2024. Július 05. - 05:22:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 289217 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 20. - 23:03:59
Válasz #375
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csak kapkodom a levegőt basszus :D . Az emberek reakcióit akarom látni grrrrrrrrr  @:-)
Mármint?   ????... ::)

I have no idea...  :-X
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 20. - 23:05:37
Válasz #376

B1ll4

Vendég
Volt már itt lent pár emberke anno csak én őket nem ismertem még anno , Remzső Feri , Serfőző Tamás , úgy néztek rájuk a tiszaparton mint egy zombie-ra , én meg csorgattam a nyálam és mentem utánuk 50 méteres távolságból . Lehettem vagy 14 éves :D

2008. Május 20. - 23:07:12
Válasz #377
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Volt már itt lent pár emberke anno csak én őket nem ismertem még anno , Remzső Feri , Serfőző Tamás , úgy néztek rájuk a tiszaparton mint egy zombie-ra , én meg csorgattam a nyálam és mentem utánuk 50 méteres távolságból . Lehettem vagy 14 éves :D
;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 20. - 23:07:32
Válasz #378
Nem elérhető

madinorbi


Volt már itt lent pár emberke anno csak én őket nem ismertem még anno , Remzső Feri , Serfőző Tamás , úgy néztek rájuk a tiszaparton mint egy zombie-ra , én meg csorgattam a nyálam és mentem utánuk 50 méteres távolságból . Lehettem vagy 14 éves :D
ÁÁÁÁ ez jóóóóó a kis szatír követte a testépítőket  ;D ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 20. - 23:56:18
Válasz #379

B1ll4

Vendég
Mondjuk Steve hány héttel is leszel a verseny előtt ?

Egészen hüledező fejeket látok magam előtt . Egy ilyen találka az emberekkel jót fog tenni az önbizalmadnak :)

2008. Május 21. - 00:07:39
Válasz #380
Nem elérhető

God Vazzeg


Mondjuk Steve hány héttel is leszel a verseny előtt ?

Egészen hüledező fejeket látok magam előtt . Egy ilyen találka az emberekkel jót fog tenni az önbizalmadnak :)

A mienknek viszont nem  :D

2008. Május 21. - 00:10:32
Válasz #381

B1ll4

Vendég
Nem-e ? Majd mi a vízben hódítunk és onnan integetünk mindenkinek , csak nyaktól felfelé látszódunk majd ki :D .

Jajj ezzel van egy jó storym : Anyám , apám , meg én néztük a TV-t vízilabda volt benne . Mikor még jóba voltam az öreggel , mindig szivattuk anyámat . Ő tudni kell , hogy nagy buta szinte minden sporthoz :) . Erre megszólaltunk apámmal : Nézd már ! Milyen ügyes a szövetségi kapitány , hogy olyan játékosokat válogattaka be , hogy mindegyiknek nyakáig ér a víz ! Erre anyám odamegy a tévéhez és elkezdi nézegetni őket egyenként . Hiába az én anyám  <3! <3! :-){ :-){

2008. Május 21. - 00:12:44
Válasz #382
Nem elérhető

fastor


Nem-e ? Majd mi a vízben hódítunk és onnan integetünk mindenkinek , csak nyaktól felfelé látszódunk majd ki :D .

Jajj ezzel van egy jó storym : Anyám , apám , meg én néztük a TV-t vízilabda volt benne . Mikor még jóba voltam az öreggel , mindig szivattuk anyámat . Ő tudni kell , hogy nagy buta szinte minden sporthoz :) . Erre megszólaltunk apámmal : Nézd már ! Milyen ügyes a szövetségi kapitány , hogy olyan játékosokat válogattaka be , hogy mindegyiknek nyakáig ér a víz ! Erre anyám odamegy a tévéhez és elkezdi nézegetni őket egyenként . Hiába az én anyám  <3! <3! :-){ :-){
te Bill ez azért nagyon durva ;-oo-; ;D @-o @-o @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 21. - 00:15:14
Válasz #383

B1ll4

Vendég
Nah azért annyira ne írjuk le őt , most már 3 diplomás építészmérnök :) . Nem az erőssége a sport nah :) Meg azért csak a SPONSOROM !!!

2008. Május 21. - 00:16:13
Válasz #384
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem-e ? Majd mi a vízben hódítunk és onnan integetünk mindenkinek , csak nyaktól felfelé látszódunk majd ki :D .

Jajj ezzel van egy jó storym : Anyám , apám , meg én néztük a TV-t vízilabda volt benne . Mikor még jóba voltam az öreggel , mindig szivattuk anyámat . Ő tudni kell , hogy nagy buta szinte minden sporthoz :) . Erre megszólaltunk apámmal : Nézd már ! Milyen ügyes a szövetségi kapitány , hogy olyan játékosokat válogattaka be , hogy mindegyiknek nyakáig ér a víz ! Erre anyám odamegy a tévéhez és elkezdi nézegetni őket egyenként . Hiába az én anyám  <3! <3! :-){ :-){

Pont te mondod a nagy combjaiddal?!  !+"% Amúgy meg szülőt nem illik lejáratni, kellene egy minimális tisztelet Uram  8-) Ezt csak úgy megemlítem  :-/-(-:  :-X

2008. Május 21. - 00:18:05
Válasz #385
Nem elérhető

fastor


Nah azért annyira ne írjuk le őt , most már 3 diplomás építészmérnök :) . Nem az erőssége a sport nah :) Meg azért csak a SPONSOROM !!!
én a poénra modntam gondolomhogy nem lejáratásból modntad, csak vicces ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 21. - 00:19:45
Válasz #386

B1ll4

Vendég
Áh majd talin mondok olyanokat , készek lesztek . Áh az én anyám nem egy szokványos anyuka . Kegyetlen jó dumája van , néhány betokosodott szülő mikor eljön hozzá csak meglepődik az ilyen szavakon , hogy : Csá tesó ! Mi a pálya ? Szevasz Pöcök !  Általában nekem : Szevasz Lütyő ! vagy hasonlók , majd ha kifogyunk a hülyeségekből amit kétlek :D . Lehozom tartson nekünk előadást ! :D

2008. Május 21. - 01:02:14
Válasz #387
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mondjuk Steve hány héttel is leszel a verseny előtt ?
Három...  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 21. - 07:11:35
Válasz #388
Nem elérhető

L


Friss hírek!!!


Lejön Kécskére Halmi Pisti (a barátnőjével) és Szakács Sanyi (a barátnőjével) is!

Mindketten nagyon jófejek, Sanyi nem tudom, hogy indul-e ősszel (sztem igen)...Pisti pedig valószínűleg az egyik legdominánsabb versenyzője lesz az őszi versenyszezonnak.


 @:-)

Alakul a pécsi "keménymag" is! ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 21. - 08:31:33
Válasz #389
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Friss hírek!!!


Lejön Kécskére Halmi Pisti (a barátnőjével) és Szakács Sanyi (a barátnőjével) is!

Mindketten nagyon jófejek, Sanyi nem tudom, hogy indul-e ősszel (sztem igen)...Pisti pedig valószínűleg az egyik legdominánsabb versenyzője lesz az őszi versenyszezonnak.


 @:-)
Nem sajnos a Gyurma nem indul az ősszel.Úgy volt hogy én segítek majd neki a felkészülésben mert sokkal több van benne mint amit eddig mutatott.Bárkire veszélyes lett volna ősszel...De közbejött neki vmi üzleti vállalkozás és nem tud bekészülni.Nagy kár mert megleptünk volna mindenkit >:D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu