D
@:-)
az én megoldásom stílusosabb de a tied hatékonyabb ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 23:27:32
Válasz #85
Nem elérhető

tockon2


Köhöm , itt akiket látok éjjel nappal horgásznak , de egy árva engedélyük nincs és halőrt se láttam még :P . Persze nem is akartam célozni semmire , tisztességes állampolgárok vagyunk :D

Azért akad halőr, meg vízi rendőrség is felénk d:)! Ne vidd bele a rosszba a népet, a büntetés drágább, mint az engedély! o:) Nagyon alakul a találkozó, utánfutót izzitom, ezen nem fog múlni a dolog! :-):-)::

2008. Május 13. - 06:48:35
Válasz #86
Nem elérhető

mushroom


Az (állami) engedély nem feltétlen kell mindenkinek, mivel ugyebár egy ember alsó hangon 2 bottal pecázhat... Vagyunk mondjuk öten pecások az rögtön 10 bot, vagyis 10 ember lazán el tud pecázni öt engedéllyel. A halőr meg úgyse fogja tudni ránk bizonyítani, hogy nem mi horgásztunk vele. Ha meg megpróbálja, akkor marad Jordan verziója ;D

2008. Május 13. - 10:48:45
Válasz #87
Nem elérhető

NaturalBoy


Ezért szeretek pergetni  ;D úgy folyamatosan mozgásban vagyok  8-) ás különben is finom a csuka vagy sülő hús  /7%

2008. Május 13. - 11:12:44
Válasz #88
Nem elérhető

fastor


Az (állami) engedély nem feltétlen kell mindenkinek, mivel ugyebár egy ember alsó hangon 2 bottal pecázhat... Vagyunk mondjuk öten pecások az rögtön 10 bot, vagyis 10 ember lazán el tud pecázni öt engedéllyel. A halőr meg úgyse fogja tudni ránk bizonyítani, hogy nem mi horgásztunk vele. Ha meg megpróbálja, akkor marad Jordan verziója ;D
akkor végülis ha midneki egy botot hoz, és feleanyi engedély lessz mint ember az jó ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 13. - 12:26:41
Válasz #89
Nem elérhető

kaza


Köhöm , itt akiket látok éjjel nappal horgásznak , de egy árva engedélyük nincs és halőrt se láttam még :P . Persze nem is akartam célozni semmire , tisztességes állampolgárok vagyunk :D

ugymint a rendorok majd a halorok is elougranak ejjel a bokorbol :D:D
nincs is jobb mint egy igazi tiszaparti buli meg sult hal:D
tavaly kra finom sult halattettem lakitelken, igaz egyoraig csinalta a pasi, leht meg akkor fogta a fia ki a tiszabol
ehetnenk szunyog pecsenyet is abbol nincs a tiszan hiany:D ;-oo-;