2024. Október 06. - 05:29:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 301282 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. Május 23. - 14:49:03
Válasz #450

B1ll4

Vendég
Megy ám az offolás . Noh majd most 30.-án edzünk együtt újra . Csinálunk egy közös fotót . Elkapom a srácot csak nektek :) .

2008. Május 23. - 15:19:28
Válasz #451
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 23. - 15:35:48
Válasz #452
Nem elérhető

FirstLady


Lady ez állat  @:-) +
Ha tudtam volna, hogy az ilyenekért plusz jár, akkor sok poénhoz rajzoltam volna már ilyeneket  8-) :D :D :D
Egyébként köszi a pluszokat! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 23. - 18:23:22
Válasz #453

Torony

Vendég
Mégis mit vártatok?  ;D 170kilós szegecselt bőrtangás before-fotót?  ;D  :-/-(-:

te fókajelmezes :D eg yöntöttvas francia bugyi hogy állna? :D :D


kikérem magamnak, nekem rozmárjelmezem van  ;D franciabugyiból meg csakis láncsodronyt  ;D

2008. Május 23. - 21:28:35
Válasz #454
Nem elérhető

mack


Mégis mit vártatok?  ;D 170kilós szegecselt bőrtangás before-fotót?  ;D  :-/-(-:

te fókajelmezes :D eg yöntöttvas francia bugyi hogy állna? :D :D


kikérem magamnak, nekem rozmárjelmezem van  ;D franciabugyiból meg csakis láncsodronyt  ;D

aham...mindegy csak fémlegyen! :D :D te perverz  8-)

Atommal rendezzük a menetelét Billa! Majd konzultál veled hogy mizu és émmeg megbeszélem vele hol, mikor stb.

Aztat azé árujja má el valaki, lécci, hogy van ez a + meg - dolog? Hol lehet adni mer én má klikkelek mindenhova. Vagy nekemis ezzel a diszkógömbbel kell összehoznom? ????...

2008. Május 23. - 22:24:40
Válasz #455

B1ll4

Vendég
50 hozzászólás után tudsz karmázni :) . De azért ne erre törekedj :D . Adom én neked a plusokat ahogy csak bírom  :-! .

Oké ! Atomot intézzétek el , atomot neki !  :-/- :-/-

2008. Május 24. - 08:55:24
Válasz #456
Nem elérhető

mack


kell a francnak a plusz :D :D én osztani akartam de ha még nem tudok akkor  :-Đ :D atomot lerendezem, aztán majd ott kitalájjuk mi legyen vele!  [:-o]

2008. Május 24. - 10:07:21
Válasz #457

B1ll4

Vendég
Még egy kis lelkesedést emberek , vagyunk már egy páran de még nem elegen :)

FirstLady
Torony
L
Tarot
Jordan
Hummerdikk
jana
Seth
NaturalBoy
Krumpli
Sasa
Gróf Brigi
Producer
fastor
tus
mushroom
johnnyX
Lalika85
Rencsi
Szocsa
Swarci
reload(2 nap)
darknight
Tomi((2 nap)
Mack
AtomAnti


2008. Május 24. - 10:47:21
Válasz #458
Nem elérhető

God Vazzeg


Olyat lehet-e, hogy hoznék 1 vagy 2 embert, az egyik bár regisztrált tag, de nem írogat, a másik nem regisztrált, nincs is netje, tudtommal. Vagy maradjon ez simán fórumos tali? Asszonyt azért valszín hozom  ;D

2008. Május 24. - 10:52:53
Válasz #459
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Billa!
Lehet, hogy én is le tudok nézni egy napra, de ez még nem tuti! Egyenlőre meló függő, de jövő hétre megtudom! Ha tutit tudok, akkor írok privit, vagy rádcsörgök telefonon!
Amúgy a szervezésed   :-)!

2008. Május 24. - 11:01:25
Válasz #460

B1ll4

Vendég
Okés , aki 1 napra jön az hozhatja tőlem a nagymamájától kezdve Anyóst :P mindenkit , kutya , macska , alligátor minden belefér....
Én csak az ottalvósokat jegyeztem fel , majd ott összeírjuk ki volt jelen :)

2008. Május 24. - 11:04:46
Válasz #461
Nem elérhető

God Vazzeg


Okés , aki 1 napra jön az hozhatja tőlem a nagymamájától kezdve Anyóst :P mindenkit , kutya , macska , alligátor minden belefér....
Én csak az ottalvósokat jegyeztem fel , majd ott összeírjuk ki volt jelen :)

Jó nagy tali lesz ez  :-)! Valami programokat tudunk már előre?  :-}

2008. Május 24. - 11:21:10
Válasz #462

B1ll4

Vendég
Péntek :  Kora délután megérkezhetne már az ottalvós banda :) . Lemennénk fürdeni mert mocskos meleg lesz , ökörködnénk , bódékat körbe járnánk ott úgy is széthullunk darabjainkra :) . Estefelé panzióba ha tok szerezni kivetítőt , gépet akkor nézünk vagy filmet vagy valami testépítésről mókát , de zenélgetünk , valaki sütöget , beszélgetünk , elleszünk . Este le tiszapart , kicsit lazulni

Szombat : Mivel a fürdést nem lehet megunni , meg nagyon sokan lesznek ezért biztos lesz megint , akkor röpimeccseket is vívni kellene . Késő délutántól egy jó kis grillezés , beszélgetés . Van ott TV , Ping-Pong minden...  Utána le a partra és röhögni a szerencsétlenebbnél , szerencsétlenebb embereken :D. Nah jó nem azért , de lesz pár érdekes ember "pár" :D .

Vasárnap : Ami jön :P

A hangulatért úgyis az egész társaság fog felelni . Egységben az erő !

2008. Május 25. - 16:05:07
Válasz #463
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Még egy kis lelkesedést emberek , vagyunk már egy páran de még nem elegen :)

FirstLady
Torony
L
Tarot
Jordan
Hummerdikk
jana
Seth
NaturalBoy
Krumpli
Sasa
Gróf Brigi
Producer
fastor
tus
mushroom
johnnyX
Lalika85
Rencsi
Szocsa
Swarci
reload(2 nap)
darknight
Tomi((2 nap)
Mack
AtomAnti



Producer+ 1fő <3! + Stáb :-):-)::

2008. Május 25. - 16:12:27
Válasz #464
Nem elérhető

AtomAnti


Prod írjak mailt én is vagy elég ha itt kérek tőled egy halacskás pólót?   8) ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."