2024. Október 06. - 13:19:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301331 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Június 01. - 19:25:12
Válasz #570
Nem elérhető

mushroom


Fastornak muszáj is lesz kishelyen elférnie, elvileg velem jön Kécskére, addigra meg ha minden jól megy meglesz a CRX  ;D Ültetés tutkó nem lesz kész addigra, de ha beül 1-2 nagyobb darab fórumtárs akkor asszem ez nem jelent majd problémát  @:-)  ;D

2008. Június 01. - 19:40:01
Válasz #571
Nem elérhető

FirstLady


Akkor így lenne jó a program :

Péntek : Kora délután akik 3 napra jönnek úgyis itt lesznek már , lenézünk a tiszapartra fürdőzgetni , esti tiszaparti séta , le a beachre bódékba dumálni . Mindenki felszenderedik remélhetőleg szombat délig :D . Szombat : Kora délután szépen mindenki betölt kajából és sajnos csak akik kocsival jönnek , bár majd ott helyzsínen megbeszéljük , elvisszük egymást Kecskemétre akkor edzeni aki akar . A terem7-ig van nyitva de korábban kellene menni ilyen 3-5 között és akkor  utána Steve papáékkal is tudnánk foglalkozni . Meg sütögetünk egyet mindenki tölt vissza úgyis :D . Le a partra megint vagy valamerre ...

En kocsival megyek, de anyam viszi is tovabb... de jogsi nallam lesz, szal ha szereztek vmi jarganyt megoldjuk h legyen sofor! @:-)
Gratula a jogsihoz! :-)!
Nálam lesz kisótó, csak nem férünk bele sokan :)

Jogsi meg nincs meg... Holnap megyek rutinra, de szoktam vezetni otthon meg itt is, de illegalisan. Most fogom legalizalni juliusra @-o Am thx! Ahhh, csajok mennek veled es akkor meg lesz oldva meg berakunk meg vkit a csomagtartoba :-)(-:
ajjajj, ilyeneket ne mondj  8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 01. - 19:48:07
Válasz #572

B1ll4

Vendég
Sejtettem amúgy , hogy edződni akar a társaság , szóval kihasználjuk akkor ezt a lehetőséget , nyomunk egy tömeg edzést :D . Majd a helyszínen improvizálunk , ki akar jönni ki nem stb ... Akár Steve is jöhetne oda és majd úgy onnan Kécskére , ha belefér ott egy edzés ? :) Nem lenne kis élmény :D

2008. Június 01. - 19:52:36
Válasz #573
Nem elérhető

Johnnyx


Sejtettem amúgy , hogy edződni akar a társaság , szóval kihasználjuk akkor ezt a lehetőséget , nyomunk egy tömeg edzést :D . Majd a helyszínen improvizálunk , ki akar jönni ki nem stb ... Akár Steve is jöhetne oda és majd úgy onnan Kécskére , ha belefér ott egy edzés ? :) Nem lenne kis élmény :D

Látom egyre jobb ötleteid vannak  @:-) Ez bizony jó lenne  :-):-)::
Egyetek zabot!

2008. Június 01. - 19:57:47
Válasz #574
Nem elérhető

hummerdikk


Sejtettem amúgy , hogy edződni akar a társaság , szóval kihasználjuk akkor ezt a lehetőséget , nyomunk egy tömeg edzést :D . Majd a helyszínen improvizálunk , ki akar jönni ki nem stb ... Akár Steve is jöhetne oda és majd úgy onnan Kécskére , ha belefér ott egy edzés ? :) Nem lenne kis élmény :D

Hat asszem egy eletre megjegyeznenk azt az edzest! Amugy en is satorral fogok menni es viszek magammal egy noi egyedet az emberiseg fajcsoportbol! @:-)ű

Lady: Miert ne? Tudod milyen jo a csomagtartoban utazni ugy h kozbe 80nal bevesznek egy kanyart! @-o

2008. Június 01. - 20:00:57
Válasz #575

B1ll4

Vendég
Belegondolok azért Szakács Sanyi , Halmi Pisti , Steve , Gróf Brigi , Balla Yvette , Sztereó még akár Johnny mester is :) ... velük letolni egy edzést ihajjjj , mindenkinek pár évi motivációja meglenne :D Nah majd fúrjuk őket , hogy összehozzuk így :)

2008. Június 01. - 20:03:47
Válasz #576
Nem elérhető

hummerdikk


Belegondolok azért Szakács Sanyi , Halmi Pisti , Steve , Gróf Brigi , Balla Yvette , Sztereó még akár Johnny mester is :) ... velük letolni egy edzést ihajjjj , mindenkinek pár évi motivációja meglenne :D Nah majd fúrjuk őket , hogy összehozzuk így :)

Ahhh... 9 szemelyes kisbusz es begyujtjuk oket, nem lesz tiltakozas! El lesznek rabolva ha nem jonnek maguktol! ;-oo-; #:-)

2008. Június 01. - 20:09:42
Válasz #577

B1ll4

Vendég
Isuzuval te Sinter ? :D :D  Pitbullokkal ? :D

Nah jó komolyra fordítva a szót , őket mivel tudnád elrabolni ? Azért ekkora embereknél szerintem az a 9 férőhely feleződik , tehát 4,5 .. valaki szarul fog járni :(

2008. Június 01. - 20:20:17
Válasz #578
Nem elérhető

mushroom


A bátrabbak bepróbálják a "vitorlázást"  ;D (Nemtom ki látta a Halálbiztost)

2008. Június 01. - 20:25:35
Válasz #579
Nem elérhető

hummerdikk


Isuzuval te Sinter ? :D :D  Pitbullokkal ? :D

Nah jó komolyra fordítva a szót , őket mivel tudnád elrabolni ? Azért ekkora embereknél szerintem az a 9 férőhely feleződik , tehát 4,5 .. valaki szarul fog járni :(

kb! Majd osszehuzzak magukat! Egy dolog tuti h a sofor fog a legjobban jarni! @-o ))=/

2008. Június 01. - 20:31:51
Válasz #580
Nem elérhető

hummerdikk


Producer!!!!!!!!!

Kedvesi utitarsamnak is lehet igenyelni polot? Meretet majd kerdezek tole ha lehet igenyelni es kap is majd! @-o

2008. Június 01. - 20:58:49
Válasz #581

Torony

Vendég
hummer ez az ékezet dolog érdekes mondatokat produkál... "begyujtjuk oket"  ;D Dózsa György emlékfoglalkozás?  ;D ;D ;D

2008. Június 01. - 21:07:03
Válasz #582
Nem elérhető

hummerdikk


hummer ez az ékezet dolog érdekes mondatokat produkál... "begyujtjuk oket"  ;D Dózsa György emlékfoglalkozás?  ;D ;D ;D

Hat nah, neha durvabbak is vannak! De ha nem tetszik lehet nekem venni magyar billt a laposba.... (30e, inkabb kajara es tapkiegre koltom...)

2008. Június 01. - 21:17:27
Válasz #583

Torony

Vendég
látom vetted a poént ;D

2008. Június 01. - 21:36:11
Válasz #584
Nem elérhető

mack


hummer: az ékezet dolgot meglehet oldani, sokáig énis ékezet nélküli klavit csapkottam  ;D