2024. Október 07. - 03:26:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301422 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Június 18. - 10:47:28
Válasz #780
Nem elérhető

hummerdikk


Le kéne szokni arról, hogy idiótákkal foglalkozzunk. Mindenki ott bassza el, ahol tudja, neki az az élet, hogy hetente háromszor szétcsapja magát, neked meg az, hogy a sport körül forog minden. Lelke (meg belszervei) rajta. Majd öt év múlva úgyis kiderül, hogy kinek volt igaza... az megint más kérdés, hogy társadalmilag melyik az elfogadottabb, de ez nem a sportolót minősíti, hanem a társadalmat.

Szerintem.

Igazad van, csak nehez azt az 5 evet kibirni h a kepebe nevess... amugy az h a bodysokat sokat basztatjak az az irigyseg jele... Gondolj bele milyen szar erzes lehet annak az illetonek aki szeretne izmos lenni de nem tud mert nincs kitartasa es inkabb cigi meg stb es azt latja h valakinek ez a kitartas megvan es pakolja fel az izmokat.... En ezert csak sajnalni tudom oket

2008. Június 18. - 10:52:33
Válasz #781
Nem elérhető

fastor


Hey-hey! Tisztelet a kivételnek!  ::)
De tényleg ne Kécskén keressétek leendő menyasszonyaitokat, itt feleségnek valót csak nagyítóval találtok! Viszont sok a másik véglet!  ;D :-)-
heh, most felnyilt a szemem, asszem hasazni kell, jól kell kinézni @-o ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 18. - 11:16:15
Válasz #782
Nem elérhető

Johnnyx


Hey-hey! Tisztelet a kivételnek!  ::)
De tényleg ne Kécskén keressétek leendő menyasszonyaitokat, itt feleségnek valót csak nagyítóval találtok! Viszont sok a másik véglet!  ;D :-)-
heh, most felnyilt a szemem, asszem hasazni kell, jól kell kinézni @-o ;D

Remélem a jó kinézet nem a hasnál kezdődik, mert akkor bajban vagyok  !+"%
Egyetek zabot!

2008. Június 18. - 11:28:19
Válasz #783
Nem elérhető

fastor


Hey-hey! Tisztelet a kivételnek!  ::)
De tényleg ne Kécskén keressétek leendő menyasszonyaitokat, itt feleségnek valót csak nagyítóval találtok! Viszont sok a másik véglet!  ;D :-)-
heh, most felnyilt a szemem, asszem hasazni kell, jól kell kinézni @-o ;D

Remélem a jó kinézet nem a hasnál kezdődik, mert akkor bajban vagyok  !+"%
izmos kocka has, csupasz mell {tovább nem énekelek mert érzem meglincselnek} ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 18. - 11:39:58
Válasz #784

Torony

Vendég
Le kéne szokni arról, hogy idiótákkal foglalkozzunk. Mindenki ott bassza el, ahol tudja, neki az az élet, hogy hetente háromszor szétcsapja magát, neked meg az, hogy a sport körül forog minden. Lelke (meg belszervei) rajta. Majd öt év múlva úgyis kiderül, hogy kinek volt igaza... az megint más kérdés, hogy társadalmilag melyik az elfogadottabb, de ez nem a sportolót minősíti, hanem a társadalmat.

Szerintem.

Igazad van, csak nehez azt az 5 evet kibirni h a kepebe nevess... amugy az h a bodysokat sokat basztatjak az az irigyseg jele... Gondolj bele milyen szar erzes lehet annak az illetonek aki szeretne izmos lenni de nem tud mert nincs kitartasa es inkabb cigi meg stb es azt latja h valakinek ez a kitartas megvan es pakolja fel az izmokat.... En ezert csak sajnalni tudom oket

érdekes, engem nem basztat senki. Mondjuk nem is nézek ki "badisnak", de amikor régen még halványan emlékeztettem valamiféle sportolóra, akkor sem.
Tökéletesen nem érdekel, hogy a drogos kis gyökér mitől frusztrált. Igya, szívja, szúrja, vegye be, ő dolga, remélhetőleg hamar beledöglik. Valahol még működnie kell a szelekciónak...

2008. Június 18. - 15:45:41
Válasz #785

B1ll4

Vendég
Toronynál a végső pont . Ne lelkizzünk , mi állítólag kemény bodysok vagyunk akik a jég hátán is megélnének :D . Enyhe túlzások elfogadhatók :)

2008. Június 18. - 15:52:15
Válasz #786
Nem elérhető

George


Olvastam az utóbbi pár hsz-t. Ugye nem frusztrált bodys tábor lesz mire odaérünk? 8-)
Aki nem edz, az nem hiszem, hogy annyira irígy lenne mint amennyire gondoljátok - legfeljebb előítéletek vannak, de az nekem is van egy-kettő ;D emberek vagyunk ;) Csajok... ::) szerintem semmiről nem maradtatok le még, van még idő bőven megnősülni, meg 2x megbánni :D De biztos csak errefelé nincsenek ilyen emberek. Anno az érettségi találkozón az összes volt osztálytársam rámcsodálkozott mikor megjelentem 116 kilósan, egy rossz megjegyzést sem kaptam, inkább nem hagytak nyugton vacsorázni !+"% Pedig még mikor egy osztályba jártunk, volt egy-két nézeteltérés :)
Száz szónak is egy a vége: a hátralévő egy hónapot ne ilyenekkel töltsétek...edzetek, mert nem úgy szeretnék kiszállni a kocsiból Kécskén, hogy megérkeztem Csernus doki rendelőjébe ;) :-!!!

2008. Június 18. - 16:14:42
Válasz #787

B1ll4

Vendég
Én a 6-packet csak neked tartogatom :D

2008. Június 18. - 16:15:42
Válasz #788
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gyerekek az a lények, hogy mindenki benne lesz a TV-be  >:D =/+' :D

2008. Június 18. - 16:16:45
Válasz #789
Nem elérhető

fastor


Gyereke az a lények, hogy mindenki benne lesz a TV-be  >:D =/+' :D
akkor lekopaszítom magam, tele rakom magam hennával, elzsírosodom, és buvárruhába öltözöm hogy ne legyek felismerhetö @-o O0
vagyinkább csak edzek, és jól belemosoylgok a kamerába ::)
 ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 18. - 16:19:04
Válasz #790

Torony

Vendég
Gyerekek az a lények, hogy mindenki benne lesz a TV-be  >:D =/+' :D

én biztos nem  ;D

2008. Június 18. - 16:22:16
Válasz #791
Nem elérhető

endre66


Gyerekek az a lények, hogy mindenki benne lesz a TV-be  >:D =/+' :D
Mindig csak a munka :-\

2008. Június 18. - 16:25:33
Válasz #792
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gyerekek az a lények, hogy mindenki benne lesz a TV-be  >:D =/+' :D
Mindig csak a munka :-\

Csak minimálisan! ;) 
Elterveztünk valamit, de még nem árulom el >:D

2008. Június 18. - 16:30:45
Válasz #793
Nem elérhető

endre66


 0o0o0   Azt a furfangos, ötletektől gazdag, titokzatoskodó fajtád.  ;D
Nah..annyit mondjál, hogy anyukámnak mit mondjak, ülljön le, vagy állva nézheti a tévét majd?      !+"%

2008. Június 18. - 16:32:36
Válasz #794

B1ll4

Vendég
Ha lesz olyan pillanat Prod , hogy együtt van az egész társaság akkor már nem volt hiábavaló a lejöveteletek :)