2024. Október 07. - 09:26:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301455 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Június 22. - 00:56:37
Válasz #870
Nem elérhető

George



2008. Június 22. - 08:53:00
Válasz #871

Torony

Vendég
Őszinte részvétem, mosmá 3 zenés bár van alatta  ;D ;D ;D az egyiek egy jóbarátomé  ;D

2008. Június 22. - 09:15:49
Válasz #872
Nem elérhető

hopika


Ami közvetlenül anno ott volt,az a Genius volt.
Ot light-osabb bulik mentek anno-kicsit rmb-s,főiskolás jelleggel...amíg be nem állítottam 2000-ben egy Limp Bizkit cd-vel a zsebemben...Szóltam a dj-nek,hogy tegye be.Erre ő azt mondta,hogy ilyen buliba nem tehet be ilyen típusú zenét.Az orra alá toltam egy 100$-ost és egész este LB szólt a disco-ban...és még jópárszor... @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 22. - 09:38:17
Válasz #873

Torony

Vendég
azmá rég Bázis néven fut  :) undor egy hely, mint az összes többi ilyen  :----

2008. Június 22. - 10:05:04
Válasz #874
Nem elérhető

hummerdikk


Sztem nem olyan gaz ez a disco jelleg. Szerintem mi is fent leszunk vagy 12:00ig, utana meg max lemegy az egesz csapat BB.hu-s poloba es megnezzuk azokat a fejeket! @:-)
Probaljuk meg kicsit poenosan felfogni es mindenben a pozitivat nezni.... Ne csak szidni mindent!

2008. Június 22. - 11:43:28
Válasz #875

B1ll4

Vendég
Sztem tovább is fent leszünk amúgy , ritkaság együtt flashelni ennyit.

2008. Június 22. - 12:56:15
Válasz #876

Torony

Vendég
Sztem nem olyan gaz ez a disco jelleg. Szerintem mi is fent leszunk vagy 12:00ig, utana meg max lemegy az egesz csapat BB.hu-s poloba es megnezzuk azokat a fejeket! @:-)
Probaljuk meg kicsit poenosan felfogni es mindenben a pozitivat nezni.... Ne csak szidni mindent!

én azt sajnos nem tudom pozitívan nézni, ha kibaszott hangos csörömpölésre (a.k.a. zene) egy halom drogos kis geci reggelig tombol :-} ;D

2008. Június 22. - 13:00:58
Válasz #877
Nem elérhető

George


Sztem nem olyan gaz ez a disco jelleg. Szerintem mi is fent leszunk vagy 12:00ig, utana meg max lemegy az egesz csapat BB.hu-s poloba es megnezzuk azokat a fejeket! @:-)
Probaljuk meg kicsit poenosan felfogni es mindenben a pozitivat nezni.... Ne csak szidni mindent!

én azt sajnos nem tudom pozitívan nézni, ha kibaszott hangos csörömpölésre (a.k.a. zene) egy halom drogos kis geci reggelig tombol :-} ;D
Na belőled is egy tipikus zsémbes vén gecc öregember lesz, mint belőlem ;D :-Đ

2008. Június 22. - 13:08:09
Válasz #878
Nem elérhető

Boresz


fénypékelőgép élesítve,nyakba akasztva+nyugszék+ital a kézben(szigorúan kiszáradás ellen)
,közben kapaszkodni a székbe a röhögéstől,és megpróbálni éles képet csinálni a kijövő kritikus arcokról,majd a képeket kirakni a főtérre  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 22. - 13:43:16
Válasz #879

Torony

Vendég
Sztem nem olyan gaz ez a disco jelleg. Szerintem mi is fent leszunk vagy 12:00ig, utana meg max lemegy az egesz csapat BB.hu-s poloba es megnezzuk azokat a fejeket! @:-)
Probaljuk meg kicsit poenosan felfogni es mindenben a pozitivat nezni.... Ne csak szidni mindent!

én azt sajnos nem tudom pozitívan nézni, ha kibaszott hangos csörömpölésre (a.k.a. zene) egy halom drogos kis geci reggelig tombol :-} ;D
Na belőled is egy tipikus zsémbes vén gecc öregember lesz, mint belőlem ;D :-Đ

mi ez a jövő idő?! a tolerancia a korral csökken, így 30on túl már nem vagyok az a tipikus liberális alkat  ;D

2008. Június 22. - 13:44:04
Válasz #880

Torony

Vendég
fénypékelőgép élesítve,nyakba akasztva+nyugszék+ital a kézben(szigorúan kiszáradás ellen)
,közben kapaszkodni a székbe a röhögéstől,és megpróbálni éles képet csinálni a kijövő kritikus arcokról,majd a képeket kirakni a főtérre  ;D

én mást élesítenék  ;D ;D ;D ;D ;D

2008. Június 22. - 13:46:11
Válasz #881
Nem elérhető

Boresz


én mást élesítenék  ;D ;D ;D ;D ;D
az után meg nagy lesz a piszok  Łł=
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 22. - 13:47:00
Válasz #882
Nem elérhető

hummerdikk


fénypékelőgép élesítve,nyakba akasztva+nyugszék+ital a kézben(szigorúan kiszáradás ellen)
,közben kapaszkodni a székbe a röhögéstől,és megpróbálni éles képet csinálni a kijövő kritikus arcokról,majd a képeket kirakni a főtérre  ;D

én mást élesítenék  ;D ;D ;D ;D ;D

Hat na, megoszlanak a velemenyek ill azt is modhatnam h kinek a pap kinek a papne! :-)(-:

2008. Június 22. - 14:49:46
Válasz #883
Nem elérhető

darknight


fénypékelőgép élesítve,nyakba akasztva+nyugszék+ital a kézben(szigorúan kiszáradás ellen)
,közben kapaszkodni a székbe a röhögéstől,és megpróbálni éles képet csinálni a kijövő kritikus arcokról,majd a képeket kirakni a főtérre  ;D

én mást élesítenék  ;D ;D ;D ;D ;D

Hat na, megoszlanak a velemenyek ill azt is modhatnam h kinek a pap kinek a papne! :-)(-:

Nekem inkább a lánya... 8) :-)- :-)(-:

        >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Június 22. - 14:50:28
Válasz #884

B1ll4

Vendég
3-ad-el készülünk dark-al nem lesz mese :D