2024. Október 07. - 01:31:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301410 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Június 17. - 20:01:58
Válasz #750
Nem elérhető

hummerdikk


Tehát minden nekem kedvez , nincs lőszer perpill , Lady 4 hét alatt nem fog nőlni 20cm-t :)
Ilyen szep nagy igazi party magasitott cipo es kesz! :-)(-: :-/-(-:
Ja, veszek egy ilyen ribiüvegcipőt @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Vagy sámlik kötök a talpamra, az óccsóbb  @-o !+"% !+"% !+"% !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
lady ha szólsz majd felemelünk, vagy valamelyik nehezebbik kolega rátámaszkodik BÉlára ;D
Okéj, királyság  @:-)  Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ugh, Fastor ez nem jó hír, de drukkolunk, hogy jól menjen a dolog @:-) 8-) ;D
köszönöm, hát majd októberben pótolom az angolt, a többi menni fog @:-)

Hajra kollega! En is most csinalom az angolt elorehozott fajtaban! Szoritok neked! Amugy az irasbelim 90% lett es most jon majd a szobeli... Lesz is edzesbeli kihagyasom emiatt, de bovebben a topikomban!

Szurkoljunk Fastornak! (:-)

2008. Június 17. - 20:03:38
Válasz #751
Nem elérhető

fastor


Tehát minden nekem kedvez , nincs lőszer perpill , Lady 4 hét alatt nem fog nőlni 20cm-t :)
Ilyen szep nagy igazi party magasitott cipo es kesz! :-)(-: :-/-(-:
Ja, veszek egy ilyen ribiüvegcipőt @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Vagy sámlik kötök a talpamra, az óccsóbb  @-o !+"% !+"% !+"% !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
lady ha szólsz majd felemelünk, vagy valamelyik nehezebbik kolega rátámaszkodik BÉlára ;D
Okéj, királyság  @:-)  Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ugh, Fastor ez nem jó hír, de drukkolunk, hogy jól menjen a dolog @:-) 8-) ;D
köszönöm, hát majd októberben pótolom az angolt, a többi menni fog @:-)

Hajra kollega! En is most csinalom az angolt elorehozott fajtaban! Szoritok neked! Amugy az irasbelim 90% lett es most jon majd a szobeli... Lesz is edzesbeli kihagyasom emiatt, de bovebben a topikomban!

Szurkoljunk Fastornak! (:-)
inkább neked, én már megbuktam angolból de én emelt szinten hoztam 48% os írásbelit
a 90% hoz nagy gratula!!!
 :-)! @-o ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 17. - 20:09:47
Válasz #752
Nem elérhető

hummerdikk


Tehát minden nekem kedvez , nincs lőszer perpill , Lady 4 hét alatt nem fog nőlni 20cm-t :)
Ilyen szep nagy igazi party magasitott cipo es kesz! :-)(-: :-/-(-:
Ja, veszek egy ilyen ribiüvegcipőt @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Vagy sámlik kötök a talpamra, az óccsóbb  @-o !+"% !+"% !+"% !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
lady ha szólsz majd felemelünk, vagy valamelyik nehezebbik kolega rátámaszkodik BÉlára ;D
Okéj, királyság  @:-)  Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ugh, Fastor ez nem jó hír, de drukkolunk, hogy jól menjen a dolog @:-) 8-) ;D
köszönöm, hát majd októberben pótolom az angolt, a többi menni fog @:-)

Hajra kollega! En is most csinalom az angolt elorehozott fajtaban! Szoritok neked! Amugy az irasbelim 90% lett es most jon majd a szobeli... Lesz is edzesbeli kihagyasom emiatt, de bovebben a topikomban!

Szurkoljunk Fastornak! (:-)
inkább neked, én már megbuktam angolból de én emelt szinten hoztam 48% os írásbelit
a 90% hoz nagy gratula!!!
 :-)! @-o ;-oo-;

Nembaj, oktoberig szurkolunk es fekudj neki!
En nem fogok emeltet tenni, mert akkor kiuti a nyelvvizsgat... oktober korul megcsinalom sztem a felsot es akkor meglesznek a pontok es mehet a nemet is...  @:-)
De sztem menni fog az neked oktoberben ha rafekszel a tanulasra!
Milyen vizsgaid vannak meg hatra?

2008. Június 17. - 22:21:49
Válasz #753
Nem elérhető

Boresz


A következő emberektől várnék még privát választ : Krumpli , tus , L , NaturalBoy , Lalika85 , Szocsa , Swarci , reload !

Továbbá jelentkezhetnek még más tagok is , Boresz is újként jelentkezett és nem fogja megbánni !

1 évben nem sokszor láthatjuk egymás búráját ennyi ideig ! ;)

Nagyon remélem hogy jó hangulatban és fájó hassal a röhögéstől fogok hazajönni.Nahmeg fénypékelőgépet ne hagyjon otthon senki.

u.i.: Béla!
Levélben érdeklődtem a tulajnál és azt mondta hogy nincs gond és elfogadják.Nem kell már megkérdezned a csekket.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 17. - 22:27:22
Válasz #754
Nem elérhető

fastor


Tehát minden nekem kedvez , nincs lőszer perpill , Lady 4 hét alatt nem fog nőlni 20cm-t :)
Ilyen szep nagy igazi party magasitott cipo es kesz! :-)(-: :-/-(-:
Ja, veszek egy ilyen ribiüvegcipőt @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Vagy sámlik kötök a talpamra, az óccsóbb  @-o !+"% !+"% !+"% !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
lady ha szólsz majd felemelünk, vagy valamelyik nehezebbik kolega rátámaszkodik BÉlára ;D
Okéj, királyság  @:-)  Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ugh, Fastor ez nem jó hír, de drukkolunk, hogy jól menjen a dolog @:-) 8-) ;D
köszönöm, hát majd októberben pótolom az angolt, a többi menni fog @:-)

Hajra kollega! En is most csinalom az angolt elorehozott fajtaban! Szoritok neked! Amugy az irasbelim 90% lett es most jon majd a szobeli... Lesz is edzesbeli kihagyasom emiatt, de bovebben a topikomban!

Szurkoljunk Fastornak! (:-)
inkább neked, én már megbuktam angolból de én emelt szinten hoztam 48% os írásbelit
a 90% hoz nagy gratula!!!
 :-)! @-o ;-oo-;

Nembaj, oktoberig szurkolunk es fekudj neki!
En nem fogok emeltet tenni, mert akkor kiuti a nyelvvizsgat... oktober korul megcsinalom sztem a felsot es akkor meglesznek a pontok es mehet a nemet is...  @:-)
De sztem menni fog az neked oktoberben ha rafekszel a tanulasra!
Milyen vizsgaid vannak meg hatra?
menni fog mert nem tanulás vagy tudás volt a bibi hanem az hogy kihuzták az íráskésséget íráskép miatt ;D
am csak a szóbelik :)neked?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 17. - 22:31:56
Válasz #755
Nem elérhető

hummerdikk


menni fog mert nem tanulás vagy tudás volt a bibi hanem az hogy kihuzták az íráskésséget íráskép miatt ;D
am csak a szóbelik :)neked?

Hehe, hat igen, szepen is kell irni!  /:-)
Nekem mar csak az angol szobeli mivel elorehozott meg egy rutin vizsga meg egy forgalmi es utana go home!!! @-o

2008. Június 17. - 22:35:47
Válasz #756
Nem elérhető

Boresz


Jah  kimaradt az előző hsz-ból hogy hajrá fastor,huzzál bele,b@sszál ki a tanári karral   ))=/ és mutassad meg nekik ,hogy tudod te a tananyagot. 8-} @:-)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 17. - 22:42:56
Válasz #757

B1ll4

Vendég
Boreszra figyelni kell :D . Mondjuk így edzés után bámultam 2 percig mire felfogtam a mondatot . De okés ! Akkor te így occcsóóóból hozod össze . Röhögni fogunk mert szivatunk mindenkit :D

2008. Június 17. - 22:45:25
Válasz #758
Nem elérhető

Boresz


Boreszra figyelni kell :D . Mondjuk így edzés után bámultam 2 percig mire felfogtam a mondatot . De okés ! Akkor te így occcsóóóból hozod össze . Röhögni fogunk mert szivatunk mindenkit :D
rám csak akkor kell figyelni ha félrekajálnék  :D,amúgy a hiba a te készülékedben van  :P.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 17. - 22:46:22
Válasz #759

B1ll4

Vendég
De a hibát már nem tudod megmondani ?!? :)

2008. Június 17. - 22:53:50
Válasz #760
Nem elérhető

Boresz


De a hibát már nem tudod megmondani ?!? :)
Dehonnem :). Csak annyi hogy nem kell már megkérdezned az üdülési csekket.Emilben megkérdeztem a házinénit.
Amúgy ha jól hallottam arrafelé Alföldön igen jóízű a mézespálinka  ;D.Igaz-é?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 17. - 22:55:46
Válasz #761

B1ll4

Vendég
Én mikor büszkén 14-15 évesen úgy mentem haza , hogy fél óráig nem találtam bele a bejárati ajtó kulcslyukába olyan seggrészeg voltam . Szóval én már csak tudhatom mi a jó pálinka :D . A mézes málna . Mézes barack . Akác mézes ezek betöltötték az izomzatot anno rendesen , noh meg az agysejteket is gyilkolta , szóval ajánlom mindenkinek aki leakar menni alfába . Hálisten nem ittam már lassan 1 éve egy csepp alkoholt sem  8-) Nagy valószínűség , hogy nem is fogok.

2008. Június 17. - 22:58:45
Válasz #762
Nem elérhető

fastor


Én mikor büszkén 14-15 évesen úgy mentem haza , hogy fél óráig nem találtam bele a bejárati ajtó kulcslyukába olyan seggrészeg voltam . Szóval én már csak tudhatom mi a jó pálinka :D . A mézes málna . Mézes barack . Akác mézes ezek betöltötték az izomzatot anno rendesen , noh meg az agysejteket is gyilkolta , szóval ajánlom mindenkinek aki leakar menni alfába . Hálisten nem ittam már lassan 1 éve egy csepp alkoholt sem  8-) Nagy valószínűség , hogy nem is fogok.
nem azért de ez a végletes mentalitást nem értem ;D
jó oké ne legyünk tajtrészegek mert az egyrészt már nem évezetes másrészt káros, harmadrészt gáz, de mittomén azért egy egy sör vagy feles ritkán ,vagy mittomén egy kis spiceesség nagyon ritkán mér teher?
annyi még nem rát meg söt ha minöségi az itóka akor jót is tehet...hagsúlyozom nem túl gyakran, és nem sokat...
szóval neértem
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 17. - 23:00:27
Válasz #763
Nem elérhető

Boresz


Szép kis sütemény vagy,mondhatom.Én most jöttem haza egy vendéglőből,csak annyi csalással hogy 3 korsó sör ment le,de a kaját azt betartottam ;D,laposhusi és zöldség.Most kicsit megy a fejem,de legalább jól alszom.Hónapok óta ittam először.De remélem páran koccintunk egymással a talin.


mód:a sör tele van vitaminnal,és jótékony hatású de hirtelen nemjut eszembe mire is  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 17. - 23:01:31
Válasz #764

B1ll4

Vendég
fastor én értem tökéletesen a te hozzáállásod . Én is így állnék hozzá , ahogy most te . Csak nekem sajnos van itthon egy totál elrettentő példa milyen apuka ne legyek később . Szóval már az ittas emberek látványától hányok , sajnos én ebben nőttem fel . Szóval ne várd el tőlem , hogy toleráljam . Párszor berúgtam , meg kurva jó arc leszek így befogadnak a bandák stb . Aztán tükörbe néztem bűntudatom volt , egyre jobban fúrt a dolog . Kiröhögtem magam , hogy kell ez nekem ? Ettől leszek igazi faszagyerek ? Abba is hagytam ezt a bulizgatós faszom életmódot . Azóta tök jól megvagyok és tapadnak is a hölgyek is a témára . Biztos lesz még alkalom persze mikor max 1-2 pohárral megiszok de az nem a közeljövőben :)