2024. Július 01. - 04:04:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 289135 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2008. Május 18. - 18:32:47
Válasz #316
Nem elérhető

fastor


emberek! én itt röhögök 5 perce, szinte fetrengés szinten, és elgondolom hogy kb csak 30-40 üzitöl...mi lessz velünk ha végre 3 napot együtt töltütnk? @-o @-o @-o ;-oo-;
 ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 18. - 18:40:28
Válasz #317
Nem elérhető

Johnnyx


Egyetek zabot!

2008. Május 18. - 18:50:06
Válasz #318
Nem elérhető

mushroom


Igen, gps az alap ;D Mikor meglett a kocsi kb rögtön beruháztam egy pna-ra, iszonyat hasznos, főleg, ha vidékre megyek. Egyébként meg lassan dobhatja is a privit, az a 2-3 ember, aki szeretne majd velünk tartani pestről. Semmi protekció, aki kapja marja alapon megy :)

2008. Május 18. - 18:55:32
Válasz #319

B1ll4

Vendég
Vidékk ??? Kikérem magamnak :D . Oké bevallom ősz,tavasz,tél itt Kécskén olyan mint a kihalt vadnyugat , de a nyár az majdnem olyan zsufi mint Siófok !

2008. Május 18. - 18:58:06
Válasz #320
Nem elérhető

mushroom


Azt mégsem írhattam, hogy kifejezetten hasznos, főleg mikor Kécskére megyek, mivel még sosem jártam ott.  ;D Ellenben vidéken többször is jó szolgálatot tett (de még pesten is párszor, húdegáz ;D).

2008. Május 18. - 19:17:48
Válasz #321

B1ll4

Vendég
Áh Pesten ha nem Metro-val közlekednék sehova az életbe nem találnék el :D . Ladyék mindig kiröhögnek mikor tippelek , hogy hol járhatunk ... Nah de sebaj , ha felkerülök előbb utóbb muszáj lesz megtanulni :)

2008. Május 18. - 19:26:17
Válasz #322
Nem elérhető

bandus


Áh Pesten ha nem Metro-val közlekednék sehova az életbe nem találnék el :D . Ladyék mindig kiröhögnek mikor tippelek , hogy hol járhatunk ... Nah de sebaj , ha felkerülök előbb utóbb muszáj lesz megtanulni :)

nekem volt vagy 2 hónap mire belerázódtam, de azóta egyre jobb vagyok, már kétféleképpen is el tudok jutni több helyre :-O ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 18. - 19:41:51
Válasz #323
Nem elérhető

FirstLady


Áh Pesten ha nem Metro-val közlekednék sehova az életbe nem találnék el :D . Ladyék mindig kiröhögnek mikor tippelek , hogy hol járhatunk ... Nah de sebaj , ha felkerülök előbb utóbb muszáj lesz megtanulni :)

Ezért (is) vagyok a sofőröd, amikor itt vagy  8-) ;D ;D ;D ;D
Amúgymeg néha azért eltalálod, hogy merre járunk éppen  ))=/ :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 18. - 19:53:15
Válasz #324

Torony

Vendég

Amúgymeg néha azért eltalálod, hogy merre járunk éppen  ))=/ :D

ja, a várost  ;D


2008. Május 19. - 00:56:46
Válasz #325
Nem elérhető

Tus


Az utazason felbuzdulva gondoltam atnezem a csalad autojat
milyen allapotbban is van a picike (Skoda Favorit) teljesen meg voltam
elegedve mikor ugy dontottem megyek vele egy karikat.
Mentem az elso 500 meter utan menet kozben leesett a visszapillantobol a tukor.


Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 19. - 09:37:20
Válasz #326
Nem elérhető

NaturalBoy


Áh Pesten ha nem Metro-val közlekednék sehova az életbe nem találnék el :D . Ladyék mindig kiröhögnek mikor tippelek , hogy hol járhatunk ... Nah de sebaj , ha felkerülök előbb utóbb muszáj lesz megtanulni :)

A Lzrdy házon kívül én se találok el sehová pesten ;D

2008. Május 19. - 09:41:07
Válasz #327
Nem elérhető

God Vazzeg


...az elso 500 meter utan menet kozben leesett a visszapillantobol a tukor.


 :D

2008. Május 19. - 11:54:14
Válasz #328
Nem elérhető

Tus


Nezd en nem vagyok Pesti ,de harom kiindulopontom van:
Parlament;Duna;Jozsefvarosi piac 
 :D
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 19. - 12:01:06
Válasz #329
Nem elérhető

fastor


Nezd en nem vagyok Pesti ,de harom kiindulopontom van:
Parlament;Duna;Jozsefvarosi piac 
 :D

Łł= !+"% #:-) @-o ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó