2024. Október 06. - 09:23:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301305 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Május 29. - 21:00:15
Válasz #525
Nem elérhető

God Vazzeg


Majd kinevezünk egy emberkét akit kinozunk :D . Csak grillez , süt , főz és nézi ahogy mi burkolunk :) . Sztem teljesen jó így :P , szar helyzetben lesz az illető ...  8-) .

Felénk ez általában a csajokra hárul  /7%

2008. Május 30. - 08:46:15
Válasz #526
Nem elérhető

hummerdikk


Majd kinevezünk egy emberkét akit kinozunk :D . Csak grillez , süt , főz és nézi ahogy mi burkolunk :) . Sztem teljesen jó így :P , szar helyzetben lesz az illető ...  8-) .

Felénk ez általában a csajokra hárul  /7%

Hany csaj is lesz? ))=/

2008. Május 30. - 22:41:27
Válasz #527

B1ll4

Vendég
A fórumosok közül sztem nemsokan lesznek ... Rencsi , Firstlady meg pár fórumos lehozza barátnőjét , de a Tiszaparton huhuuuuuuuuuuuuu  8-)

2008. Május 31. - 08:53:44
Válasz #528
Nem elérhető

tockon2


de a Tiszaparton huhuuuuuuuuuuuuu  8-)
Ha tudnak főzni...  :-}!

2008. Május 31. - 16:01:29
Válasz #529
Nem elérhető

hummerdikk


A fórumosok közül sztem nemsokan lesznek ... Rencsi , Firstlady meg pár fórumos lehozza barátnőjét , de a Tiszaparton huhuuuuuuuuuuuuu  8-)

Ha jol foznek akkor oks. Lehet en is haver hejett not viszek, de ez meg kiderul.... Amugy en is tudok fozni meg minden hulyeseg szoval beallhatok en is segiteni, de h mosogatni nem fogok az is tuti, eleg mosogatunk itt a koleszba... :-Đ

2008. Május 31. - 17:43:51
Válasz #530
Nem elérhető

mack


A fórumosok közül sztem nemsokan lesznek ... Rencsi , Firstlady meg pár fórumos lehozza barátnőjét , de a Tiszaparton huhuuuuuuuuuuuuu  8-)

Ha jol foznek akkor oks. Lehet en is haver hejett not viszek, de ez meg kiderul.... Amugy en is tudok fozni meg minden hulyeseg szoval beallhatok en is segiteni, de h mosogatni nem fogok az is tuti, eleg mosogatunk itt a koleszba... :-Đ

nekem mindegy mer szaladgáni úgyse fogok úgyhogy én bennevagyok a mosogatásba is

2008. Május 31. - 18:03:57
Válasz #531
Nem elérhető

FirstLady


A fórumosok közül sztem nemsokan lesznek ... Rencsi , Firstlady meg pár fórumos lehozza barátnőjét , de a Tiszaparton huhuuuuuuuuuuuuu  8-)

Ha jol foznek akkor oks. Lehet en is haver hejett not viszek, de ez meg kiderul.... Amugy en is tudok fozni meg minden hulyeseg szoval beallhatok en is segiteni, de h mosogatni nem fogok az is tuti, eleg mosogatunk itt a koleszba... :-Đ

nekem mindegy mer szaladgáni úgyse fogok úgyhogy én bennevagyok a mosogatásba is
Ó, micsoda önfeláldozás! :-)! :-){
...mondjuk azért az álldogálás se tesz túl jót :)
Egyébként én meg a papírtányér, műanyagpoharakra és műanyag evőeszközökre szavaznék  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 18:18:20
Válasz #532
Nem elérhető

AtomAnti


Én majd tartom Macket az ölemben amig mosogat  ;-oo-; @:-)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 31. - 18:21:05
Válasz #533
Nem elérhető

FirstLady


Én majd tartom Macket az ölemben amig mosogat  ;-oo-; @:-)
...az öledbeeeeen?! :-O ::) :o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 18:30:45
Válasz #534
Nem elérhető

AtomAnti


Na akko a nyakamba ül úgyis Smurf vagyok onnan is tud mosogatni   ;D ;D ;D ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 31. - 19:18:32
Válasz #535
Nem elérhető

hummerdikk


Melegedik a levego gyerekek... De nem csak kint :-)(-:

Lady: Nem rossz otlet, en is benne vagyok! (Tabortuznel meg elmosogatjuk oket este @:-) )

2008. Május 31. - 19:24:16
Válasz #536
Nem elérhető

AtomAnti


Hello hello nem melegedik itt semmi csupán a jószándék és a segítség vezérel.

De ha  gondolod majd személyesen átbeszéljük ezt a HOT témát..   8-) :-\      O0 >:D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 31. - 19:26:49
Válasz #537
Nem elérhető

hummerdikk


Hello hello nem melegedik itt semmi csupán a jószándék és a segítség vezérel.

De ha  gondolod majd személyesen átbeszéljük ezt a HOT témát..   8-) :-\      O0 >:D

Hulyeskedek csak! Amugy nyugodtan beszelhetunk rola, mert nekem van HOT haverom is. Igazabol nem kellene a melegeket elitelni, csak van par hulye koztuk akik tudjuk h mit csinalnak.... (lsd felvonulasuk meg stb)

2008. Május 31. - 19:28:25
Válasz #538
Nem elérhető

AtomAnti


Hummer párbajra hívlak Kécske egyik termében .

A feladat saját testsúllyal ki tud többet guggolni..    =/+' :-/--


 :--:
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 31. - 19:50:08
Válasz #539
Nem elérhető

FirstLady


Melegedik a levego gyerekek... De nem csak kint :-)(-:

Lady: Nem rossz otlet, en is benne vagyok! (Tabortuznel meg elmosogatjuk oket este @:-) )
Okééééé :D
A párbajban pedig én szeretnék lenni a bíró @:-) @:-) @:-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady