2024. Október 06. - 19:24:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301361 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Június 05. - 15:03:22
Válasz #660
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor nekem is toljatok egy pluszt, ha a zabálósok kapnak egyet! :-){

2008. Június 05. - 16:40:34
Válasz #661

B1ll4

Vendég
Nemtom én hibám-e vagy nem , lehet nem ártana már egy kis szünetet tartani , de abszolút nem kívánom a mocskot bassza meg , pedig próbálom magam rávenni a régi jó kis napi 4 liter kóla , 5 zacskó chips , pogácsa , lekváros fánk , pizzás táska napokra , de nem megy egyszerűen . lassan 3 éve , hogy nem ettem abszolút félre , tőlem nagyon ne is várjátok el a zabálást :D . Majd ha elalszok tömjétek belém infúzión keresztül , amúgyis tockon2 barátom diétázik jövőhéttől szeptember közepéig , muszáj tartanom vele a lépést :)

2008. Június 05. - 16:46:35
Válasz #662
Nem elérhető

endre66


Dani: +
Béla: részvétem  @-o

2008. Június 05. - 17:57:05
Válasz #663

Torony

Vendég
Nemtom én hibám-e vagy nem , lehet nem ártana már egy kis szünetet tartani , de abszolút nem kívánom a mocskot bassza meg , pedig próbálom magam rávenni a régi jó kis napi 4 liter kóla , 5 zacskó chips , pogácsa , lekváros fánk , pizzás táska napokra , de nem megy egyszerűen . lassan 3 éve , hogy nem ettem abszolút félre , tőlem nagyon ne is várjátok el a zabálást :D . Majd ha elalszok tömjétek belém infúzión keresztül , amúgyis tockon2 barátom diétázik jövőhéttől szeptember közepéig , muszáj tartanom vele a lépést :)

irigylem a problémáid...  ;D

2008. Június 05. - 20:49:09
Válasz #664
Nem elérhető

hummerdikk


Nemtom én hibám-e vagy nem , lehet nem ártana már egy kis szünetet tartani , de abszolút nem kívánom a mocskot bassza meg , pedig próbálom magam rávenni a régi jó kis napi 4 liter kóla , 5 zacskó chips , pogácsa , lekváros fánk , pizzás táska napokra , de nem megy egyszerűen . lassan 3 éve , hogy nem ettem abszolút félre , tőlem nagyon ne is várjátok el a zabálást :D . Majd ha elalszok tömjétek belém infúzión keresztül , amúgyis tockon2 barátom diétázik jövőhéttől szeptember közepéig , muszáj tartanom vele a lépést :)

irigylem a problémáid...  ;D

Csatlakozom! :-!

2008. Június 05. - 22:14:52
Válasz #665
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hmmmm....Szemét kaja? Nekem az a szemét kaja, amikor gyorsétteremben kaját veszek és onnan kell ennem az "olajos rizsükből"....

Amúgy meg a csalás (adott esetben nutella, vagy más szemét) néha még követelmény is, a tömegezés érdekében, mert ha mindig diétás koszton vagy, azt a szervezeted előbb-utóbb megszokja,s a következmény az lesz, hogy lelassúl a fejlődés!

 ?:-) ?:-) ?:-)

2008. Június 07. - 15:01:39
Válasz #666
Nem elérhető

hummerdikk



2008. Június 09. - 23:09:14
Válasz #667
Nem elérhető

kaza


Nemtom én hibám-e vagy nem , lehet nem ártana már egy kis szünetet tartani , de abszolút nem kívánom a mocskot bassza meg , pedig próbálom magam rávenni a régi jó kis napi 4 liter kóla , 5 zacskó chips , pogácsa , lekváros fánk , pizzás táska napokra , de nem megy egyszerűen . lassan 3 éve , hogy nem ettem abszolút félre , tőlem nagyon ne is várjátok el a zabálást :D . Majd ha elalszok tömjétek belém infúzión keresztül , amúgyis tockon2 barátom diétázik jövőhéttől szeptember közepéig , muszáj tartanom vele a lépést :)

Bela
majd en megmutatom hogy kell felrezabalni, en ebben mesteri fokot szereztem mar :D:D

2008. Június 10. - 15:17:47
Válasz #668
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szia B1ll4!

Mi a helyzet kécskén? Alakulnak a dolgok?
 ;-oo-;

2008. Június 10. - 16:27:36
Válasz #669

B1ll4

Vendég
Sziasztok !

Kiürítettem a leveles ládikám , mostantól jöhetnek a levelek az alábbi módon :

1. Írja mindenki le hány napra jön és azt is , hogy melyik napokon  | Pl. : 2 nap , Péntek-Szombat (Aki nem is alszik itt az is írja le melyik nap jön , leltárat vezetek kire , hogy számítsunk :) )

2. Írja mindenki le hoz-e magával ágyneműt vagy nem ágyneműt ha hoz az illető : 3000ft/fő/éj ha nem hoz akkor 3800ft/fő/éj (Ez csak a fiataloknak számít :) )

3. Írja mindenki le , ha hoz magával még 1 embert vagy többet , akkor az ő szolgáltatásait is írja le .

Tehát a sablon valahogy így nézne ki :

Nicknév : B1ll4
1. 3nap , Péntek-Szombat-Vasárnap
2. Hozok ágyneműt !
3. -



Az alábbi emberektől várom elsősorba a leveleket :

FirstLady(2 nap)
Torony(2 nap)
L(2 nap)
Tarot
Jordan
Hummerdikk
jana
Seth
NaturalBoy
Krumpli
Sasa
Gróf Brigi
Producer
Producer szíve hölgye
Gyurma Stáb
fastor
tus(2 nap)
Lalika85
Rencsi
Szocsa
Swarci
reload(2 nap)
darknight
Tomi((2 nap)
Mack
AtomAnti
Zotya

Lehet még további tagoknak is részt venni a találkozón , csak bátran ! Partyra fel !

Köszi előre is ! :-){

2008. Június 10. - 16:49:45
Válasz #670
Nem elérhető

Johnnyx


Tőlem mért nem vársz levelet?  ????...
Egyetek zabot!

2008. Június 10. - 18:38:31
Válasz #671

B1ll4

Vendég
Te se voltál még ezen a listán , se Varga Dani meg jópár emberke még , szóval azért mondom h írjatok !

2008. Június 11. - 00:16:05
Válasz #672

B1ll4

Vendég

2008. Június 11. - 22:53:05
Válasz #673

B1ll4

Vendég
Noh akik a listán vannak , meg jelezték felém , hogy feltétlen jönnének ne habozzatok már ! Akkor nyugszik meg a kicsi szívem mikor mindenki jelentkezett priviben is véglegesen !  :-/-(-: :-/-(-: :-/-(-:

2008. Június 12. - 00:37:05
Válasz #674
Nem elérhető

God Vazzeg


Ősszel is kellene egy hasonló tali, megmutatnám hogy tömegelünk mi itt vidéken  @-o   =/+'