2024. Július 08. - 00:47:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 289340 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 21. - 18:03:19
Válasz #405
Nem elérhető

FirstLady


Nekem meg se nyersem, se vágóprogim nincs :D
én nyertem  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

MÓD: Nah, most van baj...
Kinek van vágóprogramja?
Írjon nekem egy privit lécciiiiii :-[
Lady: windows movie maker, és jó sok memória és vincseszter kapacítás ;D
Nakérem, nekem pont az uccsó kettő nincs meg... :-[
Ha memóriám lenne, megtudtam volna már csinálni, és már kész lenne... ))=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 21. - 18:07:06
Válasz #406
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hiába van jó géped meg vágó programod, kell egy nagyon ütős vágó, aki összevágja az anyagot. @:-) :D



2008. Május 21. - 18:17:06
Válasz #407
Nem elérhető

madinorbi


Hiába van jó géped meg vágó programod, kell egy nagyon ütős vágó, aki összevágja az anyagot. @:-) :D



Csak nem magadra céloztál mélyen tisztelt producerúr  @:-) 8-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 21. - 18:21:57
Válasz #408
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hiába van jó géped meg vágó programod, kell egy nagyon ütős vágó, aki összevágja az anyagot. @:-) :D



Csak nem magadra céloztál mélyen tisztelt producerúr  @:-) 8-)

A vágó nem én vagyok  ;)

2008. Május 21. - 19:02:32
Válasz #409
Nem elérhető

FirstLady


Hiába van jó géped meg vágó programod, kell egy nagyon ütős vágó, aki összevágja az anyagot. @:-) :D

Wehehe  8-) :D :D :D :D :D
de én most csak ilyen simagagyit akarok, egy kis részt kivágni (mittom: 0.21-4.25-ig), semmi különleges effektek, meg ilyenek, amit csak vágó tud professzionálisan megcsinálni :) Nem igazi profi munkát!  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 21. - 19:20:33
Válasz #410
Nem elérhető

madinorbi


Hiába van jó géped meg vágó programod, kell egy nagyon ütős vágó, aki összevágja az anyagot. @:-) :D



Csak nem magadra céloztál mélyen tisztelt producerúr  @:-) 8-)

A vágó nem én vagyok  ;)
Upsz asszittem hogy ti filmesek minden témakörben ott vagytok sebaj most már tudom
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 21. - 19:28:28
Válasz #411
Nem elérhető

Boresz


Hiába van jó géped meg vágó programod, kell egy nagyon ütős vágó, aki összevágja az anyagot. @:-) :D

Wehehe  8-) :D :D :D :D :D
de én most csak ilyen simagagyit akarok, egy kis részt kivágni (mittom: 0.21-4.25-ig), semmi különleges effektek, meg ilyenek, amit csak vágó tud professzionálisan megcsinálni :) Nem igazi profi munkát!  8-)
http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/editstudio-v4-15-QN5.html ezt prószál ki,nem is nagy ,de lehet hogy könnyen kezelhető
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 21. - 19:45:49
Válasz #412
Nem elérhető

hummerdikk


Producer: Ejjjnye!!!!! :-p <3!

God: Menni megyek, csak jo kerdes h en vezetek e vagy edesanyam. :-O

Anyád monnyon le  :-} Te vezetsz, mert LESZ JOGSID  :-)!  :-!

Hehe, jah kb! Nem rajtam mulik, ahogy lesz vizsgaidopont... Ma meg elfuckoltuk az idobeosztast az oktatoval szal nem volt oram... nembaj, majd lesz oszt kir utan...

FirstLady: Hat friss jogsival az lesz az elso nallam h napszemuveg be, Esztergom---->Budapest---->Nyiregyhaza egy nap alatt  @:-) Nagyon fogom elvezni. Amugy meg az h friss a jogsi az nem nagy dolog, mert most is vezetek, csak jogsi nelkul @-o Csak nehogy a rendorbacsi  :-)(-:....  :-)-

2008. Május 21. - 20:16:45
Válasz #413
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
FirstLady,Torony,L,Tarot,Jordan,Hummerdikk,jana,Seth,NaturalBoy,Krumpli,Sasa,Gróf Brigi,Producer,fastor,tus,mushroom,johnnyX,Lalika85,Rencsi,Szocsa,Swarci,reload,darknight

Még mindig van hely ! Többek között lejön Steve , Linda és még jó páran 1 napra is ...

Jelentkezni! :)
Krumpli, a musclebuilder-es Krumpli?

Hűűű, rá kíváncsi leszek mert roppant nagy szakértőnek tűnik! Mint úgy általában mindenki itt a neten... ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 21. - 20:17:32
Válasz #414
Nem elérhető

mack


ehhem...má most elnézést kérek hogy nem olvastam végig az egész topikot...honnan kőll halacskás pólót szerezni? Bocs ha nagyon hülye vaghyok....Billa bazzeg segíccsémá me éppen kurvára égek! :D :D vagy veszek egy fehéret és rajzolok rá valamit :D na de komolyan, mos télleg, tom hogy béna gyereknek az apja veri a f.szát...DE, HHOONNAANN?  ?:-/  o--O

2008. Május 21. - 20:20:35
Válasz #415
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
#:-)
Megpróbálok egy pár pólót intézni! ;D
Aki igényt tart rá az dobjon a film@gyurma.net - re egy e-mailt. @:-)
 8-)

 ;)

2008. Május 21. - 20:23:28
Válasz #416
Nem elérhető

mack


végülis ki intézze ha nem a producer?  :-){ lécci eztet majd beszéjjük meg plíz :D

Atomanti, temeg beférsz a kesztyűtartóba :D :D mekkéne beszéni a jöveteledet nem?

2008. Május 21. - 20:26:58
Válasz #417
Nem elérhető

AtomAnti


Atomanti, temeg beférsz a kesztyűtartóba Cheesy Cheesy mekkéne beszéni a jöveteledet nem?


Szívózol mekk?   @-o :-oD


Innen nem tudom, hogy a fenébe jutok el oda.  O0


Múgy személyesen találkoztunk már mack, hogy ennyire tisztábban vagy  améreteimmel?   8-)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 21. - 20:34:49
Válasz #418
Nem elérhető

mack


hja, véletlen nem a sárgáról vagy? Mer ha igen akkor pontosan tom mekkora vagy. Amit nem szívózásból mondtam  /:-) hameg nem akkor nemtom kivagy és honnan köllene jönnöd. Tájékoztass lécci. De ha te vagy az az atomanti bazzeg akkor ne szórakozz mer közzéteszem a szakállas képed a másikról :D :D

2008. Május 21. - 20:43:19
Válasz #419
Nem elérhető

AtomAnti


Bazzeg én vagyok az Dzsásztin Tinberlék   :-){


Írok neked privit :)


Amúgy Borsod megyében tengetem a napjaim.
Gondolom innen senki nem megy.............


Úgyhogy   :-)-
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."